معاون شهردار تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” :* مردم شهرداری تبریز را برای ارائه خدمات بهتر یاری کنند / تشکیل کارگروه های تخصصی در معاونت خدمات | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ | Saturday, 3 December , 2022
شناسه خبر:50994    ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۹:۰۳
معاون شهردار تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” :
مردم شهرداری تبریز را برای ارائه خدمات بهتر یاری کنند / تشکیل کارگروه های تخصصی در معاونت خدمات

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز گفت: مردم شهرداری تبریز را برای ارائه خدمات بهتر یاری کنند.

به گزارش سازه خبر، مهندس جواد صدیقی در دیدار با مدیرمسئول پایگاه “سازه خبر “ افزود: وظیفه شهرداری تبریز ارائه خدمات بهنگام و مناسب به تمامی مناطق تبریز است و در این راستا از مردم این شهر درخواست می کنیم مسائل و مشکلات حوزه شهری را شناسایی کرده و اطلاع دهند تا در اسرع وقت با انجام برنامه ریزی برای حل موارد ذکر شده اقدام شود.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز افزود: مردم تبریز پرسنل شهرداری را همواره در کنار خود بدانند و رسما اعلام می کنیم که نیروهای خدمات شهرداری تبریز ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمت و حل مشکلات شهروندان هستند.

وی در ادامه اظهار داشت: برای ارائه خدمات بهتر از مردم تبریز درخواست می کنیم طرح ها و ایده های خلاقانه خود را به این معاونت اعلام نمایند تا با جمع آوری و بررسی آنها بتوانیم نحوه و نوع ارائه خدمات را به روزرسانی نماییم که در این راستا کارگروه های تخصصی و اتاق فکر با حضور افراد صاحب نظر، خوش فکر و اساتید دانشگاه در معاونت  خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز ایجاد خواهد شد.

 

مهندس صدیقی در ادامه از اجرای طرح نگهداشت شهری در تمامی مناطق کلانشهر تبریز خبر داد و افزود: بر اساس این طرح در تمامی نواحی مناطق دهگانه شهرداری تبریز رفت و روب اساسی محلات و تنظیف معابر و رسیدگی به آبروها (شستشو و لایروبی) به صورت مستمر اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تعویض جداول شکسته و معیوب و اصلاح و مرمت جداول و آبروها یکی دیگر از آیتم های طرح نگهداشت شهری خواهد بود افزود: نواقص کلی در خصوص مرمت جداول و آبروها نیز توسط ناظران و نیروهای خدمات شهری احصاء و به به معاونت عمران گزارش خواهد شد.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز در خصوص دیگر آیتم های طرح نگهداشت شهری گفت: امحا آگهی _امحاء دیوار نویسی و شعار نویسی، پاکسازی فضا های خالی و رها شده_وموارد ماده ۱۱۰ و ۱۴ دیوار شکسته ،رفع سد معبر مغازه و جمع آوری سد معابر خوردرویی و بساط فروشی، تعمیر باکسها و رفع نواقص زیر باکسها و ساماندهی باکسها از آیتم های مهم طرح فوق هستند.
مهندس صدیقی تاکید کرد: همسطح سازی دریچه ها و دال گذار ورودی خیابانها، روشنایی زیرگذرها و روگذرها ، عابرین پیاده و چراغهای تزئینی محلات، رنگ آمیزی جداول، نرده،پل عابر-نیمکت، صدور اخطاریه نخاله و جمع آوری نخاله و مصالح ساختمانی خارج از پروانه و حذف تابلو های زائد و موانع فیزیکی_برچیدن پلهای روی آبرو ها با اخطاریه نیز در قالب طرح فوق اجرایی می شود.

 

 

وی اضافه کرد:همچنین ، صدور اخطاریه و رفع ناودان های مزاحم و تابلو های عمود بر پیاده رو، جمع آوری خودروهای فرسوده، هرس و فرم دهی درختان محلات، کاتر زنی ولکه گیری معابر، تنظیف و رفع نواقص آب نماها و راه اندازی آنها، و رسیدگی به وضعیت سرویسهای بهداشتی سطح شهر و پارکها از دیگر آیتم های طرح نگه داشت شهری هستند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز گفت: طرح نگهداشت شهری با هدف ایجاد تحول در خدمت رسانی به شهروندان با محوریت محلات توسط نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری تبریز آغاز شده است که با گذشت یک هفته از اجرای آن شاهد نتایج خوب آن در سطح شهر هستیم.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir