مصاحبه | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ | Thursday, 13 June , 2024
 مصاحبه

بررسی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی مدیرکل راه و شهرسازی استان با «سازه خبر»

روند اجرای نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی مدیرکل راه و شهرسازی استان با «سازه خبر» مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد!

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: انتظارات از شورای اسلامی شهر تبریز دوره ششم بیشتر از این بود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” :

عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست

“فرهاد سعیدی”مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه “سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه تخصصی حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و در خصوص اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن، روند تکمیل مسکن مهر و توسعه زیرساختها در شهر جدید سهند به گفتگو پرداخت.

گفتگوی اختصاصی

گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر”

“یعقوب هوشیار” شهردار کلانشهر تبریز در دفتر پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه تخصصی حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور حاضر شد و ضمن دیدار با اعضای تحریریه این رسانه با سید حسین هاشمی سردبیر این رسانه پیرامون مسائل کلانشهر تبریز، مدیریت شهری، پروژه های عمرانی و … به گفتگو پرداخت.

رئیس کانون انبوه سازان مسکن ایران در گفتگوی اختصاصی “سازه خبر”:

مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود!

رئیس کانون انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران گفت: مسکن در رکود قرار و دارد و چشم انداز آن با وضعیت فعلی اصلا خوب نیست.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری کلان‌شهرهای ایران در گفتگو با “سازه خبر” تاکید کرد:

گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری کلان‌شهرهای ایران گفت: گره های ترافیکی در شهرها حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز خبر داد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: مجتمع تجاری که در میدان ساعت تبریز احداث خواهد شد از نظر ترافیکی درست نیست اما مسائل اقتصادی اجرای آن را دیکته می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای  تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و در خصوص پروژه های عمرانی ورزشی در سطح استان، استادیوم یادگار امام (ره) و ورزشگاه باغشمال تبریز به گفتگو پرداخت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر” عنوان کرد:

موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز!

“سیدمحمدحسین بلاغی مبین” مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی میزبان سردبیر و اعضای  تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” تاکید کرد:

نقش تاثیرگذار هواشناسی در شهرسازی و مسیرگشایی ها

“حبیب عبدلی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی” میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و  از نزدیک با روند فعالیت های “سازه خبر” آشنا شد و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

برای جذب نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی گفت: برای جذب و نگهداشت نخبگان باید جذابیت ایجاد کرد.

معاون مسکن و‌ ساختمان راه و شهرسازی استان در گفتگو با “سازه خبر”:

ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی

معاون مسکن و‌ ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از ثبت نام بیش از ۲۹۴ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان خبر داد.

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

پیشرفت مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول است

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی گفت:پیشرفت پروژه های مسکن سازی در آذربایجان شرقی نیازمند تعامل بیشتر دستگاه های مسئول در این زمینه است.

معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز:

رویداد بین المللی “فضا و زمان” باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود

معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز گفت: برگزاری رویداد بین المللی “فضا و زمان” درمسیر جاده ابریشم باعث احیا جایگاه تاریخی تبریز در دنیا می شود.

معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی:

نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم غیرقابل انکار است

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت:نقش استراتژیک ایران در جاده ابریشم مهم و غیرقابل انکار است. به گزارش سازه خبر به نقل از روابط عمومی رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم، دکتر تراب محمدی در دیدار با جمعی از اعضای کمیته اجرایی این رویداد بین الملی با بیان این مطلب افزود: […]

رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز:

برگزاری رویداد «فضا و زمان» یک حرکت تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است

رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز گفت: برگزاری رویداد بین المللی «فضا و زمان» در جاده ابریشم یک حرکت بسیار مهم و تاثیرگذار بین المللی در تاریخ تبریز است.

رئیس نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” عنوان کرد:

تلاش برای تامین رضایت سازندگان و ساکنین پروژه ها / اهل تعامل هستم / همه اعضای هیئت مدیره تلاش می کنند

دکتر رضا دیزجی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی به همراه دکتر بیتا باقری، مهندس احمد طالب نژاد، مهندس رویا صادقی و دکتر شهاب آدم نوه سی دیگر اعضای هیئت رئیسه این سازمان میزبان مدیرمسئول و خبرنگاران پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بودند و پیرامون […]

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

پروژه های انسان محور در تبریز اجرا می شود/ جوسازی علیه شهردار به نفع شهر نیست /ضرورت تقویت صنعت گردشگری با جذب سرمایه گذار

“یاسین بجانی” رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و از نزدیک با روند فعالیت های  این رسانه دیجیتال آشنا شد و به گفتگوی اختصاصی با آن پرداخت.

مدیرعامل مترو تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

خط ۲ مترو تبریز با فاینانس ۴۲۰ میلیون یورویی تکمیل می شود

یعقوب وحیدکیا مدیرعامل سازمان حمل ونقل ریلی شهرداری تبریز میزبان مدیرمسئول و اعضای هیئت نحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

مشاور فناوری استاندار آذربایجان سرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

پارک علم و فناوری باید چالش محور و مساله محور اداره شود / عقب ماندگی ها باید جبران شود

عبدالرضا فلاح مشاور و نماینده تام‌الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در حوزه فناوری، نوآوری، اقتصاد دانش‌بنیان و منطقه ویژه علم و فناوری در کاخ استانداری میزبان سردبیر و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم

دکتر جبارعلی ذاکری معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی میزبان مدیر مسئول و هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر”  نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه پاسخ داد.

مشاور فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است

“مهندس احد راشد” مشاور فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به گفتگوی اختصاصی با این رسانه پرداخت.

متخصص ژئوفیزیک و زلزله‌شناسی در گفتگو با ” سازه خبر”:

نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و متخصص ژئوفیزیک و زلزله‌شناسی گفت:نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه از نظر جهت و تاثیرگذاری با هم متفاوت است.

استاد دانشگاه تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” :

وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است

استاد دانشگاه تبریز گفت: با توجه به وجود گسلهای حساس در منطقه وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است.

  گزارش
انرژی؛ سرمایه‌ای که از ساختمان‌ها به هدر می‌رود! یک امتیاز جدید برای ساکنان بافت فرسوده ”مالک رحمتی” مردی که مولدسازی را از بر بود! ثبت دومین رشد پایین قیمت مسکن در ۷ سال اخیر انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۲ / ” سازه خبر”رسانه برگزیده ۵ جشنواره و سمینار تخصصی بانک ها عامل اصلی گرانی مسکن! رویداد بین المللی فضا و زمان در مسیر جاده ابریشم در تبریز و تهران برگزار شد دست خالی مستاجران و بی‌خیالی بانک‌ها! زمزمه افزایش مالیات بر سازنده های ساختمان پیش‌بینی رشد ساخت‌وساز ایران در ۴ سال آینده
  مصاحبه
بررسی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی مدیرکل راه و شهرسازی استان با «سازه خبر» انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز!
  یادداشت
استاندار شهید در چهار اپیزود به روایت سردبیر “سازه خبر” هفت نکته درباره‌ی‌ تحقق شعار سال ۱۴۰۳ محرومیت‌زدایی، هدف اصلی بازآفرینی شهری “سازه خبر” ۷ ساله شد اقدام عجولانه شورای شهر تبریز و قهر شهردار! شتاب‌بخشی به نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده با تکیه بر توان حلقه‌های میانی رفع معضل ترافیک تبریز، نیازمند مسئولان جسور است! توجه به معلولان مختص یک روز نباشد نکات جالب توجه در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! پل دریاچه ارومیه در حال تخریب است؟!
  جدید ترین اخبار
بررسی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی مدیرکل راه و شهرسازی استان با «سازه خبر» انتظارات از شورای شهر تبریز بیشتر از این بود! / شهردار تبریز به پروژه های نیابتی علاقه بیشتری دارد! عدم همکاری تامین اجتماعی در احداث بیمارستان شهر جدید سهند! / ۲۳۵۰۰ مسکن در سهند در حال اجراست گفتگوی سه ساعته شهردار کلانشهرتبریز با “سازه خبر” مسکن سازی گسترده کار دولت نیست! / جلسات با وزیر راه و شهرسازی بی نتیجه بود! گره های ترافیکی حاصل تصمیمات غیر شهرسازی مقطعی! / ضرورت ابطال تمامی مصوبات خارج از چهارچوب شورای‌عالی شهرسازی انجام مطالعات برای ایجاد دو شهرک جدید در تبریز احداث مجتمع تجاری در میدان ساعت از نظر ترافیکی درست نیست / نارضایتی مردم از آذرپارک بحق است استادیوم یادگارامام (ره) با تصویب هیئت وزیران به شهرداری تبریز واگذار می شود / بهسازی استادیوم باغشمال موافقت مشروط با راه اندازی پردیس رسانه در تبریز!

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir