مصاحبه | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ | Thursday, 7 December , 2023
 مصاحبه

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: مجتمع تجاری که در میدان ساعت تبریز احداث خواهد شد از نظر ترافیکی درست نیست اما مسائل اقتصادی اجرای آن را دیکته می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای  تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و در خصوص پروژه های عمرانی ورزشی در سطح استان، استادیوم یادگار امام (ره) و ورزشگاه باغشمال تبریز به گفتگو پرداخت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر” عنوان کرد:

موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز!

“سیدمحمدحسین بلاغی مبین” مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای  تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” تاکید کرد:

نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها

“حبیب عبدلی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی” میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  از نزدیک با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت: برای جذب و نگهداشت نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد.

معاون مسکن و‌ ساختمان راه و شهرسازی استان در گفتگو با “سازه خبر”:

ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی

معاون مسکن و‌ ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان خبر داد.

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی گفت:پیشرفت پروژه های مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول در این زمینه است.

معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز:

رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود

معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز گفت: برگزاری رویداد بین المللی “فضا و زمان” درمسیر جاده ابریشم باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود.

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی:

نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت:نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم مهم و غیرقابل انکار است. به گزارش سازه خبر به نقل از روابط عمومی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم، دکتر تراب محمدی در دیدار با جمعی از اعضای کمیته اجرایی این رویداد بین الملی با بیان این مطلب افزود: […]

رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز:

برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است

رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز گفت: برگزاری رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم یک حرکت بسیار مهم و تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است.

رئیس نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” عنوان کرد:

تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند

دکتر رضا دیزجی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به همراه دکتر بیتا باقری، مهندس احمد طالب نژاد، مهندس رویا صادقی و دکتر شهاب آدم نوه سی دیگر اعضای هیئت رئیسه این سازمان میزبان مدیرمسئول و خبرنگاران پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بودند و پیرامون […]

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار

“یاسین بجانی” رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و از نزدیک با روند فعالیت های  این رسانه دیجیتال آشنا شد و به گفتگوی اختصاصی با آن پرداخت.

مدیرعامل مترو تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود

یعقوب وحیدکیا مدیرعامل سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری تبریز میزبان مدیرمسئول و اعضای هیئت نحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

مشاور فناوری استاندار آذربایجان سرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود

عبدالرضا فلاح مشاور و نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، نوآوری، اقتصاد دانش‌بنیان و منطقه ویژه علم و فناوری در کاخ استانداری میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم

دکتر جبارعلی ذاکری معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی میزبان مدیر مسئول و هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر”  نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه پاسخ داد.

مشاور فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است

“مهندس احد راشد” مشاور فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به گفتگوی اختصاصی با این رسانه پرداخت.

متخصص ژئوفیزیک و زلزله‌شناسی در گفتگو با ” سازه خبر”:

نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و متخصص ژئوفیزیک و زلزله‌شناسی گفت:نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه از نظر جهت و تاثیرگذاری با هم متفاوت است.

استاد دانشگاه تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” :

وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است

استاد دانشگاه تبریز گفت: با توجه به وجود گسلهای حساس در منطقه وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد

“دکتر سامان احمدزاده” معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، ضمن دیدار و گفتگو با مدیرمسئول و اعضای هیئت تحریریه” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال در خصوص پروژه های عمرانی در دست اجرا و برنامه های آتی معاونت فنی و عمرانی در کلانشهر تبریز پاسخ داد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی

دکتر احمد حمزه زاده، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی میزبان مدیرمسئول و اعضای هیئت تحریریه” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری پاسخ داد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است

“دکتر شهرام کاشانی اصلی” عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری، راه و ساختمان شمالغرب کشور حضور یافت و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

تشکیل بیش از ۹۵درصد کلاسهای دانشگاه آزاد تبریز / ساختمان ۵۸ کلاسه پایدار اما نیازمند مقاوم سازی است

دکتر آرش رنجبران رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت ۱۶ آذر “روز دانشجو” و در چهلمین سال تاسیس این دانشگاه به گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور پرداخت.

رئیس اداره بازآفرینی شهری راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر”:

زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید است

رئیس اداره بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت:زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید بوده و برای ساخت و ساز در آن منطقه مشکلی وجود ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز: در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”

وجود تحرکات مثبت در شورا و عملکرد شهردار تبریز / عده ای از دودستگی ها سود می برند!/ ایجاد اداره کل آب و انرژی در شهرداری تبریز

احد صادقی رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری و عضو شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه ” سازه خبر” بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه شهری پاسخ داد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

مقاومت هیئت مدیره شهر شهریار برای واگذاری زمین به نهضت ملی مسکن / وجود بی عدالتی در ارجاع کار در نظام مهندسی آذربایجان شرقی

دکتر امیر بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی به همراه معاونین خود میزبان مدیر مسئول و اعضای هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و در خصوص وضعیت کنونی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی، پروژه های بازآفرینی شهری در استان، سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی […]

  گزارش
پارک حاشیه ای در تبریز، دردی که درمان نمی شود! ساخت و ساز غیر مجاز در تبریز، از ضعف در نظارت تا خلاء قانون! راهکار وصول شارژ ساختمان از راه قانونی سرگردانی آب‌ در خیابان‌های ارومیه! ترفندهای ناتمام سایپا و ایران‌خودرو برای گران‌فروشی! تحلیل رفتار ترافیکی در خیابان های تبریز! روزه سکوت شورای عالی شهرسازی و معماری/ ۸ میلیون مستاجر، منتظر خانه تحول تکنولوژیک در ساخت پل‌های شهری تبریز نوسازی مسکن با کاهش هزینه‌های بالاسری دیوارکشی بورس برای اجرای نهضت ملی مسکن!
  مصاحبه
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است
  یادداشت
رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟! ساخت و ساز غیر مجاز درکدام مناطق تبریز بیشتر است؟ آخرین گمانه زنی ها در خصوص انتخاب هیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بررسی گزینه های ریاست نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در سال سوم آیا مشکل ساختمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حل می شود؟! تبریز و مدارسی که آب رفتند! احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت تبریز بازآفرینی شهری نیست!
  جدید ترین اخبار
احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز! نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir