بانک مسکن | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۸ | Wednesday, 21 August , 2019
 بانک مسکن

مدیر طرح و برنامه بانک مسکن:

اعتبار ساخت۴۰۰هزار واحد مسکونی را به تنهایی نمی‌توانیم تامین کنیم

مدیر طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن گفت: این بانک نمی تواند به تنهایی و با اتکا به منابع داخلی، همه اعتبار لازم برای اجرای برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن را تأمین کند.

رئیس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک اعلام کرد:

عزم جدی بانک مسکن بر تعیین تکلیف قانونی اموال و ساختمان های مازاد

رئیس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن از تاکید موکد مدیرعامل بانک مبنی بر تعیین تکلیف هر چه سریعتر اموال و ساختمان های مازاد این بانک خبر داد.

مدیر عامل بانک مسکن خبر داد:

پرداخت ۸۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به خانه اولی ها

مدیر عامل بانک مسکن از ۴ سال فعالیت صندوق پس انداز مسکن یکم به عنوان دوره تجهیز مالی زوج های خانه اولی یاد کرد و درباره عملکرد این صندوق به مردم گزارش داد.

هزینه وام مسکن از ۷ تا ۹ میلیون تومان

در این هفته قیمت اوراق تسهیلات مسکن مقدار کمی رشد داشت به طوری که هر برگ تسه نسبت به هفته قبل بیش از ۱۰۰۰ تومان گرانتر داد و ستد شد. با این حساب هزینه وام مسکن بدون احتساب وام جعاله برای زوج ها با توجه به اینکه کجای ایران سکونت دارند از ۷ تا ۹ […]

مدیر عامل بانک مسکن:

”بانک‌ها” مقصر کاهش شدید نرخ بازده تسهیلات بانک مسکن هستند

مدیرعامل بانک مسکن گفت: بخش قابل‌توجهی از تسهیلات بانک‌مسکن از محل حساب‌های تعهدی‌ پرداخت می‌شود که رعایت نکردن نرخ سود بانکی توسط بانک‌ها، متوسط نرخ بازده تسهیلات بانک مسکن را به شدت کاهش می‌دهد.

رییس اداره کل اعتبارات بانک مسکن:

تغییری در روال پرداخت تسهیلات ساخت و ساز ایجاد نشده است

رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک مسکن اعلام کرد: جریان پرداخت تسهیلات ساخت مسکن به سازنده ها مطابق با روال سابق همچنان برقرار است.

عضو هیأت مدیره بانک مسکن اعلام کرد:

حمایت بانک مسکن از راهکارهای نوین ساخت مسکن

عضو هیأت مدیره بانک مسکن با تاکید بر حمایت این بانک از راهکارهای نوین ساخت مسکن، گفت: با تغییر سیاست های حوزه اعتباری به نفع سازنده‌های ترویج کننده نوین‌سازی، به گسترش راهکارهای نوین حوزه ساختمان کمک می کنیم.

عضو هیئت کدیره بانک مسکن:

بیشتر پروانه‌های صادره برای ساخت واحدهای مسکونی بالای ۱۴۰ متر ا ست

عضو هیات‌مدیره بانک مسکن گفت:در حالی که غالب متقاضیان مسکن از اقشار میان درآمدی هستند در حال حاضر بیشتر پروانه‌های صادره برای ساخت واحدهای ۱۴۰ متر مربع و بیشتر است.

مدیرعامل بانک مسکن:

وام ودیعه مسکن منتفی نشده است

مدیرعامل بانک مسکن منتفی شدن وام ودیعه مسکن را تکذیب کرد.

کارت اعتباری مصالح ساختمانی تا شهریور راه اندازی می شود

مدیرعامل بانک مسکن از عملیاتی شدن کارت اعتباری مصالح ساختمانی تا شهریور خبر داد و گفت: تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و دیگر فعالان صنعت ساختمان که از کارکرد بالایی برخوردار باشند، مشمول دریافت کارت اعتباری مصالح ساختمانی هستند.

فروش اقساطی مساکن مهر، اولویت اصلی بانک مسکن در آذربایجان شرقی

مشکلات مسکن مهر شهر جدید سهند و پروژه های مورد احداث قرارگاه خاتم الاوصیاء، در استان آذربایجان شرقی بررسی شد.

وام ساخت مسکن تا ۱۶۰ میلیون تومان افزایش یافت

افزایش سقف فردی و زوجین تسهیلات ساخت مسکن در تهران برای به ترتیب تا ۱۰۰ و ۱۶۰ میلیون تومان مورد موافقت قرار گرفت.

جزییات طرح ارایه تسهیلات ودیعه به مستاجران اعلام شد

برای کنترل تقاضا، پیشنهاد شده است که اعطای تسهیلات در سال اول مشروط به قراردادهای اجاره‌ای باشد که یک سال از زمان آنها گذشته و منوط به ارایه کد رهگیری باشد، اما در سنوات بعد می‌توان دامنه استفاده از این تسهیلات را گسترش داد.

۳۸۰ روستای آذربایجان‌غربی نیازمند ایمن سازی

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان‌غربی گفت: در سطح استان ۳۸۰ روستا نیازمند ایمن‌سازی است که در صورت تخصیص اعتبارات بنیاد مسکن استان، عملیات ایمن‌سازی در این روستاها آغاز می‌شود.

معاون وزیر اقتصاد خواهان تخصیص منابع صندوق توسعه به مسکن یکم شد

معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد گفت: اگر منابع صندوق توسعه ملی به صندوق پس انداز مسکن یکم اختصاص می یافت، بانک عامل مسکن می توانست سقف وام خانه اولی ها را افزایش دهد.

تسهیلات پرداختی به مسکن مهر از مرز ۵۳ هزار میلیارد تومان گذشت

از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر در کشور تا پایان بهار امسال، تعداد سه میلیون و ۱۱۵ هزار و ۵۶۸ واحد مسکن مهر به شعب بانک مسکن معرفی شده و به تعداد سه میلیون و ۱۱۳ هزار و ۸۰۸ واحد تسهیلات پرداخت شده است.

نسخه بانکی برای التهاب مسکن

به دنبال جهش ۱۰۴ درصدی قیمت مسکن، بسته‌ای از سوی سیستم بانکی در سه بخش کاهش هزینه‌های ساخت، پیش‌خرید تدریجی و عرضه واحدهای اجاره‌ای به منظور ساماندهی به وضعیت بازار مسکن تهیه شده که در مرحله پیش‌نهایی قرار گرفته و از اواسط نیمه دوم امسال به اجرا درمی‌آید.

چرا تسهیلات خرید مسکن افزایش نمی یابد؟

در حالی که بسیاری از متقاضیان بالقوه بازار مسکن در انتظار تصمیمات دولت برای افزایش تسهیلات خرید مسکن بودند، اما اخیر وزیر راه و شهرسازی گفت تسهیلات مسکن قرار است برای «ساخت» اختصاص یابد.

جزییات مزایده جدید املاک بانک مسکن اعلام شد

رییس اداره کل ساختمان بانک مسکن جزییات مزایده جدید املاک بانک مسکن را اعلام کرد.

وام مسکن مهر برای ٢٠٠ هزار واحد افزایش یافت

سقف فردی تسهیلات مسکن مهر برای دویست هزار واحد با موافقت شورای پول و اعتبار افزایش یافت.

قیمت اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن کاهش یافت

قیمت اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن در فرابورس، امسال در روند کاهشی قرار گرفته و از ۵۰ هزار تومان فروردین به ۴۸ هزار و ۹۸۶ تومان در خردادماه رسید.

مرکز پژوهش های مجلس تاکید کرد:

بهره گیری از منابع غیربودجه ای در رونق بخش مسکن

مرکز پژوهش های مجلس در یک گزارش تحلیلی، یکی از این چالش های رونق بخش مسکن را اعتبار مالی پایین بودجه ای دانست و بر ضرورت بهره گیری از منابع غیر بودجه ای برای رونق این بخش تاکید کرد.

شرایط جدید وام مسکن جوانان اعلام شد

بانک مسکن با طراحی حساب پس‌انداز مسکن جوانان، شرایط ویژه‌ای برای استفاده از تسهیلات ارزان قیمت مسکن بدون سپرده‌گذاری یک‌باره طراحی کرده است.

شرایط امکان فَک رهن ملک در تسهیلات مسکن اعلام شد

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن با اعلام امکان تعویض وثیقه تسهیلات مسکن برای تسهیلات گیرنده ها شرایط تعویض وثیقه را اعلام کرد.

رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن اعلام کرد:

پیگیری سیاست پرداخت تسهیلات حمایتی در بانک مسکن

رییس اداره کل تسهیلات تبصره ای بانک مسکن از پیگیری سیاست های حمایتی در این بانک بخصوص در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغال به نیازمندان خبر داد.

  گزارش
شمارش معکوس برای رونمایی از طرح مالیات مسکن طراحی اولین استخر اینفینیتی ۳۶۰ درجه دنیا+تصاویر حق بنگاه معاملات مسکن چگونه محاسبه می‌شود؟ کدام کشورها بیشترین مالک و مستاجر را دارند؟ گره کور بازار مسکن در دست افزایش تسهیلات مدیریت پسماند در تبریز به روش سنتی بدون حضور فرانسه و ترکیه ! مستاجران شهری طی ۲۰ سال ۱.۷ برابر شدند ترفندهای شرکت‌های هواپیمایی برای کاهش هزینه‌ پرواز بازار اجاره آرام‌تر شد+ قیمت سرنوشت دومین پل طبیعت کشور در هاله ای از ابهام! طراح پل: خبری از اجرا نیست!
  مصاحبه
تعلیق ۹۸ مشاور املاک در تبریز / فعالیت بانوان به عنوان مشاور املاک ممنوع نیست / مشاورین املاک نقشی در افزایش قیمت ها ندارند آستانه تحمل بازار تبریز در وضعیت هشدار است / در شان بازار تبریز با آن رفتار نشده است رانندگان خود را با جاده تطبیق دهند / انتقادات به کیفیت جاده ها وارد است / استقرار سامانه های هوشمند در جاده های آذربایجان شرقی “میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید
  یادداشت
بازگشت به نظام جوان اداری و نوآور تبعات سنگین رکود ۵ ساله تولید مسکن در کشور+نمودار طراحی اولین استخر اینفینیتی ۳۶۰ درجه دنیا+تصاویر انتقاد شهردار سابق تبریز از اوضاع نابسامان مقبره الشعرا/ نوین خواستار پاسخگویی مسئولان شد رسانه های تخصصی را بیشتر دریابید کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها برای کسب درآمد ایجاد شده‌اند؟ بازگشت قدرت خرید مسکن مردم با اعمال مالیات بر عایدی سرمایه در مقبره الشعرای تبریز چه خبر است؟! درخواست برای ورود امام جمعه تبریز به موضوع مقبره الشعرا آیا قراردادهای اجاره دوساله می شود؟ چرا ارومیه از پرداخت عوارض معاف است ولی تبریز نه؟!
  جدید ترین اخبار
اعتبار ساخت۴۰۰هزار واحد مسکونی را به تنهایی نمی‌توانیم تامین کنیم عزم جدی بانک مسکن بر تعیین تکلیف قانونی اموال و ساختمان های مازاد پرداخت ۸۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به خانه اولی ها هزینه وام مسکن از ۷ تا ۹ میلیون تومان ”بانک‌ها” مقصر کاهش شدید نرخ بازده تسهیلات بانک مسکن هستند تغییری در روال پرداخت تسهیلات ساخت و ساز ایجاد نشده است حمایت بانک مسکن از راهکارهای نوین ساخت مسکن بیشتر پروانه‌های صادره برای ساخت واحدهای مسکونی بالای ۱۴۰ متر ا ست وام ودیعه مسکن منتفی نشده است کارت اعتباری مصالح ساختمانی تا شهریور راه اندازی می شود

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir