عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگو با سازه خبر:* رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی | پایگاه سازه خبر
جمعه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۸ | Friday, 18 October , 2019
شناسه خبر:19949    ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگو با سازه خبر:
رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه بیشتر به قانون در دوره هشتم هئیت مدیره تاکید کرد.

به گزارش سازه خبر مهدی علیلو منتخب رشته شهرسازی در هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگو با سازه خبر در خصوص مواردی که باید توسط هیئت مدیره جدید مد نظر قرار گیرد اظهار داشت:  باید برای ارتقا فرهنگ و ارزشها در شهرسازی و معماری تلاش گردد و در همین راستا باید به موضوع شهرسازی به عنوان یکی از رشته های هفتگانه توجه بیشتری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه امروز متاسفانه جایگاه حرفه ای مهندسان عضو سازمان در شرایط مناسبی قرار ندارد افزود: ضرورت دارد از تمامی فرصت های به حق مهندسی در جهت اعتلای حرفه ای مهندسان استفاده شود یکی از برنامه ها سپردن تمامی ساخت و سازها در حوزه نظام مهندسی ساختمان به مهندسان عضو سازمان می باشد.

علیلو بر  توجه بیشتر به قانون در حال تحول نظام مهندسی و دقت کافی در اصلاحات احتمالی در آن تاکید کرد و اظهار داشت: همچنین توجه اساسی به موضوع آموزش های بروز در حوزه رشته ها به همراه نرم افزار جزو برنامه های آتی باید مد نظر قرار گیرد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی اضافه کرد: برنامه ریزی برای حذف موضوع  دو  نقشه ای و اینکه نباید نظام مهندسی و ناظر صرفا گزارشگر تخلفات به شهرداری باشد در این دوره باید در نظر گرفته شود.

مهدی علیلو در ادامه در پاسخ به این سوال خبرنگار سازه خبر مبنی بر اینکه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در دوره هشتم باید دارای چه ویژگی های باشد؟ اظهار داشت: رییس سازمان باید انعطاف پذیر بوده و عاشق سازمان باشد و همچنین فردی پیگیر و توانمند باشد.

وی افزود: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی باید فردی باشد که مصوبات و برنامه های هئیت مدیره را به خوبی دقیق و عالی اجرا کند و در راستای اعتلای حرفه ای جایگاه مهندسان بیش از پیش تلاش کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir