یادداشت* چه کسی رئیس می شود؟! | پایگاه سازه خبر
سه شنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۷ | Tuesday, 11 December , 2018
شناسه خبر:17708    ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۲
یادداشت
چه کسی رئیس می شود؟!

بیش از دو هفته است اعضای شورای اسلامی شهر تبریز نتوانسته اند رئیس جدیدی برای این شورا انتخاب کرده و یا رئیس قبلی که شکور اکبرنژاد می باشد را ابقا نمایند.

به گزارش سازه خبر، در وهله اول رقابت اصلی برای تصدی ریاست شورای اسلامی شهر تبریز میان شکور اکبرنژاد و شهرام دبیری دیگر عضو این شوراست اما شنیده می شود محمد اشرف نیا معاون سابق عمرانی استانداری آذربایجان شرقی نیز تمایلاتی برای تصدی این سمت دارا می باشد.

از گوشه و کنار شهر به گوش می رسد گزینه های ریاست شورای اسلامی شهر تبریز با بزرگان سیاسی و اقتصادی این شهر جلساتی را برای جذب حمایت و مشورت گرفتن ترتیب داده اند. اما هر چه زمان می گذرد مشاهده می گردد اجماع برای انتخاب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز حاصل نمی شود بطوریکه حتی جلسه  اصلاح طلبان تبریز نیز با موضوع انتخابات هیات رئیسه شورای تبریز بی نتیجه لغو شد و این روند به یک کلاف سر در گم تبدیل گشت.

در هر صورت از موعد مورد نظر برای انتخاب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز بیش از دو هفته می گذرد و گفته شده است اعضای شورا در جلسه فردا رئیس این شورا را انتخاب خواهند کرد باید منتظر نشست و دید که آیا فردا شکور اکبرنژاد ابقا خواهد شد یا اینکه فرد دیگری بر صندلی ریاست تکیه خواهد زد اهمیت انتخاب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در این مقطع به این دلیل است که بر سرنوشت ادامه کار ایرج شهین باهر شهردار تبریز تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir