بنیاد مسکن | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷ | Saturday, 23 June , 2018
  نخستین پایگاه خبری تخصصی صنعت ساختمان آذربایجان شرقی
 بنیاد مسکن

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد:

شناسایی ۲۹۰ روستای آسیب‌پذیر در آذربایجان‌شرقی

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از شناسایی ۲۹۰ روستای آسیب‌پذیر در استان آذربایجان‌شرقی خبر داد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

امسال سهم حوزه مسکن اجتماعی، ۵۰ هزار واحد است

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: مطابق مصوبه هیئت وزیران در سال جاری سهم حوزه مسکن اجتماعی ۵۰ هزار واحد است و شامل ساخت مسکن ملی توسط متقاضی، اجاره‌ای و کمک رهن می‌شود.

مدیرعامل بانک مسکن خبر داد؛

تدوین سیاست اعتباری «هوشمند» برای سال ۹۷/ ترغیب سازندگان به احداث واحدهای میان‌ و کوچک‌متراژ

مدیرعامل بانک مسکن با تشریح سیاست اصلی بانک مسکن در سال ۹۷ برای تامین مسکن اقشار متوسط، ترغیب سازندگان به احداث واحدهای میان متراژ و کوچک متراژ را اولویت نخست پرداخت تسهیلات این بانک عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان زمین و مسکن:

زمین مسکن اجتماعی آماده است اما بنیاد باید پول بدهد

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: آماده واگذاری زمین برای مسکن اجتماعی هستیم ولی مادامی که بنیاد مسکن توان پرداخت هزینه خرید زمین دولتی را نداشته باشد این اقدام انجام نخواهد شد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی :

وزارت تعاون مشکل مسکن مهر شهرهای کوچک را حل کند

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اعلام کرد: وزارت تعاون به مشکلات تعاونی های ۴ هزار واحد مسکن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر رسیدگی کند.

مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی مطرح کرد:

هشدار درباره گسترش ایجاد شده حاشیه‌نشینی روستایی در تبریز/۴۸ درصد واحدهای روستای آذربایجان‌شرقی نیاز به بازسازی دارند

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی نسبت به گسترش ایجاد شده حاشیه‌نشینی روستایی در تبریز هشدار داد و گفت: متولی رسیدگی به این موضوع شهرداری تبریز بوده و باید جلوی این ساخت و سازهای بی‌رویه گرفته شود.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:

یک میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در کشور نیازمند مسکن هستند

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: یک میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در کشور نیازمند مسکن هستند.

معاون بنیاد مسکن:

دولت زمینی بابت ساخت مسکن اجتماعی به ما نداده است

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن گفت: ما تا کنون هیچ زمینی از سازمان ملی زمین و مسکن دریافت نکرده ایم و آنچه مدیرعامل این سازمان می گوید، زمین برای طرح های حمایتی دیگر بوده است.

رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی:

افزایش ۳۳ درصدی مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی/ رسالت اصلی بنیاد رسیدگی به مسکن کم درآمدهاست

رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی گفت: رسالت اصلی بنیاد مسکن رسیدگی به مسکن کم‌درآمدهاست و اگر آن را انجام ندهیم حرف و پیام حضرت امام (ره) تحقق پیدا نکرده و در پیشگاه امام و ملت مواخذه خواهیم شد.

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن:

بلااستفاده شدن بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی به‌دلیل سیل و زلزله

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن از بلااستفاده شدن سالانه ۳۰ تا ۴۰ هزار واحدمسکونی در ایران به دلیل بلایایی همچون سیل و زلزله خبر داد.

سازه پرس یک ساله شد

پایگاه خبری سازه پرس، نخستین پایگاه خبری تخصصی حوزه راه و ساختمان شمالغرب کشور به مرکزیت تبریز یک ساله شد.

اولین دستور انقلابی برای ساخت مسکن ارزان/بنیادی که برای محرومان متولد شد

یکی از اولین دستورات اقتصادی امام پس از پیروزی انقلاب تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هدف کمک به ساخت مسکن محرومان بود.

معاون بنیاد مسکن:

بازسازی زلزله کرمانشاه ۳۲۰۰ میلیارد تومان پول می‌خواهد

به گفته معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با توجه به افزایش آمار خسارتهای زلزله استان کرمانشاه نسبت به برآورد اولیه، هم اکنون برای بازسازی کرمانشاه به ۲۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و ۵۰۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض احتیاج داریم.

معضل حاشیه‌نشینی از کلان‌شهر تبریز به سمت روستاهای تبریز سوق یافته است

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه معضل حاشیه‌نشینی از کلان‌شهر تبریز به سمت روستاهای تبریز سوق یافته است گفت: طرح هادی ۷۰۰ روستای آذربایجان شرقی نیاز به بازنگری دارد.

مدیرکل برنامه‌ریزی بنیاد مسکن خبر داد:

بررسی افزایش سقف وام مسکن روستایی تا ۲۵ میلیون تومان

مدیرکل برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح‌های بنیاد مسکن از طرح افزایش وام مسکن روستایی به ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان در سال آینده خبر داد و گفت:سقف وام مسکن روستایی ۱۸ میلیون تومان است که در مناطق مرزی این سقف به ۲۰ میلیون تومان می رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی مطرح کرد:

تحویل ۱۰۵ هزار واحد مسکن مهر به مردم در آذربایجان شرقی/ تعیین سه نقطه برای شهرک‌های لجستیک تبریز

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی با اشاره به تحویل ۱۰۵ هزار واحد مسکن مهر به مردم گفت: دفتر مرکز تحقیقات شمال غرب کشور در تبریز راه اندازی شده و ما در گام اول پهنه بندی گسل شمال تبریز را دنبال و ضوابط و مقررات شهرسازی را با توجه به وجود این گسل‌ها تدوین […]

رئیس بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی:

سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور بازسازی می‌شود

رئیس بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی با بیان اینکه سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور بازسازی می شود تصریح کرد: از ۵ میلیون واحد نیازمند بازسازی در مناطق روستایی کشور، تاکنون بیش از ۲ میلیون واحد بازسازی شده است.

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی:

اتمام طرح های هادی آذربایجان شرقی نیازمند اعتبار است

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: برای اتمام طرح های هادی نیمه تمام و نگهداری طرح های انجام شده در روستاهای استان نیازمنداعتبارات دولتی هستیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل :

طرح های نیمه تمام بنیاد مسکن اردبیل تکمیل می شود

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: برغم مشکلات مالی و اعتباری این اداره کل تمام توان خود را برای تکمیل طرح های راکد و نیمه تمام مسکن شهری متمرکز کرده است.

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی:

بیش از ۱۱۳ هزار واحد مسکونی شهری‌و‌روستایی در سال‌های ۹۴ تا کنون خسارت دیدند

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی گفت: مجموع واحدهای مسکونی خسارت‌دیده در سال‌های ۹۴ تاکنون بر اثر حوادث‌طبیعی، ۱۱۳ هزار و ۱۰۱ واحد است که بالغ بر ۱۹۱ میلیارد تومان تسهیلات و ۳۵ میلیاردتومان بلاعوض برای بازسازی آنها در نظر گرفته شد و بر اساس پیش‌بینی‌های بنیاد، واحدهای خسارت‌دیده سال‌های ۹۴ و ۹۵ تا پایان […]

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن:

انجام اقدامات لازم برای پرداخت تسهیلات به واحدهای مسکونی زلزله‌زده

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با تأکید بر اینکه کار آواربرداری با اسقرار اکیپ‌های اعزامی شش استان معین در مناطق زلزله‌زده آغاز شده گفت: کار کارشناسی واحدهایی که در زلزله آسیب‌ دیده‌اند آغاز شده تا استارت پرداخت تسهیلات با تشکیل پرونده زده شود.

معاون اموربازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

۳۰ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی تخریب و آسیب دیدند

معاون اموربازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام این مطلب که در مجموع ۳۰ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در کرمانشاه در اثر زلزله تخریب شده و آسیب دیده‌اند، گفت:هم اکنون ۱۰۰ نفر از همکاران بنیاد کار کارشناسی واحد به واحدهای مسکن مهر را آغاز کرده اند و امیدواریم بتوانیم ظرف یک هفته تمامی واحدهای […]

آغاز بازسازی مناطق زلزله زده از هفته آینده

معاون بنیاد مسکن انقلاب از تخریب ۱۰۰ درصدی ۱۵۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی بر اساس جدیدترین بررسی‌های انجام شده خبر داد.

با گذشت ۱۱ سال از آغاز طرح مقاوم‌سازی؛

۴۶ درصد از مسکن روستایی اردبیل مقاوم نیست/وضع نامطلوب ۳ شهر

۱۱ سال از آغاز طرح ویژه بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی در کشور سپری شده است، با این حال براساس آخرین آمارها همچنان ۴۶ درصد از مسکن روستایی در اردبیل مقاوم نیست.

مدیر کل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان زنجان:

۲۴۹ واحد مسکونی شهری در زنجان کلنگ زنی و افتتاح می شود

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از کلنگ زنی ۱۶۴ واحد مسکونی شهری و افتتاح ۸۵ واحد مسکونی در زنجان خبر داد وگفت: ۲۴۹ واحد مسکونی شهری در زنجان کلنگ زنی و افتتاح می شود.

  گزارش
تلاش های ادامه دار برای اتمام قدیمی‌ترین پروژه شمالغرب کشور در تبریز زشت ترین آسمان خراش های جهان ‏+ تصاویر ۲۰ فرودگاه شلوغ دنیا را بشناسید چگونه می‌توان قیمت مسکن را کنترل کرد؟/اماواگرهای پیشنهادتازه مجلس جهش مسکن، ثبات تورم مسکن مهر نود و هشتی می‌شود؟! نظام مهندسی در مسیرتغییرات مدنظر وزیر راه و شهرسازی افلاک نمای نروژ رونمایی شد تصاویر استادیوم فوتبال ترکیه برای میزبانی یورو ٢٠٢٤ رونمایی شد ماجرای وام‌داران بی‌مسکن/قدرت خرید مسکن صندوق یکم کاهش یافت
  مصاحبه
هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم مشکلات تبریز با جذب سرمایه گذار حل می شود/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم / در حق بانوان مهندس ظلم شده است
  یادداشت
بازار مسکن دوباره به لاک رکود خزیده است؟ ۵ شهر اروپا که مردمش خودروی شخصی را دوست ندارند! آشنایی با شرط و شروط‌های لازم در قرارداد رهن ضرورت طراحی خلاقانه پل های عابرگذرشهری+تصاویر تبریز در گرداب زیرگذرها!+ تصاویر تبریز سخنگو می خواهد! معماری چرنوبیل از گذشته، حال و آینده شهر ارواح ۴۸ توصیه مهم در زمان خرید مسکن ده فیلم کوتاه از زندگی شبانه بناهای شاخص اروپا
  جدید ترین اخبار
شناسایی ۲۹۰ روستای آسیب‌پذیر در آذربایجان‌شرقی امسال سهم حوزه مسکن اجتماعی، ۵۰ هزار واحد است تدوین سیاست اعتباری «هوشمند» برای سال ۹۷/ ترغیب سازندگان به احداث واحدهای میان‌ و کوچک‌متراژ زمین مسکن اجتماعی آماده است اما بنیاد باید پول بدهد وزارت تعاون مشکل مسکن مهر شهرهای کوچک را حل کند هشدار درباره گسترش ایجاد شده حاشیه‌نشینی روستایی در تبریز/۴۸ درصد واحدهای روستای آذربایجان‌شرقی نیاز به بازسازی دارند یک میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار در کشور نیازمند مسکن هستند دولت زمینی بابت ساخت مسکن اجتماعی به ما نداده است افزایش ۳۳ درصدی مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی/ رسالت اصلی بنیاد رسیدگی به مسکن کم درآمدهاست بلااستفاده شدن بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی به‌دلیل سیل و زلزله

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir