بانک مسکن | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸ | Sunday, 16 June , 2019
 بانک مسکن

مدیرعامل بانک مسکن:

کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن در راه است

مدیرعامل بانک مسکن از عملیاتی شدن بازار تعهدی مصالح ساختمانی تا پایان تابستان امسال خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این بازار قیمت‌ها ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش خواهد یافت.

وام ساخت مسکن قابل انتقال به خریدار است

طبق اعلام رئیس کل بانک مرکزی، تسهیلات ساخت مسکن که حدود ۶۰ درصد افزایش یافته، قابل انتقال به خریدار است.

رئیس کل بانک مرکزی خبر داد:

افزایش ۶۰ درصدی تسهیلات خرید مسکن برای زوج‌های جوان

رئیس کل بانک مرکزی گفت:‌ امروز سقف تسهیلاتی که برای زوجین در شهرهای بزرگ همانند تهران در نظر گرفته شده ۱۶۰ میلیون تومان است که به نسبت گذشته حدود ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل بانک مسکن:

بانک مسکن آمادگی راه‌اندازی بازار پیش‌فروش مسکن را دارد/ برنامه‌های بانک برای مستاجران اعلام‌ می‌شود

مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه بانک مسکن آمادگی احیای بازار پیش فروش و پیش خرید مسکن را دارد اما باید مراحل اصلاح قانون مرتبط با آن در مجلس طی شود و به اتمام برسد، گفت: برای تقویت توان پرداخت اجاره مسکن هم تمهیداتی را اندیشیده‌ایم و قرار بر این است که صندوقی برای کمک […]

مدیر امور اعتباری بانک مسکن خبر داد:

پرداخت ۴۷.۷ میلیارد تومان تسهیلات ساخت مسکن در فروردین

مدیر امور اعتباری بانک مسکن از پرداخت ۴۷ میلیارد و ۷۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تسهیلات مشارکت مدنی (تسهیلات ساخت) طی ماه نخست سال جاری خبر داد.

شرط پرداخت تسهیلات ارزان ساخت مسکن اعلام شد

مدیر امور اعتباری بانک مسکن با تاکید بر اینکه تسهیلات ساخت مسکن تا ۴۰ درصد هزینه ساخت را پوشش می دهد گفت: با توجه به رشد قیمت مصالح ساختمانی تسهیلات ساخت سالانه بر اساس سیاست های اعتباری تعیین شده و هر سال این سقف رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌‌گذاری مسکن عنوان کرد:

آمادگی برای ارایه بسته ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در سال

مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌‌گذاری مسکن وابسته به بانک مسکن از آمادگی این شرکت برای ارایه بسته عملیاتی ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در سال خبر داد.

گزینه‌های جدید ساماندهی بازار رهن و اجاره هفته آینده ارائه می شود

مدیرعامل بانک مسکن از نهایی شدن بسته رونق بخش مسکن و آپشن های جدید ساماندهی رهن و اجاره بها در هفته آینده خبر داد و گفت:علیرغم رشد قیمت مسکن متقاضیان همچنان برای دریافت تسهیلات به صندوق پس‌انداز یکم مراجعه می‌کنند.

بانک مسکن اعلام کرد:

پرداخت بیش از ۱۹۲ هزار تسهیلات برای خرید مسکن مهر در آذربایجان شرقی

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از پرداخت ۳ میلیون و ۱۰۲ هزار و ۷۷۷ فقره تسهیلات به واحدهای طرح مسکن از ابتدای اجرای طرح تا پایان فروردین ماه سال جاری خبر داد.

موافقت بانک مرکزی با سامانه اطلاعات بازار املاک/ ثبت معاملات مسکن قانون می‌شود

مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد مسکن با تاکید بر اینکه وزارت راه می‌خواهد ثبت معاملات مسکن در سامانه اطلاعات بازار املاک به قانون تبدیل شود، گفت:بانک مرکزی و اتحادیه املاک موافق راه اندازی سامانه اطلاعات بازار املاک هستند.

رییس اداره کل برنامه ریزی بانک مسکن خبر داد:

تدوین برنامه‌های هفت گانه بهره وری بانک مسکن

رییس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن با بیان اینکه بر اساس تکلیف برنامه ششم توسعه، کمیته بهره وری بانک به منظور سامان دهی و تسریع در ایجاد چرخه بهره وری تشکیل شد، گفت: بر اساس راهبردهای شناسایی شده، پروژه های بهبود در سطح ادارات کل مرکزی تعریف و اجرایی شدند.

تسهیلات مسکن روستایی ۶۰ درصد افزایش یافت

معاون مسکن بنیاد مسکن از تأیید مصوبه افزایش تسهیلات مسکن روستایی به ۴۰ میلیون تومان توسط شورای پول و اعتبار خبر داد و گفت: رشد ۶۰ درصدی افزایش تسهیلات مسکن روستایی تا هفته آینده به هفت بانک عامل ابلاغ می‌شود.

تشکیل کارگروه تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر

مدیر امور اعتباری بانک عامل بخش مسکن از تشکیل کارگروه ویژه به منظور تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر و تکمیل این پروژه تا پایان امسال خبر داد.

ورود اوراق مسکن به کانال ۴۰ هزار تومان

قیمت نمادهای مختلف اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن به کانال ۴۰ هزار تومان وارد شد.

مدیر عامل بانک مسکن:

برخی برای سفته‌بازی قیمت مسکن را مصنوعی افزایش می‌دهند

مدیرعامل بانک عامل بخش مسکن گفت: کسانی که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند قیمت مسکن را مصنوعی افزایش می‌دهند و این باعث متضرر شدن متقاضیان واقعی خرید مسکن می‌شود.

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور تاکید کرد:

آمادگی برای همکاری با بانک مسکن برای انتشار اوراق مالی

معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور از آمادگی این سازمان برای همکاری با بانک مسکن به منظور انتشار اوراق با عاملیت این بانک خبر داد.

شیفت اجباری خانه‌اولی‌ها به سمت مسکن مهر

کاهش قدرت پوشش‌دهی سقف وام ۱۶۰ میلیون تومانی صندوق تسهیلات مسکن یکم برای خرید خانه در تهران، متقاضیان را به اولویت‌های بعدی از جمله مسکن مهر سوق داد.

اولویت بانک مسکن تأمین مالی خرید واحدهای میان متراژ است

عضو هیأت مدیره بانک مسکن، وجود متقاضی و رعایت الگوی مصرف را از معیارهای تأمین مالی پروژه‌های از سوی این بانک عنوان کرد.

شرایط خرید مسکن مهر با تسهیلات صندوق یکم اعلام شد

مدیر امور اعتباری بانک مسکن شروط استفاده از تسهیلات صندوق یکم برای خرید مسکن‌مهر را اعلام و گفت: اعضای صندوق پس‌انداز مسکن یکم که متقاضی خریدمسکن مهر در شهرهای جدید هستند، می توانند برای اخذ تسهیلات خود اقدام کنند.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن خبر داد:

انتشار اوراق خرید دین برای اولین بار در کشور

مدیر عامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن خبر از انتشار اوراق خرید دین جهت تامین مالی یکی از شرکت‌های تابعه داد.

پیشنهاد مدیر عامل تامین سرمایه بانک مسکن:

شراکت در خرید مسکن به میزان سرمایه

مدیر عامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن اعلام کرد: سرمایه گذاران با خرید واحد‌های سرمایه گذاری صندوق زمین و ساختمان می‌توانند به میزان سرمایه در یک واحد مسکونی شریک شوند.

متقاضیان وام مسکن منتظر رأی شورای پول و اعتبار

افزایش قیمت مسکن، قدرت خرید مردم را کاهش داده و این در حالی است که در سال جدید سه برنامه مجزا برای افزایش قدرت خرید مردم و کنترل قیمت مسکن برنامه‌ریزی شده که یکی از آنها افزایش مبلغ وام مسکن در صورت تائید شورای پول و اعتبار است.

۲ روش برای خرید مسکن/توجه ویژه به متقاضیانی که اقساط بالای ۸۰۰ هزار تومان پرداخت کنند

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه خانه دار شدن به دو روش قابل انجام است گفت: وام مشارکت در ساخت تبدیل به فروش اقساطی هم قدرت خرید مردم را بالا می برد و هم منجر به افزایش قیمت نمی شود.

راهکار بانک مسکن برای کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن اعلام شد

مدیرعامل بانک مسکن جزئیات بسته رونق بازار مسکن را تشریح کرد. مطابق سخنان رحیمی انارکی یکی از مهم ترین راهکارهای این بسته، کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت تمام شده مسکن خواهد بود.

۳۰ هزار زوج با وام صندوق پس‌انداز یکم در سال ۹۷ خانه دار شدند

بانک مسکن از خانه‌دار شدن ۳۰ هزار زوج در سراسر کشور با تسهیلات صندوق پس‌انداز یکم طی سال گذشته خبر داد.

  گزارش
ایجاد کنسرسیوم مسکنی بانک‌ها امکان‌پذیر نیست جزئیات فروش مسکن در بورس کالا/ ایرادهای فروش متری مسکن رفع می‌شود یک ماهگی دو آتش سوزی مهیب؛ از تبریز تا پاریس کلاهبرداری پرسود با پیش فروش ساختمان/یک سند برای چند خانواده از بازار اجاره مسکن چه خبر؟ کمبود ۴ میلیون واحد مسکونی در بازار هزینه وام مسکن برای متاهل‌ها و مجردها چقدر است؟ ورود دیرهنگام مجلسی ها برای بازار اجاره بها/مدیریت بازار مسکن در دست دولت چراغ سبز دولت به مالیات مسکن عقب‌نشینی از تعیین سقف اجاره‌بها/وزارت راه:فقط شاخص ارائه می‌دهیم
  مصاحبه
رانندگان خود را با جاده تطبیق دهند / انتقادات به کیفیت جاده ها وارد است / استقرار سامانه های هوشمند در جاده های آذربایجان شرقی “میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید مسکن مهر سهم ۱۷ میلیون ایرانی از سفره انقلاب بود/ جانمایی مسکن مهر در دوره آخوندی در دهه ۷۰ انجام شده بود نگاه شهرداری تبریز به تمام نقاط شهر یکسان نیست / چالش های نظام مهندسی با برنامه ریزی حل می شود/ پرورش مهندس متعهد دغدغه بسیج مهندسی
  یادداشت
در مقبره الشعرای تبریز چه خبر است؟! درخواست برای ورود امام جمعه تبریز به موضوع مقبره الشعرا آیا قراردادهای اجاره دوساله می شود؟ چرا ارومیه از پرداخت عوارض معاف است ولی تبریز نه؟! هیچ نامی بی‌حقیقت دیده‌ای؟ دماوند خاموش است رفع مشکل مسکن در گرو حل مسایل کلان اقتصادی مسکن کلید “رونق تولید” پاسخ به سه سؤال درباره رابطه رونق تولید و معیشت مردم صرفه‌جویی سالانه ۱۹ هزار میلیارد تومان با اجرای مبحث ۱۹ ساختمان سازه خبر دو ساله شد
  جدید ترین اخبار
کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن در راه است وام ساخت مسکن قابل انتقال به خریدار است افزایش ۶۰ درصدی تسهیلات خرید مسکن برای زوج‌های جوان بانک مسکن آمادگی راه‌اندازی بازار پیش‌فروش مسکن را دارد/ برنامه‌های بانک برای مستاجران اعلام‌ می‌شود پرداخت ۴۷.۷ میلیارد تومان تسهیلات ساخت مسکن در فروردین شرط پرداخت تسهیلات ارزان ساخت مسکن اعلام شد آمادگی برای ارایه بسته ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در سال گزینه‌های جدید ساماندهی بازار رهن و اجاره هفته آینده ارائه می شود پرداخت بیش از ۱۹۲ هزار تسهیلات برای خرید مسکن مهر در آذربایجان شرقی موافقت بانک مرکزی با سامانه اطلاعات بازار املاک/ ثبت معاملات مسکن قانون می‌شود

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir