مجلس | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷ | Saturday, 23 June , 2018
  نخستین پایگاه خبری تخصصی صنعت ساختمان آذربایجان شرقی
 مجلس

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس:

جانب عدالت در جریان دستگیری اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری تبریز رعایت نشد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از آنچه که برخورد نامناسب و دور از عدالت و انصاف با تعدادی از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم تبریز خواند، به شدت انتقاد کرد.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس تاکید کرد:

ورود تاثیرگذار سازمان بازرسی به بازار مسکن

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس ورود سازمان بازرسی به مسائل مربوط به بازار مسکن ز را مثبت ارزیابی کرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس خبر داد:

موافقت لاریجانی و روحانی با تفکیک مسکن از راه و ادغام باشهرداری ها

رئیس کمیسیون عمران مجلس از تشکیل کمیته تفکیک وزارت راه و شهرسازی در هیئت رئیسه مجلس و موافقت رؤسای قوای مجریه و مقننه با این طرح خبر داد.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس:

چگونگی هزینه کرد میلیاردها تومان پول در نظام مهندسی شفاف نیست

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس در مورد برگزار نشدن جلسه این کمیسیون برای بررسی اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان گفت: به دلیل اینکه قرار شد سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی در جلسات مشترک به یک نتیجه واحد در این رابطه برسند، این موضوع در دستور کار کمیسیون عمران قرار نگرفت.

رئیس کمیسیون عمران مجلس :

وزارت راه و شهرسازی علاقه‌ای به تولید مسکن و گرفتن مالیات از خانه‌های خالی ندارد

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه مجلس برای بررسی دلایل رشد قیمت مسکن ورود خواهد کرد و تذکرات لازم را به وزارت راه داده است، گفت: وزارت راه و شهرسازی علاقه‌ای به تولید مسکن و اخذ مالیات از خانه‌های خالی از سکنه ندارد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:

پیشنهاد تشکیل سامانه قیمت گذاری مسکن ارایه شد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای این کمیسیون به دلیل نوسانات و افزایش قیمت مسکن، از وزیر راه و شهرسازی خواسته اند که سامانه ای برای قیمت گذاری مسکن تشکیل دهد.

با انتخاب اعضای کمیسیون؛

تعیین ترکیب هیات رئیسه کمیسیون عمران/ «رضایی کوچی» رئیس باقی ماند

انتخابات هیات رئیسه کمیسیون عمران با انتخاب محمدرضا رضایی کوچی به عنوان رئیس کمیسیون برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون عمران:

برنامه‌ای برای حوزه مسکن وجود ندارد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتصاد کشور بیمار است، گفت: برای حوزه‌های اقتصادی به ویژه بخش مسکن برنامه‌ای وجود ندارد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس خبرداد؛

پیشنهاد ایجاد سامانه تعیین قیمت مسکن/تسهیلات ساخت جاذبه ندارد

رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه تسهیلات اعطایی در حوزه ساخت مسکن جاذبه کافی برای متقاضیان ندارد، گفت: غفلت از نیاز داخل به مسکن حباب قیمت ها در این بخش را بزرگ تر کرده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس :

ایران فسخ قرارداد بویینگ را پیگیری می کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران از طریق محاکم بین المللی، حقوقی و قضایی فسخ قرارداد بویینگ را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو:

قوه قضائیه پرده‌نشینان پرونده فساد شورای شهر تبریز را مشخص کند/حمایت برخی نمایندگان از اعضای خاطی شورای شهر تبریز

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: از رئیس کل دادگستری استان می‌خواهیم پرده‌نشینان پرونده فساد شورای شهر تبریز را مشخص کنند.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس خبر داد

برقی شدن راه آهن تهران – تبریز/ سفر ۴ ساعته از تهران به تبریز با قطار

نماینده مردم بستان آباد در مجلس از برقی شدن راه آهن «تهران- تبریز» خبر داد.

هشدار یک نماینده مجلس

سوخو نخرید، سقوط می‎کند

یک نماینده مجلس با اشاره به سقوط چند فروند سوخو در خاک جغرافیای روسیه گفت: خرید یا عدم خرید هواپیما از روسیه رابطه خوب ایران و روسیه را تحت شعاع قرار نخواهد داد زیرا امنیت جان مردم بیش از هر نوع مراوده ای اهمیت دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور:

توسعه راه آهن، یکی از برنامه‌های زیربنایی دولت است

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در برنامه و لایحه ای که دولت به مجلس تقدیم کرده، توسعه راه آهن یکی از اولویت های اساسی کشور است.

عضو کمیسیون عمران مجلس:

قیمت مسکن نجومی شده؛ تعزیرات ورود کند

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه ورود مستقیم دولت به حوزه مسکن به صلاح نیست، گفت: مجموعه تعزیرات می تواند با معرفی سقف های برای افزایش مبلغ اجاره و قیمت مسکن به کنترل بازار اقدام کند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو:

انتقاد از کم کاری شهرداری تبریز/گردش مالی معادن آذربایجان‌شرقی همچنان در تهران است/ کارهای تبریز ۲۰۱۸ گنگ انجام می‌‌شود

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: برجام قرارداد شیرینی نبود بلکه قرارداد تلخی بود که جمهوری اسلامی با تلخ‌های زیادی زیر بار این قرارداد رفت.

رئیس کمیسون برنامه و بودجه مجلس:

۲۰ درصد اعتبارات عمرانی کشور به حوزه اشتغال تخصیص داده شد

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۲۰ درصد اعتبارات عمرانی کشور به حوزه اشتغال خبر داد .

مهلت جذب اعتبارات عمرانی تا پایان شهریور تمدید شد

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای، مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی را تا پایان شهریور ۹۷ تمدید کردند.

رجبی:

مثلث ساماندهی بازار مسکن چه دستگاه هایی هستند؟/ گرانی مسکن به معنای ایجاد تحرک در آن نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس، بر ضرورت همکاری وزارتخانه های راه و شهرسازی، اقتصاد و همچنین بانک مرکزی برای ساماندهی وضعیت مسکن تاکید کرد و گفت: باید مجموعه مشخصی برای خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه ایجاد شود.

نماینده مجلس مطرح کرد:

رشد ساخت‌وساز با بیشتر شدن سقف وام

عضو کمیسیون عمران مجلس، رشد وام های مسکن را در افزایش تقاضا و ساخت و ساز موثر دانست و گفت: قیمت مسکن این اجازه را پیدا کرده که متناسب با تورم چند ساله مجددا به یک حد تعادلی برسد.

نماینده مردم شبستر در مجلس:

سهم آذربایجان‌شرقی در بودجه عمرانی آخرین رتبه کشور است

نماینده مردم شبستر در مجلس گفت: رتبه سهم بودجه عمرانی و عمومی استان آذربایجان‌شرقی در کشور ۳۱، یعنی آخرین رتبه است.

سوالات شش نماینده از وزیر راه در کمیسیون عمران مجلس

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از طرح و بررسی سوالات نمایندگان بوکان، ارومیه، شاهین‌شهر، داراب، خرم‌آباد و سیستان و بلوچستان از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

پیشنهاد مجلس برای ایجاد سامانه تعیین قیمت مسکن

رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارائه پیشنهاد راه‌اندازی سامانه تعیین قیمت مسکن خبر داد.

نماینده مردم تبریز در مجلس:

مسوولان در خصوص تبریز ۲۰۱۸ کم‌کاری کردند

نماینده مردم تبریز در مجلس با انتقاد از کم‌کاری دستگاه‌ها درخصوص رویداد تبریز ۲۰۱۸ گفت: مسوولان در معرفی شهر تبریز و تبلیغات محیطی کم‌کاری کردند و بسیاری از طرح‌های مرتبط هنوز عقب مانده است.

۶۰۰ هزارمیلیارد تومان برای تکمیل پروژه های عمرانی نیاز است

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: پروژه های نیمه تمام ۶۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه برای اتمام نیاز دارد و با بودجه فعلی حدود ۳۰ سال تکمیل و اجرایی شدن این پروژه ها طول می کشد.

  گزارش
تلاش های ادامه دار برای اتمام قدیمی‌ترین پروژه شمالغرب کشور در تبریز زشت ترین آسمان خراش های جهان ‏+ تصاویر ۲۰ فرودگاه شلوغ دنیا را بشناسید چگونه می‌توان قیمت مسکن را کنترل کرد؟/اماواگرهای پیشنهادتازه مجلس جهش مسکن، ثبات تورم مسکن مهر نود و هشتی می‌شود؟! نظام مهندسی در مسیرتغییرات مدنظر وزیر راه و شهرسازی افلاک نمای نروژ رونمایی شد تصاویر استادیوم فوتبال ترکیه برای میزبانی یورو ٢٠٢٤ رونمایی شد ماجرای وام‌داران بی‌مسکن/قدرت خرید مسکن صندوق یکم کاهش یافت
  مصاحبه
هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم مشکلات تبریز با جذب سرمایه گذار حل می شود/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم / در حق بانوان مهندس ظلم شده است
  یادداشت
بازار مسکن دوباره به لاک رکود خزیده است؟ ۵ شهر اروپا که مردمش خودروی شخصی را دوست ندارند! آشنایی با شرط و شروط‌های لازم در قرارداد رهن ضرورت طراحی خلاقانه پل های عابرگذرشهری+تصاویر تبریز در گرداب زیرگذرها!+ تصاویر تبریز سخنگو می خواهد! معماری چرنوبیل از گذشته، حال و آینده شهر ارواح ۴۸ توصیه مهم در زمان خرید مسکن ده فیلم کوتاه از زندگی شبانه بناهای شاخص اروپا
  جدید ترین اخبار
جانب عدالت در جریان دستگیری اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری تبریز رعایت نشد ورود تاثیرگذار سازمان بازرسی به بازار مسکن موافقت لاریجانی و روحانی با تفکیک مسکن از راه و ادغام باشهرداری ها چگونگی هزینه کرد میلیاردها تومان پول در نظام مهندسی شفاف نیست وزارت راه و شهرسازی علاقه‌ای به تولید مسکن و گرفتن مالیات از خانه‌های خالی ندارد پیشنهاد تشکیل سامانه قیمت گذاری مسکن ارایه شد تعیین ترکیب هیات رئیسه کمیسیون عمران/ «رضایی کوچی» رئیس باقی ماند برنامه‌ای برای حوزه مسکن وجود ندارد پیشنهاد ایجاد سامانه تعیین قیمت مسکن/تسهیلات ساخت جاذبه ندارد ایران فسخ قرارداد بویینگ را پیگیری می کند

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir