اردبیل | پایگاه سازه خبر
سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | Tuesday, 21 May , 2019
 اردبیل

عملیات احداث بزرگترین بیمارستان اردبیل آغاز می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به این استان چندین پروژه‌ اجرایی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در حوزه درمانی افتتاح و عملیات اجرایی برخی آغاز خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر اردبیل تاکید کرد:

عدم تکمیل طرح تفصیلی دغدغه جدی اردبیل

رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر اردبیل گفت: انقلاب عمرانی در شورابیل در سال‌های اخیر با درایت شورا و شهرداری توسعه گردشگری را در شهر اردبیل رقم زده است.

پادگان تیپ ۴۰ ارتش در اردبیل فضای سبز می‌شود

با انتقال پادگان تیپ ۴۰ نیروی زمینی ارتش به خارج از شهر اردبیل، زمین این مرکز نظامی به فضای سبز و طرح‌های گردشگری، فرهنگی، تجاری و… تبدیل می‌شود.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری اردبیل:

پروژه راه آهن اردبیل – میانه بدون تاخیر اجرا می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: پروژه راه آهن اردبیل – میانه با هدف تکمیل و بهره‌برداری در زمان مقرر، براساس زمانبندی و بدون تاخیر اجرا می‌شود.

معاون استاندار اردبیل:

اعتبارات بازآفرینی شهری با هماهنگی بین دستگاه‌ها جذب شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: اعتبارات بسیار خوبی از محل بازآفرینی شهری، برای استان در نظر گرفته شده که جذب آن، نیازمند هماهنگی و سرعت عمل همه دستگاه‌های ذیربط است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:

اقدام مناسبی در حوزه مسکن صورت نگرفته است

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه برهم ریختن تعادل عرضه و تقاضا در بازار مسکن یکی از دلایل آشفتگی قیمت‌ها در این حوزه است گفت: دولت باید با دنبال کردن برنامه‌های عملیاتی در حوزه مسکن تعادل میان عرضه و تقاضا را برقرار کند و مجلس نیز در این زمینه به دولت کمک خواهد […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل:

پروژه ۱۸ ساله راه آهن میانه – اردبیل شتاب گرفته است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اردبیل گفت: پیگیر ۴ بانده شدن محورهای مواصلاتی اردبیل هستیم .

شهرداری های اردبیل ۶۸ میلیارد تومان اعتبار کمکی دریافت کردند

سرپرست معاونت عمرانی استاندار اردبیل گفت: شهرداری‌های استان اردبیل سال گذشته ۶۸ میلیارد تومان اعتبار کمکی دولتی گرفته‌اند تا بخشی از فعالیت‌های عمرانی و خدماتی خود را انجام دهند. 

دو اقدام فوری برای ساماندهی بازار مسکن

قیمت‌گذاری نامتعارف، واکنش خنثی متقاضیان واقعی به قیمت‌های فعلی، عدم قطعیت در سطح اقتصاد کلان و انتظارات تورمی در حوزه ساخت و ساز، بازار مسکن را در شرایط مه‌آلود قرار داده که سیاست‌گذار با ساماندهی سایت‌های فروش ملک در فضای مجازی و اتخاذ مدل‌های تأمین مالی برای بخش عرضه و تقاضا درصدد غلبه بر شرایط […]

اجرای ۲۳۰ پروژه عمرانی و خدماتی طی سال۹۷ در شهرداری‌های اردبیل

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل از اجرای ۲۳۰ پروژه عمرانی و خدماتی در شهرداری‌های استان اردبیل با اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان در سال گذشته خبر داد. 

سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری اردبیل منصوب شد

در حکمی مسعود امامی یگانه به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل منصوب شد.

شهردار اردبیل:

پروژه های شهرداری اردبیل بدون انتشار آگهی واگذار نمی شود

شهردار اردبیل گفت: تمام پروژه‌های شهرداری با انتشار آگهی و فراخوان عمومی اجرایی و عملیاتی می‌شود و ما هیچ امتیازی را برای مجریان و مشارکت کنندگان به صورت خاص قایل نیستیم. 

فرمانده تیپ ۴۰ هجومی نزاجا:

انتقال پادگان اردبیل به خارج شهر قطعی شد

فرمانده تیپ ۴۰ هجومی نزاجا گفت: با رایزنی‌های انجام شده و با نظر کارشناسی انتقال پادگان تیپ ۴۰ از میدان ارتش به خارج از شهر قطعی است.

شهردار اردبیل تاکید کرد:

انجام فعالیت‌های عمرانی شهرداری اردبیل با رویکرد فرهنگی

شهردار اردبیل گفت: شهرداری اردبیل فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود را با رویکرد فرهنگی و بر انسان‌محوری هدفگذاری کرده است.

رئیس شورای شهر اردبیل تاکید کرد:

ضرورت واگذاری زمین های بدون معارض به سرمایه گذاران

رئیس شورای اسلامی استان اردبیل گفت: در اجرای پروژه‌های مشارکتی و واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران باید نهایت دقت انجام شود تا اراضی بدون معارض به این سرمایه‌گذاران واگذار شده و زمینه اجرای پروژه‌ها به سرعت و با مطلوبیت فراهم آید. 

زیپ لاین دوچرخه در شورابیل اردبیل اجرا می شود

شهردار اردبیل از احداث دومین مسیر سلامت در شهر اردبیل به طول ۱۶ کیلومتر در سالجاری خبر داد. 

تعیین ضرب العجل دادستان برای شهرداری خلخال

دادستان عمومی وانقلاب خلخال گفت:شهرداری و شورای اسلامی این شهر موظف به ترمیم خرابی معابر عمومی، در مدت ۲۰ روز برای پیشگیری از افزایش خسارات جانی ومالی به شهروندان هستند.

عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها:

طرح مدیریت واحد شهری تا پایان شورای پنجم عملیاتی می‌شود

عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها گفت: طرح مدیریت واحد شهری با تصویب در مجلس شورای اسلامی تا پایان دوره پنجم شورای شهر عملیاتی خواهد شد.

۲۲ میلیارد تومان قیر رایگان به استان اردبیل اختصاص یافته است

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: در سال‌جاری به ارزش ۲۲ میلیارد تومان قیر رایگان به بنیاد مسکن استان اردبیل اختصاص یافته تا در طرح‌های عمران و آبادانی روستا‌ها به کارگیری شود.

چهار پروژه جدید گردشگری در مجموعه پل معلق مشگین شهر راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر گفت: چهار پروژه جدید گردشگری در مجموعه پل معلق مشگین شهر راه‌اندازی می‌شود و تلاش برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در این مجموعه است.

۸۰ درصد هتل های استان اردبیل پرشدند

مدیرعامل جامعه صنفی مراکز اقامتی استان اردبیل از اشغال بیش از ۸۰ درصد ظرفیت هتل های استان در نخستین روز سال ۱۳۹۸ خبر داد.

شهردار اردبیل:

رویکرد شهرداری اردبیل در سال ۹۸ متفاوت خواهد بود

شهردار اردبیل گفت: ماموریت اصلی شهرداری در ارائه خدمات به شهروندان بر پایه رسالت فرهنگی است که به تبع آن کارهای عمرانی و زیربنایی نیز به انجام می‌رسد.

پل کابلی در سرعین ساخته می شود

پل کابلی با هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در سرعین ساخته می شود. 

سه اثر تاریخی استان اردبیل ثبت ملی شد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: ۳ اثر تاریخی قلعه ئیری آلوارس، خانه .خانلار وکیلی گرمی و تپه‌ها تاریخی کره کوره پارس آباد ثبت ملی شد.

۹۶ نقطه حادثه خیز راه های اردبیل اصلاح شده است

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۱۰۵ نقطه حادثه‌خیز استان را اصلاح و به ۹ مورد رسانده‌ایم که حذف همه این نقاط در سال جدید با جدیت تمام در این اداره کل دنبال میشود.

  گزارش
پیشنهادات شگفت انگیز برای بازسازی کلیسای نوتردام+ تصاویر نسخه‌پیچی غلط برای مسکن/تشدید شکاف طبقاتی نتیجه وام شناور خرید ۱۲ استان کشور با زلزله‌های بزرگتر از ۳ لرزیدند استراتژی های آمریکایی برای مقابله با تغییرات زیست محیطی در شهرها + تصاویر معمار هرم موزه لوور درگذشت معرفی۱۰ شغل برتر برای فارغ التحصیلان / خبری از عمران و معماری نیست! سریعترین قطار جهان رونمایی شد ارزیابی بازار مسکن بعد از بازگشت قیمت به آگهی‌ها سیاستی که بازارمسکن راویران کرد/ غفلت از مالیات برای مهار سوداگری طراحی به سبک مدرنیسم به روایت تاریخ چین+ تصاویر
  مصاحبه
“میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید مسکن مهر سهم ۱۷ میلیون ایرانی از سفره انقلاب بود/ جانمایی مسکن مهر در دوره آخوندی در دهه ۷۰ انجام شده بود نگاه شهرداری تبریز به تمام نقاط شهر یکسان نیست / چالش های نظام مهندسی با برنامه ریزی حل می شود/ پرورش مهندس متعهد دغدغه بسیج مهندسی مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند
  یادداشت
چرا ارومیه از پرداخت عوارض معاف است ولی تبریز نه؟! هیچ نامی بی‌حقیقت دیده‌ای؟ دماوند خاموش است رفع مشکل مسکن در گرو حل مسایل کلان اقتصادی مسکن کلید “رونق تولید” پاسخ به سه سؤال درباره رابطه رونق تولید و معیشت مردم صرفه‌جویی سالانه ۱۹ هزار میلیارد تومان با اجرای مبحث ۱۹ ساختمان سازه خبر دو ساله شد لزوم نگاه تحقیقاتی به پروژه‌­های اجرایی حوزه نگهداری راه گذر از تحریم ها با ظرفیت منطقه آزاد ارس
  جدید ترین اخبار
عملیات احداث بزرگترین بیمارستان اردبیل آغاز می شود عدم تکمیل طرح تفصیلی دغدغه جدی اردبیل پادگان تیپ ۴۰ ارتش در اردبیل فضای سبز می‌شود پروژه راه آهن اردبیل – میانه بدون تاخیر اجرا می‌شود اعتبارات بازآفرینی شهری با هماهنگی بین دستگاه‌ها جذب شود اقدام مناسبی در حوزه مسکن صورت نگرفته است پروژه ۱۸ ساله راه آهن میانه – اردبیل شتاب گرفته است شهرداری های اردبیل ۶۸ میلیارد تومان اعتبار کمکی دریافت کردند دو اقدام فوری برای ساماندهی بازار مسکن اجرای ۲۳۰ پروژه عمرانی و خدماتی طی سال۹۷ در شهرداری‌های اردبیل

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir