رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر”:* تلاش برای ایجاد عدالت در ارجاعات و سالم سازی محیط کارشناسی | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱ | Sunday, 29 January , 2023
شناسه خبر:55306    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر”:
تلاش برای ایجاد عدالت در ارجاعات و سالم سازی محیط کارشناسی

مهندس “محمدحسن محقق” رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی میزبان مدیر مسئول و خبرنگاران  ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پیرامون فعالیت های این کانون در سطح استان پاسخ داد.

به گزارش سازه خبر، رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر” اظهار داشت: کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آدربایجان شرقی به لحاظ تنوع در رشته و تخصص، قوی‌ترین بدنه تخصصی شمالغرب کشور بوده و به‌ عنوان شفاف‌ترین کانون به لحاظ عملکرد در سطح کشور محسوب می شود‌.

 

 

وی تصریح کرد: کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در حال حاضر دارای ۱۵۰۰ عضو در ۶۷ رشته تخصصی می باشد که رشته های ساختمان و کشاورزی جزو پرکارترین رشته‌ها بوده و چندی است که رشته تشخیص اصالت خط و امضا و اثر انگشت نیز به دلیلی افزایش افزایش جعل امضا و اثرانگشت جزو پرکارها شده اند.

 

مهندس محمد حسن محقق در ادامه بر لزوم مقابله با گلوگاه های مختلف، انجام امور کارشناسی به طور سیستمی، نظارت مستمر بر نحوه انجام کارشناسی ها در سطح استان آذربایجان شرقی و نیز صیانت از حریم کارشناسان رسمی دادگستری تاکید کرد . گفت:ایجاد عدالت در ارجاعات کارشناسی و سالم سازی محیط کارشناسی از اهداف اساسی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی بشمار می رود.

 

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir