بیانیه پایگاه سازه خبر به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار* رسانه های تخصصی را بیشتر دریابید | پایگاه سازه خبر
جمعه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۸ | Friday, 18 October , 2019
شناسه خبر:26584    ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
بیانیه پایگاه سازه خبر به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار
رسانه های تخصصی را بیشتر دریابید

امروز ۱۷ مرداد روز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی در افغانستان است که به نام روز خبرنگار نامگذاری شده است.

همه ساله در این روز ارگانها و سازمانهای مختلف اعم از دولتی و خصوصی اقدام به برگزاری نشست ها و جشن هایی کرده و از خدمات و فعالیت های ارائه شده توسط خبرنگاران و رسانه ها تجلیل و قدردانی می نمایند که جای تشکر و قدردانی دارد اما آنچه که عمدتا مورد غفلت قرار می گیرد توجه به رسانه های تخصصی می باشد.

رسانه های تخصصی که در حوزه های مختلف همچون مهندسی، پزشکی، هنر، ورزش، حقوق و … به انتشار اخبار و اطلاع رسانی می پردازند چون همانند رسانه های عمومی از مخاطبان گسترده ای برخوردار نیستند کمتر دیده شده و به چشم می آیند غافل از اینکه همین رسانه های تخصصی نقش بسیار زیادی در تهیه و انتشار اخبار به مخاطبان خاص خود به صورت تخصصی ایفا می کنند.

خبرنگاران فعال در رسانه های تخصصی علاوه بر اینکه به اصول و فنون تهیه و نگارش خبر، گزارش، یادداشت و… تسلط دارند در موضوع خاص رسانه خود نیز کارشناس و صاحب اطلاعات و نظر می باشند که اینجا اهمیت فعالیت آنها در عرصه خبر و اطلاع رسانی کشور بیش از پیش نمایان می شود.

پایگاه سازه خبر به عنوان نخستین و پربازدید ترین رسانه تحصصی صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور ضمن قدردانی از مخاطبان خود به نمایندگی از رسانه های فعال تخصصی در حوزه های مختلف از مسئولان درخواست می کند همانند سایر رسانه نسبت به فعالیت رسانه های تخصصی اهمیت قائل شوند.

در پایان از مردم، ارگانها و سازمانها علی الخصوص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی اصلی رسانه ها در کشور نیز درخواست می شود با رسانه های تخصصی در اعطای تسهیلات و یارانه های مرسوم  و دعوت به مراسم و نشست ها همانند سایر رسانه های عمومی رفتار کند.

 

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir