بانک مسکن | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | Thursday, 25 April , 2019
 بانک مسکن

آژیر قرمز برای اوراق تسهیلات مسکن/ همه فروشنده‌ شدند

بلاتکلیفی و افت معاملات مسکن موجب شده حال و روز نماد معاملاتی تسه وخیم شود و بیشتر دارندگان اوراق تسهیلات مسکن در صف فروش ایستاده اند.

شعب ویژه بانکداری شرکتی در بانک مسکن افزایش پیدا می کند

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از برنامه‌ریزی برای افزایش شعبی که نسبت به جذب مشتریان بانکداری شرکتی این بانک اقدام می‌کنند خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی:

روش‌های افزایش قدرت خرید مسکن ارائه می شود

معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه روش‌های تامین مالی پس از تصویب در شورای مسکن در شورای عالی مسکن به ریاست رییس جمهور مطرح خواهد شد گفت: در بازنگری سازوکار صندوق پس‌انداز مسکن بحث افزایش سقف تسهیلات مطرح نیست.

ملاحظات افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن/پیش بینی کاهش تورم مسکن در کلانشهرها

مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: افزایش سقف تسهیلات مسکن در هر مقطع زمانی در بردارنده ملاحظات و الزاماتی است ،قدرت پوشش دهی تسهیلات خرید مسکن به واسطه جهش های پی در پی قیمت مسکن در کلانشهرها کاهش یافته است.

کاهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن

کاهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن به دلیل افزایش تعدد برگ ناشی از افزایش سپرده است و در طی ۴ سال این کاهش بی سابقه بوده است.

مدیر عامل بانک مسکن خبر داد:

تحویل بسته رونق مسکن به دولت و بانک مرکزی تا چند روز آینده

مدیرعامل بانک مسکن از تهیه بسته رونق‌زا برای بخش مسکن خبر داد و گفت: این بسته در چند روز آینده نهایی می‌شود و برای تصویب و عملیاتی شدن تحویل دولت و بانک‌ مرکزی خواهد شد.

عضو جدید هیات مدیره بانک مسکن معرفی شد

در مراسمی و با حضور مدیرعامل بانک مسکن و معاون وزیر اقتصاد، معارفه دکتر مجتبی عزیزیان عضو جدید هیأت مدیره بانک مسکن در محل این بانک، برگزار شد.

هزینه وام مسکن ۱۲ میلیون شد

قیمت هر ورق از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن حدود ۵۰ هزار تومان است؛ به طوری که هزینه وام مسکن به علاوه هزینه وام جعاله برای زوج های تهرانی ۱۲ میلیون تومان می‌شود.

تمدید پرداخت وام جعاله بدون سپرده ۲۰ میلیونی مسکن تا آخر بهار

رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک عامل بخش مسکن، از تمدید پرداخت ۲ نوع تسهیلات ۲۰ میلیون تومان بدون سپرده خرید مسکن و جعاله مسکن تا پایان خرداد ۹۸ خبر داد.

گزارش

هزینه وام مسکن ارزان شد

اواخر سال ۱۳۹۶ قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن حدود ۶۷ هزار تومان بود که اواخر سال گذشته به ۵۴ هزار تومان کاهش یافت اما این کاهش قیمت برای خریداران خانه اثرگذاری چندانی نداشت، چراکه قیمت مسکن حدودا دو برابر شد و مقدار وام مسکن تغییر نکرد.

اهداف کمی و کیفی بانک مسکن در سال ۹۸ تشریح شد

رییس اداره کل برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن ، جزییات برخی از مهمترین اهداف کمی و کیفی بانک مسکن در سال ۹۸ را تشریح کرد.

سقف تسهیلات ساخت مسکن روستایی به ۴۰ میلیون تومان افزایش یافت

با تصویب هیأت وزیران به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه ۲۰۰ هزار فقره تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی واحد‌های مسکونی روستایی در سال ۹۸ پرداخت می‌شود.

۱۰ هزار میلیارد تومان وام خرید مسکن پرداخت شد

بانک عامل بخش مسکن از پرداخت ۹ هزار و ۸۶۰ میلیارد تومان تسهیلات خرید مسکن از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه خبر داد.

مصوبه وام ۱۰۰ میلیونی ساخت مسکن ابلاغ شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: مصوبه شورای پول و اعتبار درباره وام ۱۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن به بانک مسکن ابلاغ شد. به گزارش سازه خبر به نقل از فارس، محمد اسلامی در جمع خبرنگاران درباره ساماندهی بازار مسکن اظهار داشت: تولید مسکن برای وزارت راه و شهرسازی مهمترین برنامه است و باید این حوزه […]

با ارائه فیش حقوق

ضامن برای دریافت وام مسکن لازم نیست

مدیر امور طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن گفت: اگر متقاضیان دریافت تسهیلات مسکن، فیش حقوقی یا حکم کارگزینی ارائه کنند، نیازی به معرفی ضامن برای دریافت تسهیلات ندارند.

ساخت پروژه‌های جدید مسکونی گروه سرمایه گذاری مسکن کلید خورد

گروه سرمایه گذاری مسکن، در دوران مدیریت جدیدبا تغییررویکرددرتعریف پروژه های خود متناسب با نیازبازار، پروژه های جدید را کلید زد

امکان دریافت همزمان دو نوع وام جعاله مسکن فراهم شد

امکان پرداخت دو نوع تسهیلات جعاله تعمیرات مسکن با وثیقه ملکی، فراهم شده و در عین حال، استفاده توامان از هر دو نوع تسهیلات تا سقف مشخص نیز ایجاد شده است.

اهداف ۱۹ گانه بانک مسکن برای سال ۹۸ تدوین شد

رییس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن از تدوین اهداف ۱۹ گانه بانک مسکن در سال ۹۸ و قرار گرفتن آن در نوبت تصویب خبر داد.

گزارش

تحقق بیش از ۹۰ درصدی اهداف جذب در صندوق پس انداز مسکن یکم

تازه ترین آمارها از وضعیت مانده منابع صندوق پس انداز مسکن یکم نشان دهنده تحقق بیش از ۹۰ درصد اهداف تعیین شده برای جذب سپرده در این صندوق است.

قدرت وام مسکن به یک پنجم کاهش یافت

به دلیل جهش قیمت مسکن شهر تهران طی یک سال اخیر و رسیدن متوسط قیمت به متری ۹ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان، قدرت پوشش‌دهی تسهیلات مسکن که تا همین یک سال و نیم قبل حدود ۵۰ درصد قیمت یک آپارتمان ۷۵ متری در تهران را در بر می‌گرفت به ۲۱ درصد معادل یک پنجم […]

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی خبر داد:

بازآفرینی شهری با تولید مسکن کوچک متراژ در دستور کار بانک مسکن

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی گفت: در سال آینده، بازآفرینی شهری با تولید مسکن میان متراژ و کوچک متراژ در دستور کار بانک مسکن قرار خواهد گرفت.

صورت های مالی سال ۹۷ شرکت سرمایه گذاری مسکن تصویب شد

در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن صورت های مالی مربوط به سال مالی ۹۷ با موافقت اعضا به تصویب رسید.

مدت اعتبار اوراق تسهیلات مسکن اسفند ۹۵ تمام می‌شود

مدیر عملیات بازار فرابورس ایران از طریق پیام ناظر از اتمام مدت اعتبار اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن صادرشده در ۱۵ اسفندماه سال ۹۵ در نماد معاملاتی تسه «۹۵۱۲» خبر داد.

افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن تصویب شد

افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن با قابلیت تبدیل به فروش اقساطی در بانک‌های تجاری و بانک مسکن توسط شورای پول و اعتبار تصویب شد.

روزانه ۶۰۰ نفر در ایران خانه دار شدند

طی ۱۱ ماه اول امسال روزانه به طور متوسط ۶۰۰ نفر در شهرهای سراسر کشور به کمک تسهیلات بانک مسکن صاحب خانه شدند.

  گزارش
روایت عباس آخوندی از سفر به تبریز، قم، اصفهان، نائین و کاشان معطلی۴ساله اجرای مالیات برخانه‌های خالی/نابسامانی بازار اجاره‌بها فروکش هیجان بازار مسکن متوسط قیمت مسکن در شهرهای مختلف جهان چقدر است؟ هم اینک وقت آبگیری است + فیلم و عکس سقوط وام‌ مسکن به سطح سال ۹۲ ارزان‌ترین و گران‌ترین شهرهای جهان برای خرید مسکن احداث اولین شهر شناور جهان در اقیانوس آرام+تصاویر معماری در مریخ از ایده تا اجرا+تصاویر لرزه بر تن خانه تاریخی «مجتهدی ها» در تبریز
  مصاحبه
“میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید مسکن مهر سهم ۱۷ میلیون ایرانی از سفره انقلاب بود/ جانمایی مسکن مهر در دوره آخوندی در دهه ۷۰ انجام شده بود نگاه شهرداری تبریز به تمام نقاط شهر یکسان نیست / چالش های نظام مهندسی با برنامه ریزی حل می شود/ پرورش مهندس متعهد دغدغه بسیج مهندسی مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند
  یادداشت
هیچ نامی بی‌حقیقت دیده‌ای؟ دماوند خاموش است رفع مشکل مسکن در گرو حل مسایل کلان اقتصادی مسکن کلید “رونق تولید” پاسخ به سه سؤال درباره رابطه رونق تولید و معیشت مردم صرفه‌جویی سالانه ۱۹ هزار میلیارد تومان با اجرای مبحث ۱۹ ساختمان سازه خبر دو ساله شد لزوم نگاه تحقیقاتی به پروژه‌­های اجرایی حوزه نگهداری راه گذر از تحریم ها با ظرفیت منطقه آزاد ارس نقش مناطق آزاد جدید در ایجاد امنیت مرزها
  جدید ترین اخبار
آژیر قرمز برای اوراق تسهیلات مسکن/ همه فروشنده‌ شدند شعب ویژه بانکداری شرکتی در بانک مسکن افزایش پیدا می کند روش‌های افزایش قدرت خرید مسکن ارائه می شود ملاحظات افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن/پیش بینی کاهش تورم مسکن در کلانشهرها کاهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن تحویل بسته رونق مسکن به دولت و بانک مرکزی تا چند روز آینده عضو جدید هیات مدیره بانک مسکن معرفی شد هزینه وام مسکن ۱۲ میلیون شد تمدید پرداخت وام جعاله بدون سپرده ۲۰ میلیونی مسکن تا آخر بهار هزینه وام مسکن ارزان شد

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir