تبریز 2018 | نخستين پايگاه خبری-تحليلی صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
 تبریز 2018

مدیر دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در آذریایجان‌شرقی:

افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور و وزرای گردشگری ۳۵ کشور اسلامی و سفرای خارجی مقیم تهران

مدیر دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در آذریایجان‌شرقی گفت: افتتاحیه رسمی تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور ایران و وزاری گردشگری بیش از ۳۵ کشور اسلامی و سفرای خارجی مقیم تهران و برخی از شخصیت‌های بین‌المللی و منطقه‌ای گشایش می‌یابد که البته در حال حاضر در حال دعوت و رایزنی حضور این شخصیت‌ها در پنجم […]

حضور تبریز در پنجاه‌ودومین نمايشگاه بين‌المللي گردشگري برلين (ITB)

مهندس شهین‌باهر از حضور شهرداری تبریز در نمايشگاه بين المللي گردشگري برلين خبر داد و افزود: تبریز با مجموعه‌ای از دستاوردها و بسته‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی، در مهم‌ترین رویداد گردشگری جهان حضور یافته‌است.

ظریف:

آماده همه گونه همکاری و همراهی برای تبریز۲۰۱۸ هستیم

شهردار تبریز و استاندار آذربایجان شرقی در راستای اتخاذ تمهیدات لازم برای مراسم آغازین تبریز۲۰۱۸ با «محمد جواد ظریف»، وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کردند.

یادداشت

تبریز ۲۰۱۸؛ تبریز همه تبریزی ها

تبریز ۲۰۱۸، تبریز رویداد های گوناگون است.این شهر کهن علاوه بر اینکه خود را برای  پایتخت گردشگری جهان اسلام آماده می کند و گوشه چشمی به زیر ساخت های گردشگریش دارد، انتظاری فراتر در این سال از مردمان خود دارد تا یادآور هویت پر افتخارش باشند. تبریز جهانی تبریز همه تبریزی هاست.

شهردار تبریز تاکید کرد:

تبريز ۲۰۱۸ فرصتي براي تمام شهرهای کشور

شهردار تبریز با بیان اینکه تبریز در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام مطرح شده است، تصریح کرد: باید با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری شهرهای کشورمان، گردشگران داخلی و خارجی را جذب کرد در همین راستا، تبریز در همه نمایشگاه های مرتبط با گردشگری شرکت می کند و برای تورگردان ها […]

با حضور نماینده مردم تبریز در مجلس برگزار شد؛

جلسه هماهنگی محتوای تبلیغات ستاد تبریز ۲۰۱۸

جلسه هماهنگی محتوای تبلیغات ستاد تبریز ۲۰۱۸ با حضور شهاب الدین بیمقدار و اعضای ستاد تبریز ۲۰۱۸ برگزار شد.

هفته آینده خانه تاریخی نیکدل تخلیه می شود/حصار اداری خانه های تاریخی را بشکنید

نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان شرقی و مشاور شهردار تبریز در ستاد تبریز ۲۰۱۸، از تخلیه خانه تاریخی نیکدل در هفته آینده خبرداد.

۷۵ میلیارد اعتبار برای تبریز ۲۰۱۸ اختصاص می‌یابد

نماینده تبریز با اشاره به اینکه قبلاً بودجه تبریز ۲۰۱۸ حدود ۱۰ میلیارد تصویب شده بود گفت: مقداری هم به صورت بودجه سرمایه‌ای ارائه شده و حدود ۷۵ میلیارد اعتبار برای آن اختصاص می‌یابد.

رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز۲۰۱۸» خبرداد:

«۵ اردیبهشت۹۷» افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸

رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز۲۰۱۸» در برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ از افتتاح رسمی برنامه‌های این رویداد بین‌المللی در پنجم اردیبهشت ۹۷ خبر داد.

مدیر عامل قشم ایر:

قشم ایر در خدمت اهداف «تبریز ۲۰۱۸» است/ انجام ۳۱ پرواز از تبریز به هامبورگ

مدیرعامل قشم‌ایر گفت: قشم ایر با پرواز ایمن، بدون تاخیر، با کترینگ خوب و قیمت مناسب در خدمت اهداف «تبریز ۲۰۱۸» بوده است.

یادداشت

لوگوی اصلی تبریز ۲۰۱۸ کدام است؟

سه شنبه، ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۵، با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، استاندار آذربایجان شرقی، شهردار تبریز و جمعی از فعالان حوزه گردشگری و فرهنگی لوگوی ویژه تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ میلادی رونمایی شد.

سازه پرس یک ساله شد

پایگاه خبری سازه پرس، نخستین پایگاه خبری تخصصی حوزه راه و ساختمان شمالغرب کشور به مرکزیت تبریز یک ساله شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس خبر داد:

افزایش بودجه تبریز ۲۰۱۸ به سقف ۴۰۰ میلیارد ریال

 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس از افزایش بودجه تبریز ۲۰۱۸ به سقف ۴۰ میلیارد تومان خبر داد.

یادداشت

تبریز و طرح های نازیبا

شهرداری تبریز ۱۷ دی ماه ۱۳۹۶ پیرو مصوبه شورای اسلامی این کلانشهر در آستانه آغاز رویداد تبریز ۲۰۱۸ نصب هر گونه بنر با استفاده از داربست را در سطح شهر ممنوع کرد و اعلام نمود از تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ در صورت مشاهده، موارد جمع آوری و عودت داده نخواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی:

رویداد تبریز ۲۰۱۸ یک رویداد بزرگ فرهنگی مورد تائید سازمان جهانگردی دنیاست

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: رویداد تبریز ۲۰۱۸ یک رویداد بزرگ فرهنگی بوده که مورد تائید سازمان جهانگردی دنیاست.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی:

تبریز ۲۰۱۸ سرآغاز ترسیم آینده‌ای روشن در حوزه گردشگری است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌ شرقی گفت: رویداد تبریز ۲۰۱۸ آغاز اصلاح روش‌های جذب گردشگر و ترسیم آینده‌ای روشن در این حوزه است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس؛

مسئولان کشوری کار چندانی برای تبریز ۲۰۱۸ انجام نداده‌اند/ باید اطلاعات گردشگری آذربایجان‌شرقی در اختیار رایزن‌‌های فرهنگی قرار گیرد

 نماینده مردم تبریز، ‌آذرشهر و اسکو از بی‌توجهی مسئولان کشوری به تبریز ۲۰۱۸ انتقاد کرد و گفت: تاکنون به جز وزارت ورزش، سایر وزارتخانه‌ها برنامه‌هایشان را برای تبریز ۲۲۰۱۸ ارائه نداده‌اند.

رایزنی شهرداری تبریز با کشورهای هدف گردشگری برای افزایش پروازهایی خارجی از تبریز

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از رایزنی شهرداری تبریز با کشورهای هدف گردشگری برای افزایش پروازهایی خارجی از تبریز خبرداد.

معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی خبر داد:

موافقت بیش از ۱۰ وزیر کشورهای اسلامی برای حضور در در رویداد بزرگ تبریز ۲۰۱۸

معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از موافقت بیش از ۱۰ وزیر کشورهای اسلامی برای حضور در در رویداد بزرگ تبریز ۲۰۱۸ خبرداد.

استاندار آذربایجان شرقی:

«تبریز ۲۰۱۸» تنها متعلق به تبریز نیست

استاندار آذربایجان شرقی معتقد است که «تبریز ۲۰۱۸» تنها متعلق به تبریز نیست، بلکه فرصتی برای توسعه‌ی گردشگری تمامی شهرهای استان است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

سران ۱۱ کشور در نوروز ۹۷ به تبریز سفر می‌کنند/ سربلندی تبریز، به معنی توقف دیگر شهرها نیست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سران ۱۱ کشور در نوروز ۹۷ به تبریز سفر می‌کنند؛ از این رو، باید مرزهای خود را به سمت ملل بگشاییم. اقشار مختلف ورزشکاران، هنرمندان، دانشگاهیان و فعالان اقتصادی و فرهنگی، باید در این فرآیند نقش فعال داشته باشند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس :

بودجه ستاد تبریز ۲۰۱۸ چهار برابر می شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ردیف بودجه در نظر گرفته شده برای ستاد تبریز ۲۰۱۸ بسیار کم است و درخواست ۴برابر شدن این مبلغ در انتظار تصویب کمیسیون تلفیق است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

تشکل‌های مردمی در زمینه تبریز ۲۰۱۸ نقش فعالی ایفا کنند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ آغاز شده ولی اصلی‌ترین برنامه جشن نوروز در سوم فرودین است که چندین رئیس جمهور حضور می‌یابند گفت: باید تشکل‌های مردمی هم در زمینه تبریز ۲۰۱۸ نقش فعالی ایفا کنند.

۱۶۳ برنامه فرهنگی و هنری در رویداد گردشگری تبریز ۲۰۱۸ برگزار می‌شود

مدیرکل اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ۱۶۳ برنامه فرهنگی و هنری در تبریز ۲۰۱۸ برگزار می‌شود گفت: ۵۷ برنامه بین‌المللی، ۴۲ برنامه ملی و ۶۴ برنامه منطقه‌ای در این رویداد برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

  گزارش
گران‌ترین شهرهای جهان برای زندگی کدامند؟ ایده آجرهای توخالی پرشده با “هواژل” وسائط نقلیه متهم ردیف اول پرونده آلودگی هوای تبریز! عدم تناسب ورودی و خروجی وام مسکن بررسی وضعیت بناهای تاریخی آذربایجان شرقی و ۶استان دیگر پس از زلزله غرب زلزله بودجه بیشتر از یک‌دهه استان کرمانشاه را بلعید پروژه راه آهن میانه – تبریز ۱۸ ساله شد و به اتمام نرسید! اجرای طرح L.E.Z والزامات آن در تبریز راه آهن ارومیه – مراغه آماده بهره برداری شد/اتمام مراحل ریل گذاری درنگ در خانه «علی مسیو»، گشت‌وگذار در تاریخ مشروطه
  مصاحبه
نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم مشکلات تبریز با جذب سرمایه گذار حل می شود/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم / در حق بانوان مهندس ظلم شده است شهردار تبریز تعامل خود را با نظام مهندسی بیشتر کند مدیریت واحد شهری، اجرایی نیست / میدان آذربایجان، فاجعه شهرسازی / شهین باهر با دقت و پاکدست عمل کند دومین جشنواره انتخاب مهندسان نمونه آذربایجان شرقی برگزار می شود / برگزاری جشن گلریزان مهندسان زندانی دریافت ۵ درصد حق از نظارت صاحب کار قانونی است / آقای وزیر، آیا تعارض منافع در سایر ارگانها وجود ندارد؟ ضرورت غبارروبی از نگین های تبریز/ از شهردار تبریز نباید انتظار معجزه داشت/ سازه پرس می تواند راه گشا باشد تبریز نیازمند رژیم فرهنگی است / انعقاد قرار داد پروژه اطلس با رقم بسیارناچیز/ معمار خوب کارآفرین است شهر زیبایی نساخته ایم / شهردار تبریز شنونده خوبی باشد می توان مسکن را از رکود خارج کرد / مسکن مهر تبریز بی کیفیت نیست
  یادداشت
آجرکاری مواج و پیچیده در کلیسای Eladio Dieste Cristo Obrero در اروگوئه بار سنگین بازآفرینی بافت‌های فرسوده تبریز ۲۰۱۸؛ تبریز همه تبریزی ها وقتی حروف الفبا به پلانهای معماری تبدیل می شوند ابهامات سقوط هواپیمای تهران – یاسوج به قلم خبرنگار صدا و سیما لوگوی اصلی تبریز ۲۰۱۸ کدام است؟ باز آفرینی شهری عامل ارتقا کیفیت زندگی ۵ نکته مهم در طرح بازآفرینی شهری تبریز و طرح های نازیبا نقدی بر لایحه پیشنهادی اصلاح قانون نظام مهندسی
  جدید ترین اخبار
فضا سازی نوروزی در تبریز افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸ با حضور رئیس جمهور و وزرای گردشگری ۳۵ کشور اسلامی و سفرای خارجی مقیم تهران حضور تبریز در پنجاه‌ودومین نمايشگاه بين‌المللي گردشگري برلين (ITB) آماده همه گونه همکاری و همراهی برای تبریز۲۰۱۸ هستیم تبریز ۲۰۱۸؛ تبریز همه تبریزی ها تبريز ۲۰۱۸ فرصتي براي تمام شهرهای کشور جلسه هماهنگی محتوای تبلیغات ستاد تبریز ۲۰۱۸ هفته آینده خانه تاریخی نیکدل تخلیه می شود/حصار اداری خانه های تاریخی را بشکنید ۷۵ میلیارد اعتبار برای تبریز ۲۰۱۸ اختصاص می‌یابد «۵ اردیبهشت۹۷» افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir