دکتر علیرضا معتمد نیا در گفتگو با سازه خبر:* مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۸ | Sunday, 20 October , 2019
شناسه خبر:18576    ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۵۸
دکتر علیرضا معتمد نیا در گفتگو با سازه خبر:
مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند

دکترعلیرضا معتمد نیا گفت: مهندسان در انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به کاندیداهای پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند.

به گزارش سازه خبر، علیرضا معتمد نیا که به مناسبت هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی با خبرنگار سازه خبر گفتگو می کرد، اظهار داشت: با توجه به اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان رابطه کاری تنگاتنگ و مستقیم با برخی نهادها و مجموعه ها دارد باید افرادی برای عضویت در هیئت مدیره انتخاب شوند که روحیه تعامل و همکاری داشته باشند.

وی افزود: از آنجاییکه هر یک از منتخبین هیئت مدیره  بالقوه به عنوان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان یا هیئت رئیسه  نیز می توانند باشند باید این افراد ویژگی ها و شاخص های مدیریت و ریاست را نیز دارا باشند.

عضو هیئت مدیره دوره هفتم سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در مورد ویژگی های کاندیدای اصلح که باید مد نظر مهندسان برای انتخاب قرار گیرد نیز گفت: پاکدستی، سلامت نفس، کاربلدی و آگاهی به امورات حرفه ای، سابقه کاری مناسب، دارا بودن روحیه کارتیمی و هیئت مدیره ای، در ارجحیت قراردادن منافع اعضای سازمان به منافع شخصی و اخلاق مدار بودن و دارا بودن شخصیت اجتماعی مطلوب از ویژگی هایی هستند که باید مورد توجه مهندسان برای انتخاب اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی قرار گیرند.

بر اساس اعلام هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی این دوره از انتخابات در تاریخ ۵ مهر سال ۱۳۹۷ از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۷ بعد از ظهر در ۱۳ حوزه اخذ رای در سطح استان در شهرستانهای تبریز، آذرشهر، اسکو، اهر، بناب، جلفا، سراب، شبستر، عجب شیر، مراغه، مرند، ملکان و میانه برگزار خواهد شد.

 

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir