آذربایجان شرقی | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷ | Saturday, 23 June , 2018
  نخستین پایگاه خبری تخصصی صنعت ساختمان آذربایجان شرقی
 آذربایجان شرقی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس:

جانب عدالت در جریان دستگیری اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری تبریز رعایت نشد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از آنچه که برخورد نامناسب و دور از عدالت و انصاف با تعدادی از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم تبریز خواند، به شدت انتقاد کرد.

۲۰ دستگاه تاکسی برلیانس به ناوگان حمل و نقل شهری تبریز اضافه شد

در راستای نوسازی حمل و نقل عمومی شهری ، تاکسیهای برلیانس H 230 وارد سیستم حمل و نقل شهری شد.

گزارش

تلاش های ادامه دار برای اتمام قدیمی‌ترین پروژه شمالغرب کشور در تبریز

درحالیکه پروژه مقبره‌الشعرا با پیشینه‌ای نزدیک به نیم قرن، قدیمی ترین پروژه نیمه تمام شمالغرب کشور به شمار می آید، وظیفه‌ی تکمیل آن از سال ۹۳ به شهرداری تبریز سپرده شده و تاکنون میلیاردها تومان برای اتمام آن هزینه شده است.

پرواز تبریز – ازمیر برقرار شد

مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی از برقرای پرواز مسیر ازمیر-– تبریز و بالعکس از فرودگاه تبریز خبر داد.

قطعه نخست آزادراه تبریز-بازرگان هفته دولت بهره برداری می شود

استاندار آذربایجان شرقی با اعلام اینکه برای قطعه نخست آزادراه تبریز- بازرگان ۵۷۰ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است، اظهار امیدواریم کرد: محور تبریز تا صوفیان تا هفته دولت سال آتی تکمیل شود.

مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید:

آزادراه تبریز – سهند در اولویت‌های امسال قرار دارد

معاون وزیر راه و شهرسازی پیاده محوری، فراهم كردن بستر دسترسی به دوچرخه، حمل و نقل عمومی، توسعه حمل و نقل ریلی بین شهر جدید و شهر مادر و دسترسی پذیری را از سیاست‌های اصلی شركت عمران شهرهای جدید در این دوره دانست و گفت: پروژه‌های قطار برقی هشتگرد، گلبهار، بهارستان و آزادراه تبریز – […]

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی:

پرونده تخلف اعضای شورای شهر تبریز به دیوان عالی ارجاع شد

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی اعلام کرد: پرونده تخلف تعدادی از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم و شهرداری تبریز به دلیل اعتراض متهمان، به دیوان عالی کشور ارجاع شد.

گزارش تصویری

تبریز در آخرین روز بهار ۱۳۹۷

گزارش تصویری تبریز در آخرین روز بهار ۱۳۹۷

نشست علمی کمیته معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز برگزار شد

نشست علمی کمیته معماری و شهرسازی کمیسیون توسعه پایدار و محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر تبریز برگزار شد.

پروژه میدان آذربایجان تبریز با ۷۰ میلیارد تومان اجرا و تکمیل می شود

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برای اجرا و تکمیل پروژه عمرانی میدان آذربایجان اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است که تاکنون با صرف حدود ۵۰ میلیارد تومان از آن شاهد پیشرفت فیزیکی هشتادو پنج درصدی آن هستیم.

قائم مقام شهردار تبریز تاکید کرد:

فاصله گیری شهرداری تبریز از اجرای پروژه های ویترینی

قائم مقام شهردار تبریز از اتمام فاز دو پروژه تقاطع غیر همسطح میدان آذربایجان تا ۱۰ روز دیگر خبر داد و گفت: مسیر رفت و برگشت زیرگذر اتصالی فرودگاه به سمت بلوار آذربایجان و برعکس در حال آسفالت ریزی است.

نخستین جلسه کمیته بهسازی محیط بافت مرکزی تبریز تشکیل شد

نخستین جلسه کمیته بهسازی محیط بافت مرکزی کلانشهر تبریز با هدف بررسی راهکارهای رفع مشکلات شهروندان در حوزه های مختلف تشکیل شد.

کمیته تخصصی خانه های تاریخی در تبریز راه اندازی می شود

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز ازراه اندازی کمیته تخصصی خانه های تاریخی با نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی و شهرداری تبریز در راستای تدوین نظام نامه احیای خانه های تاریخی خبر داد .

۸ طرح مهم شهرستان تبریز با ۳۴۸ میلیارد تومان اجرا می شود

فرماندار تبریز از تخصیص اعتبار ۳۴۸ میلیارد تومانی برای اجرای ۸ طرح مهم در شهرستان تبریز خبر داد.

انتقاد دبیری از دولت در مورد عدم تخصیص بودجه رویداد تبریز ۲۰۱۸

عضو شورای اسلامی شهر تبریز از عدم تخصیص بودجه مصوب رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت انتقاد کرد.

پورمهدی از انجام نشدنی ها در آذربایجان شرقی خبر داد

معاون عمرانی سابق استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: طی چهار سال گذشته کارهایی که نشدنی بود را در استان انجام دادیم.

ایستگاه های بار درحاشیه ۶خیابان تبریز ایجاد می شود

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز از ایجاد ایستگاههای بار در حاشیه ۶ خیابان خبر داد.

سنگفرش و آبنماهای پارک ائل‌گلی تبریز مرمت می شود

سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای تبریز از اجرای عملیات مرمت سنگفرش اطراف استخر و تعمیرات اساسی آبنماهای پارک ائل‌گلی خبر داد.

با ۳۰ میلیار ریال اعتبار

برج خلعت پوشان تبریز احیا می شود

شهرداری کلانشهر تبریز با مشارکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، نسبت به قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز حریم بستر و ساماندهی مسیر مهرانه رود از ورودی دروازه تهران اقدام می کند.

مسابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ تبریزیم برگزار می شود

فراخوان مسابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ #تبریزیم در شهرداری تبریز منتشر شد.

رئيس اداره تسهيلات و تجهيزات فرودگاه تبريز خبر داد:

برطرف کردن موانع طرح توسعه فرودگاه تبریز

رئيس اداره تسهيلات و تجهيزات فرودگاه تبريز از برطرف شدن برخی موانع پروژه‌های توسعه اپرون و توسعه ترمينال ۳ فرودگاه تبريز خبر داد.

اصلاح ساختاری وزارت راه و شهرسازی کلید خورد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی گفت: اصلاح ساختاری این وزارتخانه به عنوان تکلیف این مجموعه کلید خورده است و اجرای آن با روند مناسبی ادامه دارد.

مراحل پایانی احداث باغ توت گلگشت تبریز

عملیات احداث باغ توت گلگشت از سوی شهرداری منطقه دو تبریز در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

با حکم وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریز منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریز منصوب کرد.

معاون وزیر راه:

قطعه ۴ آزادراه تبریز-ارومیه افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: در راستای تکمیل بخشی از کریدور آزادراهی شرق به غرب، ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه-تبریز نیمه اول امسال بهره‌برداری می‌شود.

  گزارش
تلاش های ادامه دار برای اتمام قدیمی‌ترین پروژه شمالغرب کشور در تبریز زشت ترین آسمان خراش های جهان ‏+ تصاویر ۲۰ فرودگاه شلوغ دنیا را بشناسید چگونه می‌توان قیمت مسکن را کنترل کرد؟/اماواگرهای پیشنهادتازه مجلس جهش مسکن، ثبات تورم مسکن مهر نود و هشتی می‌شود؟! نظام مهندسی در مسیرتغییرات مدنظر وزیر راه و شهرسازی افلاک نمای نروژ رونمایی شد تصاویر استادیوم فوتبال ترکیه برای میزبانی یورو ٢٠٢٤ رونمایی شد ماجرای وام‌داران بی‌مسکن/قدرت خرید مسکن صندوق یکم کاهش یافت
  مصاحبه
هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم مشکلات تبریز با جذب سرمایه گذار حل می شود/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم / در حق بانوان مهندس ظلم شده است
  یادداشت
بازار مسکن دوباره به لاک رکود خزیده است؟ ۵ شهر اروپا که مردمش خودروی شخصی را دوست ندارند! آشنایی با شرط و شروط‌های لازم در قرارداد رهن ضرورت طراحی خلاقانه پل های عابرگذرشهری+تصاویر تبریز در گرداب زیرگذرها!+ تصاویر تبریز سخنگو می خواهد! معماری چرنوبیل از گذشته، حال و آینده شهر ارواح ۴۸ توصیه مهم در زمان خرید مسکن ده فیلم کوتاه از زندگی شبانه بناهای شاخص اروپا
  جدید ترین اخبار
جانب عدالت در جریان دستگیری اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری تبریز رعایت نشد ۲۰ دستگاه تاکسی برلیانس به ناوگان حمل و نقل شهری تبریز اضافه شد تلاش های ادامه دار برای اتمام قدیمی‌ترین پروژه شمالغرب کشور در تبریز پرواز تبریز – ازمیر برقرار شد قطعه نخست آزادراه تبریز-بازرگان هفته دولت بهره برداری می شود آزادراه تبریز – سهند در اولویت‌های امسال قرار دارد پرونده تخلف اعضای شورای شهر تبریز به دیوان عالی ارجاع شد تبریز در آخرین روز بهار ۱۳۹۷ نشست علمی کمیته معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز برگزار شد پروژه میدان آذربایجان تبریز با ۷۰ میلیارد تومان اجرا و تکمیل می شود

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir