تبریز 2018 | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۸ | Wednesday, 21 August , 2019
 تبریز 2018

نماینده مردم تبریز در مجلس:

دولت به تبریز ۲۰۱۸ کم لطفی کرد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: اینکه از تبریز ۲۰۱۸ انتقاد شده صحیح است چراکه دولت کم لطفی کرد و اعتبار در زمان مناسب نداد.

برگزاری گردهمایی بین المللی معماری بومی ۲۰۱۸ در تبریز

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اعلام کرد: گردهمایی بین‎المللی معماری بومی موسوم به «سیاو / ایکوموس» در سال ۲۰۱۸ به میزبانی تبریز برگزار می شود.

استاندار آذربایجان‌شرقی خواستار شد:

حذف برنامه های بی تاثیر در جذب گردشگر از لیست برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه هدف اصلی رویداد تبریز ۲۰۱۸، جذب گردشگر است، گفت: ارزیابی اقدامات انجام شده در جریان این رویداد و عملکرد دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی آن با لحاظ این هدف انجام خواهد شد.

با موضوع بررسی اجرای چند طرح

جلسه شورای سیاست گذاری تبریز ۲۰۱۸ برگزار شد

جلسه شورای سیاست گذاری تبریز ۲۰۱۸ در شهرداری تبریز برگزار شد.

فرماندار تبریز مسئولیت تبریز ۲۰۱۸ را بر گردن مردم انداخت!

فرماندار تبریز گفت: در بحث تبریز ۲۰۱۸ نباید به دنبال این باشیم که مسئولیت‌ها را به گردن یکدیگر بیندازیم و از خود رفع مسئولیت کنیم، باید ببنیم چه نتیجه‌ای از این اقدامات حاصل شده است.

تشکیل جلسه برای استفاده از فرصت باقیمانده رویداد تبریز ۲۰۱۸!

بیست ویکمین جلسه کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز۲۰۱۸ با موضوع بررسی آخرین اقدامات کمیته و انجام هماهنگیهای لازم جهت اجرای برنامه های کمیته در ماههای باقیمانده ۲۰۱۸ برگزار شد.

یادداشت

تبریز ۲۰۱۸ در کما / فرصت سوزی مدل ۲۰۱۸ در شهر اولین ها

فصل تابستان آغاز شده وکمتر از ۶ ماه به پایان رویداد تبریز ۲۰۱۸ باقی مانده است و کلانشهر تبریز همچنان روزهای عادی همانند سالهای گذشته را سپری می کند.

انتقاد دبیری از دولت در مورد عدم تخصیص بودجه رویداد تبریز ۲۰۱۸

عضو شورای اسلامی شهر تبریز از عدم تخصیص بودجه مصوب رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت انتقاد کرد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو:

انتقاد از کم کاری شهرداری تبریز/گردش مالی معادن آذربایجان‌شرقی همچنان در تهران است/ کارهای تبریز ۲۰۱۸ گنگ انجام می‌‌شود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: برجام قرارداد شیرینی نبود بلکه قرارداد تلخی بود که جمهوری اسلامی با تلخ‌های زیادی زیر بار این قرارداد رفت.

عضو شورای شهر تبریز:

تبریز ۲۰۱۸ بیشتر به تشکیل جلسه ختم شد

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ بیشتر به تشکیل جلسه و دو مراسم ملی موکول شد، گفت: در تبریز ۲۰۱۸ میراث فرهنگی نقش اصلی را داشته ولی برخلاف این موضوع همه فکر می‌کنند که شهرداری موظف در این امر است.

نماینده مردم تبریز در مجلس:

مسوولان در خصوص تبریز ۲۰۱۸ کم‌کاری کردند

نماینده مردم تبریز در مجلس با انتقاد از کم‌کاری دستگاه‌ها درخصوص رویداد تبریز ۲۰۱۸ گفت: مسوولان در معرفی شهر تبریز و تبلیغات محیطی کم‌کاری کردند و بسیاری از طرح‌های مرتبط هنوز عقب مانده است.

یادداشت

تبریز در گرداب زیرگذرها!+ تصاویر

تبریز در گرداب زیرگذرها! سید حسین هاشمی

سفیر اتریش تاکید کرد:

زمینه سازی برای حضور سرمایه گذاران اتریشی در تبریز

سفیر اتریش گفت: آمادگی سیاسی خیلی قوی برای اجرای رایزنی با هدف تقویت مراودات اقتصادی دو طرف داریم و زیرساخت های پذیرش تکنولوژی روز مدیریت شهری تبریز فراهم است.

یادداشت

تبریز سخنگو می خواهد!

در کلانشهر بزرگی به نام تبریز که ملقب به شهر اولین هاست روزانه اتفاقات زیادی رخ می دهد که اتفاقات و رویدادهای حوزه شهری سهم قابل توجهی را در این میان به خود اختصاص داده است.

دکتر علی اصغر شعردوست در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم

دکتر علی اصغر شعردوست میهمان تحریریه پایگاه خبری سازه پرس بود و در خصوص تبریز، رویداد تبریز ۲۰۱۸، نگاه دولتها به تبریز، شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز و اینکه برای تبریز چه باید کرد با خبرنگاران این پایگاه خبری تخصصی به گفتگو پرداخت.

در حاشیه اجلاس رویداد تبریز ۲۰۱۸ صورت گرفت:

امضا تفاهم نامه تبادل گردشگر بین تبریز و اصفهان

با امضای تفاهمنامه همکاری بین شهرداران کلانشهرهای تبریز و اصفهان، این دو شهر در زمینه جذب و تبادل گردشگران داخلی و خارجی همکاری های خود را آغاز می کنند.

آیسسکو جایزه ویژه ای برای معرفی تبریز ۲۰۱۸ اختصاص داد

 نماینده سازمان اسلامی، آموزشی، علمی و فرهنگی (آیسسکوISESCO) در ایران گفت: با توجه به اهمیت رویداد تبریز ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی، آیسسکو جایزه ویژه ای را به نهاد، موسسه یا سازمانی که بهترین معرفی از دستاوردهای گردشگری برای این رویداد را داشته باشد اختصاص داده است.

رئیس افتخاری ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸»:

فاجعه یعنی شهرداری از تبلیغات «تبریز۲۰۱۸» هم هزینه می‌خواهد

رئیس افتخاری ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» برای بار چندم از تبلیغات ناکافی در مورد رویداد بین‌المللی «تبریز۲۰۱۸» انتقاد کرد.

استاندار آذربایجان شرقی:

عملکرد شهرداری ها نقش مهمی در رضایت مردم از دولت دارد

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تنوع کم‌نظیر خدمات شهرداری‌ها در مقایسه با دستگاه‌های دیگر، گفت: عملکرد شهرداری‌ها به صورت مستقیم با رضایت مردم در ارتباط است و بر این اساس حمایت از شهرداری‌ها را وظیفه خود می‌دانیم.

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی:

آذربایجان شرقی ۴ و ۵ اردیبهشت میزبان رئیس جمهور/ تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور و ۴۰ وزیر کشورهای اسلامی و سفرا افتتاح می‌شود

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه استان میزبان رئیس جمهور در ۴ و ۵ اردیبهشت خواهد بود، گفت: مراسم رسمی تبریز ۲۰۱۸ با حضور ۲۱ وزیر کشورهای اسلامی و ۱۹ سفیر با حضور رئیس جمهور آغاز می شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با سازه پرس:

رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده

دکتر سعید دباغ نیکو خصلت عضو شورای اسلامی شهر تبریز میهمان هیئت تحریریه پایگاه خبری سازه پرس بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه راه و ساختمان پاسخ داد.

یادداشت

شایعات در مورد شهردار تبریز و منفعل عمل کردن روابط عمومی!

طی روزهای گذشته پی در پی اخباری در خصوص بازدیدهای مکرر ایرج شهین باهر شهردار تبریز از پروژه های شهری منتشر می شد این درحالی بود که شایعاتی در خصوص شهردار تبریز نیز به گوش می رسید.

گزارش تصویری

خانه حیدرزاده تبریز

خانه حیدرزاده عمارت تاریخی واقع در منطقه مقصودیه شهر تبریز است که در سمت جنوب ساختمان شهرداری تبریز قرار دارد. تحقیقات نشان می‌دهند که این خانه در حدود سال ۱۸۷۰ توسط حاجی حبیب لک ساخته شده است. این خانه در سال ۱۳۷۸ در فهرست میراث ملی ایران با شماره ۲۵۲۴ به ثبت رسید. خانه حیدر زاده ۹۰۰ متر مساحت دارد و دارای دو […]

یادداشت

پارک مینیاتور تبریز را دریابید!

پارک مینیاتور تبریز واقع در خیابان گلکار و انتهای پارک آنالار و آتالار در سال ۱۳۹۰ توسط شهرداری تبریز احداث شده است.

کمیته اجرایی تبریز۲۰۱۸ در هشتمین روز سال جدید تشکیل جلسه داد

نخستین جلسه کمیته اجرایی تبریز ۲۰۱۸ با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی شهردار تبریز، نماینده تام الاختیار استاندار در امور تبریز۲۰۱۸، رئیس سازمان گردشگری شهرداری و نمایندگان روابط عمومی و سازمان زیباسازی در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزارشد.

  گزارش
شمارش معکوس برای رونمایی از طرح مالیات مسکن طراحی اولین استخر اینفینیتی ۳۶۰ درجه دنیا+تصاویر حق بنگاه معاملات مسکن چگونه محاسبه می‌شود؟ کدام کشورها بیشترین مالک و مستاجر را دارند؟ گره کور بازار مسکن در دست افزایش تسهیلات مدیریت پسماند در تبریز به روش سنتی بدون حضور فرانسه و ترکیه ! مستاجران شهری طی ۲۰ سال ۱.۷ برابر شدند ترفندهای شرکت‌های هواپیمایی برای کاهش هزینه‌ پرواز بازار اجاره آرام‌تر شد+ قیمت سرنوشت دومین پل طبیعت کشور در هاله ای از ابهام! طراح پل: خبری از اجرا نیست!
  مصاحبه
تعلیق ۹۸ مشاور املاک در تبریز / فعالیت بانوان به عنوان مشاور املاک ممنوع نیست / مشاورین املاک نقشی در افزایش قیمت ها ندارند آستانه تحمل بازار تبریز در وضعیت هشدار است / در شان بازار تبریز با آن رفتار نشده است رانندگان خود را با جاده تطبیق دهند / انتقادات به کیفیت جاده ها وارد است / استقرار سامانه های هوشمند در جاده های آذربایجان شرقی “میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید
  یادداشت
بازگشت به نظام جوان اداری و نوآور تبعات سنگین رکود ۵ ساله تولید مسکن در کشور+نمودار طراحی اولین استخر اینفینیتی ۳۶۰ درجه دنیا+تصاویر انتقاد شهردار سابق تبریز از اوضاع نابسامان مقبره الشعرا/ نوین خواستار پاسخگویی مسئولان شد رسانه های تخصصی را بیشتر دریابید کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها برای کسب درآمد ایجاد شده‌اند؟ بازگشت قدرت خرید مسکن مردم با اعمال مالیات بر عایدی سرمایه در مقبره الشعرای تبریز چه خبر است؟! درخواست برای ورود امام جمعه تبریز به موضوع مقبره الشعرا آیا قراردادهای اجاره دوساله می شود؟ چرا ارومیه از پرداخت عوارض معاف است ولی تبریز نه؟!
  جدید ترین اخبار
دولت به تبریز ۲۰۱۸ کم لطفی کرد برگزاری گردهمایی بین المللی معماری بومی ۲۰۱۸ در تبریز حذف برنامه های بی تاثیر در جذب گردشگر از لیست برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ جلسه شورای سیاست گذاری تبریز ۲۰۱۸ برگزار شد فرماندار تبریز مسئولیت تبریز ۲۰۱۸ را بر گردن مردم انداخت! تشکیل جلسه برای استفاده از فرصت باقیمانده رویداد تبریز ۲۰۱۸! تبریز ۲۰۱۸ در کما / فرصت سوزی مدل ۲۰۱۸ در شهر اولین ها انتقاد دبیری از دولت در مورد عدم تخصیص بودجه رویداد تبریز ۲۰۱۸ انتقاد از کم کاری شهرداری تبریز/گردش مالی معادن آذربایجان‌شرقی همچنان در تهران است/ کارهای تبریز ۲۰۱۸ گنگ انجام می‌‌شود تبریز ۲۰۱۸ بیشتر به تشکیل جلسه ختم شد

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir