رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز:*شهرداری هرجایی توان اجرای پروژه ها را دارد نباید برون سپاری کند | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ | Monday, 24 September , 2018
شناسه خبر:11263    ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۲۳
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز:
شهرداری هرجایی توان اجرای پروژه ها را دارد نباید برون سپاری کند

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز گفت:جایی که شهرداری خود قادر به اجرای پروژه ای باشد، باید از واگذاری کارها به پیمانکار و برون سپاری پرهیز کند.

به گزارش سازه پرس محمد باقر بهشتی در حاشیه جلسه شورای شهر تبریز  گفت: هر گونه افزایش در رقم بودجه، صرفاً در پروژه های عمرانی صرف خواهد شد، نه در هزینه های جاری چون اعتقاد داریم که باید به عمران شهر توجه ویژه ای داشته باشیم.

بهشتی با بیان اینکه شهرداری از واگذاری تمام اموری که رأساً امکان اجرای آن را دارد، از واگذاری آن ها به پیمانکاران، منع شده است، ادامه داد: مکانیزم های نظارت مستمر شورای شهر بر اجرای بودجه، در قالب همین بودجه دیده شده است و همین پیش بینی تضمین گرِ حسن اجرای بودجه خواهد بود.

وی با اظهار بر اینکه در خصوص نوسازی ناوگان شرکت واحد تبصره های زیادی پیش بینی شده است، متذکر شد: با عمل به این تبصره ها می توان در کنار کاهش آلودگی هوا، کاهش ترافیک و افزایش خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی از طریق بخش خصوصی نیز کمبود اتوبوس را تأمین کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز در پایان با بیان اینکه با رقم روز بانک مرکزی، تاکنون برای خط یک مترو تبریز ۴۰۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده ایم، ادامه داد: قطعاً برای بهره برداری باید از هر راهی که می توانیم ۵۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل خط یک بیابیم و هزینه کنیم، چون در صورت عدم بهره برداری کامل از خط یک باعث استهلاک هزینه های خط یک مترو تبریز خواهیم شد.

سپس گفت: در هر جایی که شهرداری خود قادر به اجرای پروژه ای باشد، باید از واگذاری کارها به پیمانکار و برون سپاری پرهیز کند.

مهر

     ارسال به دیگران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir