یادداشت اختصاصی سازه خبر*کدام کاندیدا شانس بیشتری برای بازرسی نظام مهندسی آذربایجان شرقی دارد؟ | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲ | Wednesday, 28 February , 2024
شناسه خبر:58040    ۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۳
یادداشت اختصاصی سازه خبر
کدام کاندیدا شانس بیشتری برای بازرسی نظام مهندسی آذربایجان شرقی دارد؟

نوبت دوم مجمع عمومی فوق العاده سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی دوشنبه ۵ دی ۱۴۰۱ در مجتمع پتروشیمی تبریز برگزار می شود و انتخاب بازرسان سازمان(اصلی و علی البدل) نیز در این مجمع صورت خواهد گرفت.

به گزارش سازه خبر، توسط اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی ۸ نفر برای کاندیداتوری بازرسی این سازمان معرفی شده اند که هر هشت نفر آنها از رشته عمران هستند! که موضوع جالبی است و اینکه چرا از رشته های دیگر برای بازرسی کاندیدایی معرفی نشده موضوعی است که باید اعضای هیئت مدیره در خصوص آن توضیح دهند.

۵ دی از میان کاندیداهای بازرسی ۳ نفر به عنوان بازرس اصلی و یک نفر نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب خواهند شد که دو نفر از این هشت نفر دو بازرس پیشین و یک نفر نیز بازرس علی البدل می باشند و ۵ نفر نیز در کنار این سه نفر به رقابت خواهند پرداخت.

اما مسئله به همین جا ختم نمی شود بررسی ها و شنیده ها در خصوص بازرسان سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی حاوی نکات جالب تری می باشد که در ذیل این مطلب به آن پرداخت خواهد شد.

یکی از کاندیداهای بازرسی بسیار نزدیک به عضو مسئول این سازمان است و گفته می شود که این کاندیدا با حمایت وی شانس بسیار بالایی برای کسب حداکثر رای ها را دارد.

یکی دیگر از کاندیداها نیز که پیشتر سابقه کاندیدا توری بازرسی سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی را در کارنامه خود دارد ولی به دلایل قانونی نتوانسته بود موفق شود هم شنیده می شود نزدیک به یک عضو  بسیار تاثیر گذار هیئت مدیره است که پیشتر عضو هیئت رئیسه سازمان بوده، هم به نظر می رسد از شانس بالایی برای پیروزی برخوردار باشد.

علاوه بر این دو نفر یک چهره جدید اما پر طرفدار در میان کاندیداها به چشم می خورد که حامیانش مهندسانی هستند که خواستار تغییر در ترکیب بازرسان هستند و برای وی زیرپوستی تبلیغ کرده و در حال جمع کردن رای می باشند.

اما دیگر عضوی که از مهندسان باسابقه بوده و سال گذشته در انتخابات هیئت مدیره این سازمان نیز کاندیدا شده بود و رای قابل توجهی هم کسب کرد و اما از ورود به هیئت مدیره باز ماند هم نباید غافل شده و وی هم می تواند در این انتخابات موفق شود.

اما می رسیم به دو بازرس اصلی و یک بازرس علی البدل سازمان، این سه کاندیدا نیز قطعا جزو افراد اثرگذار هستند اما به دلیل اینکه طی چند سال اخیر به مسائل مورد بحث و شائبه دار هیئت مدیره در دور هشتم و نهم بر اساس آنچه که قانون بر عهده شان گذاشته و مکلف نموده بود ورود شفافی نداشته اند و همچنین در مجمعی که با تخطی از قانون برگزار شد و منجر به برگزاری مجدد گردید به زعم اعضا دارای عملکرد اثرگذاری نبوده اند به نظر می رسد از شانس کمتری برخوردار باشند اما به هر حال به جهت اینکه جزو مهندسان با سابقه هستند و طرفداران خاص خود را دارند همچنان می توانند شانس ابقا در سمت بازرسی را دارا باشند.

به هر حال دوشنبه ۵ دی انتخاب بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی(اصلی و علی البدل) برگزار خواهد شد و باید نشست و دید تا نام چه کسانی با رای اعضای این سازمان به عنوان بازرس برای دور جدید اعلام خواهد شد آیا منتصبان به افراد تاثیرگذار هیئت مدیره برگزیده می شوند یا اتفاق دیگری رخ خواهد داد.

 

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir