بانک مسکن | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ | Thursday, 8 June , 2023
 بانک مسکن

افتتاح حساب بیش از یک میلیون نفر متقاضی نهضت ملی در بانک مسکن

سرپرست بانک مسکن در خصوص روند ارائه تسهیلات نهضت ملی مسکن گفت: از ابتدای اجرای طرح تاکنون به این منظور یک میلیون و ۱۴ هزار و ۳۷۶ نفر در بانک مسکن افتتاح حساب کردند.

قرارداد تسهیلات بیش از ۵ هزار مسکن روستایی امضا شد

عضو هیات مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد بیش از ۵ هزار فقره تسهیلات مسکن روستایی و ۴ هزار و ۶۴۱ فقره تسهیلات حوادث غیرمترقبه توسط این بانک در سال گذشته خبر داد.

قرارداد ۲۴۳ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن منعقد شد

سرپرست بانک مسکن از انعقاد قرارداد ۲۴۳ هزار و ۱۳۴ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به مبلغ ۸۲ هزار و ۷۵۲ میلیاردتومان در این بانک خبر داد.

صدور حکم مدیران عامل بانک های مسکن و ملی پس از استعلام و تایید بانک مرکزی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: حکم مدیران عامل بانکهای مسکن و ملی پس از طی فرآیند تایید بانک مرکزی و اخذ استعلامات از سوی وزیر اقتصاد صادر می شود.

بازدید عضو هیئت مدیره بانک مسکن از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند

عضو هیات مدیره بانک مسکن در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن این استان بازدید به عمل آورد.

انتصاب سرپرست روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن

علی عسکری سرپرست بانک مسکن در حکمی سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت این بانک را منصوب کرد.

۱۰۰هزار میلیارد تومان به سرمایه بانک مسکن اضافه شد

عضو هیات مدیره بانک مسکن گفت: ۱۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه بانک مسکن به منظور شتاب بخشی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن افزایش یافته است.

سرپرست بانک مسکن:

بازار سرمایه موتور محرکه رونق ساخت‌وساز مسکن است

سرپرست بانک مسکن گفت: یکی از ابزارهایی که می‌تواند از طریق بازار سرمایه بخش مسکن را تحریک کند، صندوق‌های مسکن ‌و ساختمان و املاک‌ و مستغلات است، به گونه‌ای که امروزه در بسیاری از کشورها از محل بازار سرمایه می‌توانند منابع موردنیاز برای رونق ساخت‌وساز مسکن را تجهیز و تامین کنند.

جزئیات وام ۴ میلیارد تومانی مسکن جوانان

برای دریافت سقف تسهیلات مسکن جوانان در شهر تهران باید در مدت ۱۵ سال، مبلغ ۳۱۱ میلیون تومان به حساب بانک مسکن واریز و در پایان ۱۵ سال ۴ میلیارد تومان وام مسکن دریافت کرد.

شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان اعلام شد

سرپرست بانک مسکن با اشاره به پرداخت تسهیلات حساب پس‌انداز مسکن جوانان برای افتتاح‌کنندگان در سال ۱۴۰۲، گفت: سقف تسهیلات اعطایی برای افتتاح‌کنندگان در مناطق مختلف کشور و متناسب با مبلغ واریزی با تغییراتی همراه شده که این مبلغ در سال پنجم در شهر تهران ۱۶ میلیارد ریال است.

قرارداد خودمالکی بیش از ۷۵ هزار واحد در بانک مسکن منعقد شد

عضو هیات‌مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی ۷۵ هزار و ۱۹۱ واحد به مبلغ ۲۵ هزار و ۱۵۵ میلیاردتومان خبر داد.

پرداخت بیش از ۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات نوسازی در بافت‌های فرسوده

سرپرست بانک مسکن از انعقاد قرارداد تسهیلات نوسازی بافت فرسوده با ۴۲ هزار و ۴ واحد به مبلغ ۷ هزار و ۵۵ میلیارد تومان از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت‌های فرسوده از سال ۱۳۹۸ تاکنون خبر داد.

پرداخت بیش از ۶.۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات نوسازی بافت فرسوده

سرپرست بانک مسکن از پرداخت ۶ هزار و ۸۴۸ میلیاردتومان تسهیلات نوسازی بافت فرسوده از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون خبر داد.

امضای قرارداد خودمالکی بیش از ۶۸ هزار واحد نهضت ملی در بانک مسکن

عضو هیات مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی ۶۸ هزار و ۶۵۲ واحد به مبلغ ۲۳ هزار و ۵۳۳ میلیاردتومان خبر داد.

قرارداد نهضت ملی بیش از ۲۱۲ هزار واحد در بانک مسکن منعقد شد

سرپرست بانک مسکن با اعلام اینکه تاکنون بیش از ۸۴۵ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن افتتاح حساب کردند از انعقاد قرارداد ۲۱۲ هزار و ۵۱۰ واحد به مبلغ ۷۲ هزار و ۳۶۸ میلیاردتومان خبر داد.

اعمال نرخ جدید سود تسهیلات بانکی در قراردادهای جدید نهضت ملی مسکن

سرپرست بانک مسکن با بیان اینکه نرخ تسهیلات طرح نهصت ملی ۱۸ درصد بود و نرخ تسهیلات ۲۳ درصد در قراردادهای جدید را اعمال می‌شود، گفت: افزایش سرمایه این بانک در مراحل نهایی اخذ مجوزهای لازم از بانک مرکزی است.

پرداخت بیش از ۶۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی بافت فرسوده

سرپرست بانک مسکن از پرداخت ۶ هزار و ۷۲۲ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی بافت فرسوده از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون خبر داد و گفت: بانک مسکن در دولت سیزدهم با ۱۷ هزار و ۱۴۵ واحد مسکن به مبلغ ۴ هزار و ۸۲۴ میلیاردتومان قرارداد تسهیلات نوسازی منعقد کرده است.

قرارداد ۲۰۹ هزار و ۳۰۸ واحد نهضت ملی در بانک مسکن منعقد شد

سرپرست بانک مسکن با اعلام اینکه تاکنون ۸۳۷ هزار و ۷۲۷ نفر در طرح نهضت ملی مسکن افتتاح حساب کردند از انعقاد قرارداد پرداخت تسهیلات با ۲۰۹ هزار و ۳۰۸ واحد خبر داد.

امضا قرارداد پرداخت تسهیلات به بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی

سرپرست بانک مسکن گفت: بانک مسکن در دولت سیزدهم با ۱۶ هزار و ۶۲۵ واحد به مبلغ ۴ هزار و ۶۵۲ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرده است.

خرید مسکن در شهرهای کوچک با دریافت اوراق تسهیلات

سرپرست بانک مسکن گفت: با خرید اوراق، امکان خرید مسکن در شهرهای کوچک فراهم شده به طوری که متقاضیان با رقمی حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان می‌توانند اقدام به خرید مسکن کنند.

رشد۱۷۰ درصدی پرداخت تسهیلات مسکن

سرپرست بانک مسکن گفت: در یک سال اخیر و از ابتدای سال، بیش از ۱۰۰ هزار میلیار تومان تسهیلات پرداخت شده است که این اعتبارات پرداختی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷۰درصد رشد داشته است.

قرارداد بیش از ۶۶ هزار واحد خودمالکی نهضت ملی منعقد شد

عضو هیات مدیره بانک مسکن از انعقاد قرارداد خودمالکی ۶۶ هزار و ۱۲۸ واحد به مبلغ ۲۲ هزار و ۶۴۵ میلیاردتومان خبر داد.

مذاکرات جدید وزیر راه و شهرسازی با بانک‌ها برای مشارکت در ساخت

سرپرست بانک مسکن از مذاکرات وزیر راه و شهرسازی با بانک‌های بزرگ از جمله تجارت، ملی و سپه برای مشارکت در طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

پرداخت تسهیلات مسکن روستایی در بانک مسکن آغاز شد

وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: پرداخت تسهیلات مسکن روستایی با شرایط جدید در دستور کار شعب بانک مسکن قرار گرفت.

اختصاص۱۰ هزار میلیارد تومان به سرمایه بانک مسکن برای اعطای تسهیلات

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: پیشنهاد وزارت اقتصاد برای تامین مالی نهضت ملی مسکن به تصویب دولت رسید.

  گزارش
خطر نسخه‌پیچی بنگاه‌ها برای بازار مسکن کشف تالار مخفی و تونل ۱۵۰۰ساله + تصاویر خاک‌خوری ۳۰ ساله اصلاح قانون کنترل و نظارت ساختمان بانک‌ها به جای مسکن «مال‌» می‌سازند برترین دانشگاه‌های جهان در رشته “معماری” تخمین وقوع احتمالی زلزله/هوش مصنوعی و نقش حیوانات نهضت ملی مسکن در انتظار وام بانکی رتبه ششم آذربایجان شرقی در تعداد شرکت های دانش بنیان کشور تشریح چالش‌ها و الزامات حکمرانی شهروندی در آذربایجان شرقی مروری بر تجربه کشورهای دنیا و ایران در مالیات بر خانه های خالی
  مصاحبه
پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است
  یادداشت
ازپوشه های خالی   تا  چلوکباب عالی! نان جداگرهای لرزه ای در تبریز برای کیست؟! موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد برگزاری انتخابات گروه های تخصصی نظام مهندسی آذربایجان شرقی در هاله ای ابهام! زلزله خوی و یک سوال از نظام مهندسی ساختمان! حواسمان هست که نمک نمی پاشید
  جدید ترین اخبار
افتتاح حساب بیش از یک میلیون نفر متقاضی نهضت ملی در بانک مسکن قرارداد تسهیلات بیش از ۵ هزار مسکن روستایی امضا شد قرارداد ۲۴۳ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن منعقد شد صدور حکم مدیران عامل بانک های مسکن و ملی پس از استعلام و تایید بانک مرکزی بازدید عضو هیئت مدیره بانک مسکن از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند انتصاب سرپرست روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن ۱۰۰هزار میلیارد تومان به سرمایه بانک مسکن اضافه شد بازار سرمایه موتور محرکه رونق ساخت‌وساز مسکن است جزئیات وام ۴ میلیارد تومانی مسکن جوانان شرایط جدید اعطای تسهیلات حساب پس انداز مسکن جوانان اعلام شد

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir