تبریز 2018 | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
سه شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۷ | Tuesday, 14 August , 2018
 تبریز 2018

تشکیل جلسه برای استفاده از فرصت باقیمانده رویداد تبریز ۲۰۱۸!

بیست ویکمین جلسه کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز۲۰۱۸ با موضوع بررسی آخرین اقدامات کمیته و انجام هماهنگیهای لازم جهت اجرای برنامه های کمیته در ماههای باقیمانده ۲۰۱۸ برگزار شد.

یادداشت

تبریز ۲۰۱۸ در کما / فرصت سوزی مدل ۲۰۱۸ در شهر اولین ها

فصل تابستان آغاز شده وکمتر از ۶ ماه به پایان رویداد تبریز ۲۰۱۸ باقی مانده است و کلانشهر تبریز همچنان روزهای عادی همانند سالهای گذشته را سپری می کند.

انتقاد دبیری از دولت در مورد عدم تخصیص بودجه رویداد تبریز ۲۰۱۸

عضو شورای اسلامی شهر تبریز از عدم تخصیص بودجه مصوب رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت انتقاد کرد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو:

انتقاد از کم کاری شهرداری تبریز/گردش مالی معادن آذربایجان‌شرقی همچنان در تهران است/ کارهای تبریز ۲۰۱۸ گنگ انجام می‌‌شود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: برجام قرارداد شیرینی نبود بلکه قرارداد تلخی بود که جمهوری اسلامی با تلخ‌های زیادی زیر بار این قرارداد رفت.

عضو شورای شهر تبریز:

تبریز ۲۰۱۸ بیشتر به تشکیل جلسه ختم شد

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ بیشتر به تشکیل جلسه و دو مراسم ملی موکول شد، گفت: در تبریز ۲۰۱۸ میراث فرهنگی نقش اصلی را داشته ولی برخلاف این موضوع همه فکر می‌کنند که شهرداری موظف در این امر است.

نماینده مردم تبریز در مجلس:

مسوولان در خصوص تبریز ۲۰۱۸ کم‌کاری کردند

نماینده مردم تبریز در مجلس با انتقاد از کم‌کاری دستگاه‌ها درخصوص رویداد تبریز ۲۰۱۸ گفت: مسوولان در معرفی شهر تبریز و تبلیغات محیطی کم‌کاری کردند و بسیاری از طرح‌های مرتبط هنوز عقب مانده است.

یادداشت

تبریز در گرداب زیرگذرها!+ تصاویر

تبریز در گرداب زیرگذرها! سید حسین هاشمی

سفیر اتریش تاکید کرد:

زمینه سازی برای حضور سرمایه گذاران اتریشی در تبریز

سفیر اتریش گفت: آمادگی سیاسی خیلی قوی برای اجرای رایزنی با هدف تقویت مراودات اقتصادی دو طرف داریم و زیرساخت های پذیرش تکنولوژی روز مدیریت شهری تبریز فراهم است.

یادداشت

تبریز سخنگو می خواهد!

در کلانشهر بزرگی به نام تبریز که ملقب به شهر اولین هاست روزانه اتفاقات زیادی رخ می دهد که اتفاقات و رویدادهای حوزه شهری سهم قابل توجهی را در این میان به خود اختصاص داده است.

دکتر علی اصغر شعردوست در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم

دکتر علی اصغر شعردوست میهمان تحریریه پایگاه خبری سازه پرس بود و در خصوص تبریز، رویداد تبریز ۲۰۱۸، نگاه دولتها به تبریز، شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز و اینکه برای تبریز چه باید کرد با خبرنگاران این پایگاه خبری تخصصی به گفتگو پرداخت.

در حاشیه اجلاس رویداد تبریز ۲۰۱۸ صورت گرفت:

امضا تفاهم نامه تبادل گردشگر بین تبریز و اصفهان

با امضای تفاهمنامه همکاری بین شهرداران کلانشهرهای تبریز و اصفهان، این دو شهر در زمینه جذب و تبادل گردشگران داخلی و خارجی همکاری های خود را آغاز می کنند.

آیسسکو جایزه ویژه ای برای معرفی تبریز ۲۰۱۸ اختصاص داد

 نماینده سازمان اسلامی، آموزشی، علمی و فرهنگی (آیسسکوISESCO) در ایران گفت: با توجه به اهمیت رویداد تبریز ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی، آیسسکو جایزه ویژه ای را به نهاد، موسسه یا سازمانی که بهترین معرفی از دستاوردهای گردشگری برای این رویداد را داشته باشد اختصاص داده است.

رئیس افتخاری ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸»:

فاجعه یعنی شهرداری از تبلیغات «تبریز۲۰۱۸» هم هزینه می‌خواهد

رئیس افتخاری ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» برای بار چندم از تبلیغات ناکافی در مورد رویداد بین‌المللی «تبریز۲۰۱۸» انتقاد کرد.

استاندار آذربایجان شرقی:

عملکرد شهرداری ها نقش مهمی در رضایت مردم از دولت دارد

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تنوع کم‌نظیر خدمات شهرداری‌ها در مقایسه با دستگاه‌های دیگر، گفت: عملکرد شهرداری‌ها به صورت مستقیم با رضایت مردم در ارتباط است و بر این اساس حمایت از شهرداری‌ها را وظیفه خود می‌دانیم.

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی:

آذربایجان شرقی ۴ و ۵ اردیبهشت میزبان رئیس جمهور/ تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور و ۴۰ وزیر کشورهای اسلامی و سفرا افتتاح می‌شود

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه استان میزبان رئیس جمهور در ۴ و ۵ اردیبهشت خواهد بود، گفت: مراسم رسمی تبریز ۲۰۱۸ با حضور ۲۱ وزیر کشورهای اسلامی و ۱۹ سفیر با حضور رئیس جمهور آغاز می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده

دکتر سعید دباغ نیکو خصلت عضو شورای اسلامی شهر تبریز میهمان هیئت تحریریه پایگاه خبری سازه پرس بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه راه و ساختمان پاسخ داد.

یادداشت

شایعات در مورد شهردار تبریز و منفعل عمل کردن روابط عمومی!

طی روزهای گذشته پی در پی اخباری در خصوص بازدیدهای مکرر ایرج شهین باهر شهردار تبریز از پروژه های شهری منتشر می شد این درحالی بود که شایعاتی در خصوص شهردار تبریز نیز به گوش می رسید.

گزارش تصویری

خانه حیدرزاده تبریز

خانه حیدرزاده عمارت تاریخی واقع در منطقه مقصودیه شهر تبریز است که در سمت جنوب ساختمان شهرداری تبریز قرار دارد. تحقیقات نشان می‌دهند که این خانه در حدود سال ۱۸۷۰ توسط حاجی حبیب لک ساخته شده است. این خانه در سال ۱۳۷۸ در فهرست میراث ملی ایران با شماره ۲۵۲۴ به ثبت رسید. خانه حیدر زاده ۹۰۰ متر مساحت دارد و دارای دو […]

یادداشت

پارک مینیاتور تبریز را دریابید!

پارک مینیاتور تبریز واقع در خیابان گلکار و انتهای پارک آنالار و آتالار در سال ۱۳۹۰ توسط شهرداری تبریز احداث شده است.

کمیته اجرایی تبریز۲۰۱۸ در هشتمین روز سال جدید تشکیل جلسه داد

نخستین جلسه کمیته اجرایی تبریز ۲۰۱۸ با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی شهردار تبریز، نماینده تام الاختیار استاندار در امور تبریز۲۰۱۸، رئیس سازمان گردشگری شهرداری و نمایندگان روابط عمومی و سازمان زیباسازی در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزارشد.

بازدید بیش از ۳۹ هزارنفر از موزه شهر تبریز

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از بازدید بیش از ۳۹ هزار نفر گردشگر نوروزی از موزه شهر خبر داد.

شهردار تبریز تاکید کرد:

جلوگیری از محدود کردن طرح های جذب گردشگر در تبریز / تغییر کاربری فضای سبز ممنوع!

شهردار تبریز، همکاری شهرداری و مجموعه میراث فرهنگی استان را مزیت ارزشمند رویکردهای گردشگری تبریز خواند و افزود: این همگرایی، باید زمینه تسهیل برنامه‌های گردشگری را فراهم کند.

عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند

میر سعید موسوی در سال ۱۳۵۷ در تبریز متولد شد. مدرک مهندسی کارشناسی ارشد معماری خود را به صورت پیوسته از دانشگاه آزاد اسلامی تبریز دریافت کرد و سپس در مقطع دکترا و رشته شهرسازی وارد دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران شد و همزمان به عضویت هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز درآمد. […]

مدیر دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در آذریایجان‌شرقی:

افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور و وزرای گردشگری ۳۵ کشور اسلامی و سفرای خارجی مقیم تهران

مدیر دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در آذریایجان‌شرقی گفت: افتتاحیه رسمی تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور ایران و وزاری گردشگری بیش از ۳۵ کشور اسلامی و سفرای خارجی مقیم تهران و برخی از شخصیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای گشایش می‌یابد که البته در حال حاضر در حال دعوت و رایزنی حضور این شخصیت‌ها در پنجم […]

  گزارش
برنامه دولت برای کنترل قیمت مسکن جواب می‌دهد؟ خطر بازگشت رکود تورمی به مسکن/بازار به تسهیلات جدید واکنش نداد عامل گرانی مسکن،نوسانات ارزی است/اثرات مثبت مالیات بر عایدی مسکن بازار دلار، چگونه قیمت خانه را بالاوپایین می‌کند؟ رشد ۹۴ درصدی ارزش صادرات سنگ تزیینی در پنج سال جزئیات ۱۰ چالش زندگی در پایتخت/ وجود تمایل ۵۸ درصدی به ترک پایتخت خانه بخریم یا دست نگه داریم؟/برآوردی از بازار مسکن در ماههای آتی ثبت نام ۸۳ نفر در انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی گران‌ترین خانه‌های دوبی چه قدر می‌ارزند؟ بیداد بی قانونی در بازار رهن و اجاره
  مصاحبه
بخشنامه های آقای آخوندی کارشناسی شده نیست/ معتقد به حذف ارجاع نظارت هستم/ باید به شهین باهر فرصت داده شود هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم
  یادداشت
یک نکته طلایی درباره «سن بنا» مفهوم بازآفرینی پایدار شهری تبریز ۲۰۱۸ در کما / فرصت سوزی مدل ۲۰۱۸ در شهر اولین ها ضرورت بازتعریف ارائه خدمات مهندسی ساختمان نکاتی در باب طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان راهكارهای تعديل بازار مسكن پرسه در دالان تاریخ قانون نظام مهندسی، روز از نو روزی از نو؟! احیای جاده ابریشم، این بار از مسیر شمال جهش در قیمت خودرو از کجا شروع شد؟
  جدید ترین اخبار
تشکیل جلسه برای استفاده از فرصت باقیمانده رویداد تبریز ۲۰۱۸! تبریز ۲۰۱۸ در کما / فرصت سوزی مدل ۲۰۱۸ در شهر اولین ها انتقاد دبیری از دولت در مورد عدم تخصیص بودجه رویداد تبریز ۲۰۱۸ انتقاد از کم کاری شهرداری تبریز/گردش مالی معادن آذربایجان‌شرقی همچنان در تهران است/ کارهای تبریز ۲۰۱۸ گنگ انجام می‌‌شود تبریز ۲۰۱۸ بیشتر به تشکیل جلسه ختم شد مسوولان در خصوص تبریز ۲۰۱۸ کم‌کاری کردند تبریز در گرداب زیرگذرها!+ تصاویر زمینه سازی برای حضور سرمایه گذاران اتریشی در تبریز تبریز سخنگو می خواهد! توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir