اردبیل | پایگاه سازه خبر
یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱ | Sunday, 29 January , 2023
 اردبیل

۱۸۰ واحد مسکن در استان اردبیل آماده تحویل به متقاضیان شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی ۱۸۰ واحد مسکن طرح نهضت ملی در این استان به اتمام رسیده و آماده تحویل به متقاضیان است.

لزوم تدوین تفاهم‌نامه‌ مشترک مراکز استان‌های شمالغرب کشور برای مواقع بحران

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل بر لزوم تدوین تفاهم نامه ای بین مراکز استان‌های شمالغرب کشور تاکید کرد و گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه چهار استان شمالغرب نه تنها در مواقع بحران بلکه در دیگر موارد نیز می‌توانند همکاری داشته باشند.

بارش برف در راه های خلخال به اسالم و پونل

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای خلخال با اشاره به بارش برف و بروز یخبندان از مسیرهای ارتباطی استان اردبیل به گیلان از رانندگان عبوری از این مسیرها خواست با احتیاط کامل رانندگی کنند و حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

اتصال استان اردبیل به شبکه ریلی کشور تا پایان سال مالی ۱۴۰۱

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور راه‌آهن اردبیل-میانه را یکی از پنج پروژه اولویت‌دار دولت دانست و گفت: این پروژه با هدف اتصال استان اردبیل به شبکه ریلی کشور اجرا شده و تا پایان سال مالی ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد.

آسفالت ۷۰ کیلومتر از مسیر چهاربانده اردبیل-سرچم

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات آسفالت ۷۰ کیلومتر از پروژه تعریض و چهاربانده کردن مسیر اردبیل – سرچم امسال اجرا می‌شود.

تبریز، الگویی مناسب برای اردبیل

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی اردبیل در بازدید از بازارچه‌های تحت نظارت سازمان میادین شهرداری تبریز گفت: تبریز الگویی مناسب برای ساماندهی و بهسازی بازارچه‌ها در اردبیل است.

پایان عملیات حفاری تونل دوم اردبیل-آستارا

عملیات حفاری تونل شمالی حیران در مسیر پرتردد اردبیل- آستارا طی مدت ۱۶ ماه در حالی به پایان رسیده است که بر اساس اظهارات مدیر کل راه وشهرسازی استان اردبیل در صورت تامین اعتبارات، این تونل طی یک سال آینده زیر بار ترافیک می‌رود.

تونل الماس در گردنه اسالم به خلخال احداث می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: زمینه لازم برای احداث تونل و حذف گردنه الماس در مسیر راه خلخال به اسالم فراهم شده و این پروژه به محض موافقت سازمان برنامه و بودجه با ردیف ۲۳ آغاز خواهد شد.

محمدی مدیرعامل کشت و صنعت مغان شد

 قاسم محمدی طی آیینی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معرفی شد.

آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از آغاز عملیات اجرایی یک هزار و احد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در اردبیل خبر داد.

تکمیل راه آهن میانه -اردبیل نیازمند ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از پیشرفت ۹۰ درصدی راه آهن اردبیل-میانه خبر داد و گفت: تکمیل این پروژه نیازمند دو هزار میلیارد تومان اعتبار است.

اجرای ۲۵۸ کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه ۲۸۵ کیلومتر بزرگره در استان در دست احداث است، از بانک‌ها خواست با کاستن از فرایندهای بروکراسی و تسهیل در پرداخت تسهیلات ماده ۵۶ نقش خود را در تکمیل این پروژه‌ها ایفا کنند.

توصیه های ترافیکی استاندار اردبیل به شهرداری

استاندار اردبیل گفت: با توجه به اینکه تجهیزات مانیتورینگ و کنترل ترافیک اردبیل است، این مرکز باید در سریعترین زمان ممکن راه اندازی شود.

عضو جدید شورای اسلامی شهر اردبیل معرفی شد

بهزاد عباس‌زاده در مراسمی به عنوان عضو جدید شورای اسلامی شهر اردبیل معرفی شد.

بازداشت چند کارمند متخلف در شهرداری اردبیل

 شهردار اردبیل گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) و همکاری حراست شهرداری، عوامل نفوذ در پرونده‌های ماده ۱۰۰ و حوزه شهرسازی در داخل و خارج از شهرداری شناسایی و تحویل مقامات قضایی استان شدند.

معاون رئیس جمهور:

استان‌های کشور به کارگاه عمرانی تبدیل شده است

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: اکثر استان‌های کشور در دولت سیزدهم تبدیل به کارگاه عمرانی، پیشرفت و توسعه شده است و از این حرکت‌ها حمایت می‌کنیم.

۲۵ هزار واحد مسکونی در شهرک الهیه اردبیل احداث می‌شود

بنیاد توانمندسازی بازنشستگان(شمالغرب خاتم) ۲۵ هزار واحد مسکونی در شهرک الهیه اردبیل احداث می‌کند.

۲۵کیلومتر از راه‌آهن اردبیل – میانه، آماده ریل‌گذاری

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان اینکه در مجموعه یک هزار و ۳۹۰ پروژه عمرانی نیمه تمام در استان اردبیل وجود دارد، گفت: هم‌اکنون ۱۲۰ کیلومتر در پروژه راه‌آهن اردبیل – میانه ریل‌گذاری شده و ۲۵ کیلومتر دیگر آماده ریل‌گذاری است.

افتتاح ۵۲ کیلومتر بزرگراه در اردبیل طی هفته آینده

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۵۲ کیلومتر بزرگراه در مناطق مختلف استان اردبیل هفته آینده افتتاح خواهد شد.

اختصاص۳۰ میلیارد ریال برای بهسازی جاده خلخال – اسالم

فرماندار خلخال گفت: امسال ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور برای مرمت و بهسازی مسیر ارتباطی خلخال – اسالم در حوزه استحفاظی این شهرستان تخصیص یافت.

۲۰ هزار کارگر ساختمانی در استان اردبیل بیمه شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن ۲۰ هزار کارگر ساختمانی در این استان خبر داد و خواستار اجرای قانون بیمه همگانی کارگران ساختمانی شد.

استاندار اردبیل خبرداد:

افزایش ۶۶ درصدی اعتبارات استان اردبیل

استاندار اردبیل گفت: اعتبارات استان اردبیل با ۶۶ درصد افزایش به رقم ۵۴۳ میلیارد تومان رسیده است.

عضو شورای شهر اردبیل بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری عضو شورای اسلامی شهر اردبیل خبر داد.

تمام قطعات راه آهن اردبیل-میانه فعال است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با بیان اینکه طی سال‌های اخیر هشت هزار میلیارد ریال به راه آهن اردبیل-میانه اختصاص یافته است، گفت: تمام قطعات پروژه راه آهن اردبیل-میانه فعال است و تلاش می‌کنیم به تخصیص به موقع اعتبارات این پروژه در زمان مقرر به اتمام برسد.

محوطه مجموعه شیخ صفی اردبیل بازگشایی می شود

فرماندار اردبیل گفت: اقدامات خوبی برای بازگشایی حریم بقعه شیخ صفی صورت گرفته که بزودی در حال نهایی شدن است.

  گزارش
عمارت موتمن‌الاطبا، اولین خانه سه‌طبقه در ایران تبدیل توربین‌های بادی مستعمل به بتن! چگونه از بورس سکه بخریم؟ شهریار، شاید وقتی دیگر، به سهند مراجعه کنید! واکاوی منابع آلودگی هوا در ۷ شهر بزرگ کشور حکایت باغ شهر تبریز با احیای درختان چنار بار دیگر روایت می‌شود معمای ارتباط “آلودگی هوا”، “نیروگاه‌ها” و “مازوت” خسارت ۳۰۷ میلیون دلاری تبریز از آلودگی هوا! آلودگی هوای تبریز و اصرار عجیب و غیر مستند شورای شهر! افزایش قرار دادهای صوری برای فرار از مالیات خانه‌های خالی
  مصاحبه
وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است تشکیل بیش از ۹۵درصد کلاسهای دانشگاه آزاد تبریز / ساختمان ۵۸ کلاسه پایدار اما نیازمند مقاوم سازی است زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید است وجود تحرکات مثبت در شورا و عملکرد شهردار تبریز / عده ای از دودستگی ها سود می برند!/ ایجاد اداره کل آب و انرژی در شهرداری تبریز مقاومت هیئت مدیره شهر شهریار برای واگذاری زمین به نهضت ملی مسکن / وجود بی عدالتی در ارجاع کار در نظام مهندسی آذربایجان شرقی تامین ۴۰ هزار میلیارد ریال برای نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی توسط بانک مسکن تلاش برای ایجاد عدالت در ارجاعات و سالم سازی محیط کارشناسی
  یادداشت
حواسمان هست که نمک نمی پاشید ” بازآفرینی شهری” راهکار رهایی از مشکلات ناشی از توسعه  سریع شهرنشینی کدام کاندیدا شانس بیشتری برای بازرسی نظام مهندسی آذربایجان شرقی دارد؟ چرخ فناوری در صنعت مسکن به حرکت در می‌آید؟ آیا خبر تولید خودروی دانش بنیان در تبریز سنگ بزرگ بود؟! سهم خانه‌های خالی از مالیات چقدر است؟ نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی و انتخاباتهای بلاتکلیف مانده! عدم وجود تولید کنندگان مصالح ساختمانی در میان واحد های نمونه استاندارد آذربایجان شرقی! از تغییر در هیئت رئیسه تا ضرورت تغییر در روش مدیریت! اقدام بحث برانگیز رئیس نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی!
  جدید ترین اخبار
۱۸۰ واحد مسکن در استان اردبیل آماده تحویل به متقاضیان شد لزوم تدوین تفاهم‌نامه‌ مشترک مراکز استان‌های شمالغرب کشور برای مواقع بحران بارش برف در راه های خلخال به اسالم و پونل اتصال استان اردبیل به شبکه ریلی کشور تا پایان سال مالی ۱۴۰۱ آسفالت ۷۰ کیلومتر از مسیر چهاربانده اردبیل-سرچم تبریز، الگویی مناسب برای اردبیل پایان عملیات حفاری تونل دوم اردبیل-آستارا تونل الماس در گردنه اسالم به خلخال احداث می شود محمدی مدیرعامل کشت و صنعت مغان شد آغاز عملیات اجرایی ۱۰۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در اردبیل

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir