مصاحبه | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲ | Wednesday, 29 March , 2023
 مصاحبه

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم

دکتر جبارعلی ذاکری معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی میزبان مدیر مسئول و هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر”  نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه پاسخ داد.

مشاور فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است

“مهندس احد راشد” مشاور فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی میهمان تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و به گفتگوی اختصاصی با این رسانه پرداخت.

متخصص ژئوفیزیک و زلزله‌شناسی در گفتگو با ” سازه خبر”:

نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و متخصص ژئوفیزیک و زلزله‌شناسی گفت:نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه از نظر جهت و تاثیرگذاری با هم متفاوت است.

استاد دانشگاه تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” :

وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است

استاد دانشگاه تبریز گفت: با توجه به وجود گسلهای حساس در منطقه وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد

“دکتر سامان احمدزاده” معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، ضمن دیدار و گفتگو با مدیرمسئول و اعضای هیئت تحریریه” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال در خصوص پروژه های عمرانی در دست اجرا و برنامه های آتی معاونت فنی و عمرانی در کلانشهر تبریز پاسخ داد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی

دکتر احمد حمزه زاده، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی میزبان مدیرمسئول و اعضای هیئت تحریریه” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری پاسخ داد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر”:

رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است

“دکتر شهرام کاشانی اصلی” عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری، راه و ساختمان شمالغرب کشور حضور یافت و به سوالات خبرنگاران این رسانه دیجیتال پاسخ داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

تشکیل بیش از ۹۵درصد کلاسهای دانشگاه آزاد تبریز / ساختمان ۵۸ کلاسه پایدار اما نیازمند مقاوم سازی است

دکتر آرش رنجبران رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت ۱۶ آذر “روز دانشجو” و در چهلمین سال تاسیس این دانشگاه به گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور پرداخت.

رئیس اداره بازآفرینی شهری راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر”:

زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید است

رئیس اداره بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت:زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید بوده و برای ساخت و ساز در آن منطقه مشکلی وجود ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز: در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”

وجود تحرکات مثبت در شورا و عملکرد شهردار تبریز / عده ای از دودستگی ها سود می برند!/ ایجاد اداره کل آب و انرژی در شهرداری تبریز

احد صادقی رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری و عضو شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه ” سازه خبر” بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه شهری پاسخ داد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

مقاومت هیئت مدیره شهر شهریار برای واگذاری زمین به نهضت ملی مسکن / وجود بی عدالتی در ارجاع کار در نظام مهندسی آذربایجان شرقی

دکتر امیر بخشی زاده مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی به همراه معاونین خود میزبان مدیر مسئول و اعضای هیئت تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور بود و در خصوص وضعیت کنونی نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی، پروژه های بازآفرینی شهری در استان، سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی […]

مدیر شعب بانک مسکن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

تامین ۴۰ هزار میلیارد ریال برای نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی توسط بانک مسکن

دکتر “امیر رنجبریان”  مدیر شعب بانک مسکن در آذربایجان شرقی  با خبرنگاران ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور دیدار کرد و در خصوص عملکرد بانک مسکن در استان در زمینه تامین اعتبار اجرای طرح های مسکن از جمله نهضت ملی مسکن، نوسازی بافت فرسوده، مسکن مهر و … در سطح […]

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در گفتگو با ” سازه خبر”:

تلاش برای ایجاد عدالت در ارجاعات و سالم سازی محیط کارشناسی

مهندس “محمدحسن محقق” رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی میزبان مدیر مسئول و خبرنگاران  ” سازه خبر” بود و به سوالات آنها پیرامون فعالیت های این کانون در سطح استان پاسخ داد.

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

امکان همکاری بنیاد مسکن با بخش خصوصی برای اجرای نهضت ملی مسکن

مهندس “حجت الله سروری” مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با مهندس “سید حسین هاشمی” مدیر مسئول و اعضای تحریریه پایگاه ” سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه شهری شمالغرب کشور دیدار کرد و در خصوص وضعیت پروژه های نهضت ملی مسکن، پروژه های مسکن روستایی و احداث مسکن در سطح استان به گفتگو […]

مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان راه و شهرسازی در گفتگو با “سازه خبر”:

بازرسان نظام مهندسی ساختمان هم مشمول بخشنامه دو سال فعالیت حرفه ای می شوند

مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان هم مشمول بخشنامه دو سال فعالیت حرفه ای و اشتغال به امور فنی به مدت ۵ سال در ۱۰ سال اخیر می شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در گفتگو با “سازه خبر” خبر داد:

اعطای تسهیلات نهضت ملی مسکن برای ساخت و ساز در بافت فرسوده تبریز

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از اعطای تسهیلات نهضت ملی مسکن برا ساخت و ساز در بافت فرسوده تبریز خبر داد.

مدیرعامل سرمایه گذاری مسکن شمالغرب در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر” عنوان کرد:

مسیر تولید مسکن توسط توسعه محلی / بافت تاریخی شهر تبدیل به انبار شده است / اجرای پروژه آیمان با به روزترین طراحیها، متریال و مصالح

“مهندس فرزاد شکری” مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب میزبان مدیر مسئول و خبرنگاران ” سازه  خبر” بود  و در جریان فعالیت های ۵ سال گذشته “سازه خبر” نخستین و پربازدیدترین رسانه دیجیتالی تخصصی حوزه شهر، راه و ساختمان شمالغرب کشور قرار گرفت  و به سوالان خبرنگاران این رسانه تخصصی پاسخ داد.

مدیرعامل سرمایه گذاری شهرداری تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

نگرش ها در مورد سرمایه گذار باید تغییر کند / راه اندازی دو آکادمی پردیس فرهنگی، ورزشی در تبریز/ تدوین طرح های حمایتی برای نوسازی بافت فرسوده تبریز

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز میهمان ” سازه خبر” رسانه توسعه و آبادانی، نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه  شهری، راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و در جریان روند فعالیت های این رسانه دیجیتالی تخصصی قرار گرفت و به سوالات خبرنگاران ” سازه خبر” پاسخ داد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” :

بدمسکنی پاشنه آشیل هوشیار است! / طلائیه،محمل رانت خواری در تبریز! / برداشت سخیف از بازآفرینی شهری / شهردار وقت پاسخگو باشد!

“فریدون بابایی اقدم” رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز و عضو این شورا  ” میهمان ” سازه خبر”  رسانه‌ی توسعه و آبادانی، نخستین و پر بازدیدترین رسانه‌ی حوزه شهری،راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و در جریان روند فعالیت‌های این رسانه‌ی دیجیتالی تخصصی قرار گرفت و به سوالات خبرنگاران ” سازه خبر” پاسخ داد.

عضو شورای اسلامی تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

آشفتگی در تبریز مشهود است/ دخالت اعضای شورا در انتصابات غیر قانونی است / کم‌فروشی نکرده‌ام/ ” تبریزیم” بازدهی لازم را نداشت

“روح الله رشیدی” رئیس کمیسیون عمران، حمل‌و‌نقل و ترافیک شهری شورای اسلامی کلان‌شهر تبریز، میهمان ” سازه خبر”  رسانه‌ی توسعه و آبادانی، نخستین و پر بازدیدترین رسانه‌ی حوزه  شهری و راه و ساختمان شمالغرب کشور بود و در جریان روند فعالیت‌های این رسانه‌ی دیجیتالی تخصصی قرار گرفت و به سوالات خبرنگاران ” سازه خبر” پاسخ داد.

معاون شهردار تبریز در گفتگوی اختصاصی با “سازه خبر” :

مردم شهرداری تبریز را برای ارائه خدمات بهتر یاری کنند / تشکیل کارگروه های تخصصی در معاونت خدمات

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز گفت: مردم شهرداری تبریز را برای ارائه خدمات بهتر یاری کنند.

انجام ۳۰ مصاحبه اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۰ / اعطای چهار نشان طلایی

در سال ۱۴۰۰ خبرنگاران پایگاه ” سازه خبر” ۳۰ مصاحبه اختصاصی و تخصصی انجام دادند که در این رسانه منتشر شد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان و معدن آذربایجان شرقی در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

سامانه تندیس دارای نواقص است / ارجاع کار باید عادلانه شود/ استفاده از توانمندی نظام مهندسی معدن در تعیین حقوق دولتی

“دکتر ابوالفضل رنجبر” عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی، عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان و عضو شورای مرکزی نظام مهندسی معدن کشور میهمان ” سازه خبر” رسانه توسعه و آبادانی، نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه  شهری، راه و ساختمان  شمالغرب کشور بود و به سوالات خبرنگاران ” سازه خبر” پاسخ داد.

مدیر عامل آتش نشانی تبریز در گفتگوی اختصاصی با ” سازه خبر”:

مجتمع های تجاری و بازار تبریز آبستن حوادث هستند/ امکانات موجود پاسخگوی ۶۰ درصد نیازهاست

آتش پاد دکتر علیرضا زبردست مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز میهمان ” سازه خبر” رسانه توسعه و آبادانی، نخستین و پربازدیدترین رسانه حوزه  شهری، راه و ساختمان  شمالغرب کشور بود و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این رسانه دیجیتالی تخصصی قرار گرفت و به سوالات خبرنگاران ” سازه خبر” پاسخ داد.

رئیس انجمن حمایت از زندانیان تبریز در گفتگو با ” سازه خبر”:

حمایت از خانواده های زندانیان وظیفه همگانی است / عضویت ۷۶۸خانواده زندانیان در انجمن

“سردار محمد علی نصرتی ” رئیس انجمن حمایت از زندانیان استان آذربایجان شرقی بخش مرکزی تبریز میزبان مدیرمسئول و خبرنگاران “سازه خبر، رسانه توسعه و آبادانی” نخستین و پربازدیدترین رسانه تخصصی حوزه شهری شمالغرب کشور بود و به سوالات آنها پاسخ داد.

  گزارش
توییت جدید زلزله‌شناس هلندی توییتر را لرزاند / عکس موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ ثبت ۷هزار زمین لرزه در سال ۱۴۰۱ زلزله‌ ترکیه-سوریه و خوی؛ تلفات انسانی و حاشیه‌ساز شدن «هارپ» انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۱ / اعطای ۵ نشان طلایی المان‌های نوروزی بخش تفکیک‌ناپذیر مبلمان شهری زلزله چقدر خسارت به ترکیه وارد کرد؟ چرا نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی شهرداری را مقصر می داند؟! ژاپن خودروی پرنده آزمایش کرد زلزله ترکیه و پایان حکومت ۲۰ ساله اردوغان؟
  مصاحبه
اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است تشکیل بیش از ۹۵درصد کلاسهای دانشگاه آزاد تبریز / ساختمان ۵۸ کلاسه پایدار اما نیازمند مقاوم سازی است زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید است وجود تحرکات مثبت در شورا و عملکرد شهردار تبریز / عده ای از دودستگی ها سود می برند!/ ایجاد اداره کل آب و انرژی در شهرداری تبریز
  یادداشت
موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد برگزاری انتخابات گروه های تخصصی نظام مهندسی آذربایجان شرقی در هاله ای ابهام! زلزله خوی و یک سوال از نظام مهندسی ساختمان! حواسمان هست که نمک نمی پاشید ” بازآفرینی شهری” راهکار رهایی از مشکلات ناشی از توسعه  سریع شهرنشینی کدام کاندیدا شانس بیشتری برای بازرسی نظام مهندسی آذربایجان شرقی دارد؟
  جدید ترین اخبار
اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است تشکیل بیش از ۹۵درصد کلاسهای دانشگاه آزاد تبریز / ساختمان ۵۸ کلاسه پایدار اما نیازمند مقاوم سازی است زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید است وجود تحرکات مثبت در شورا و عملکرد شهردار تبریز / عده ای از دودستگی ها سود می برند!/ ایجاد اداره کل آب و انرژی در شهرداری تبریز

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir