بنیاد مسکن | نخستين پايگاه خبری-تحليلی صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
 بنیاد مسکن

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن:

بلااستفاده شدن بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی به‌دلیل سیل و زلزله

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن از بلااستفاده شدن سالانه ۳۰ تا ۴۰ هزار واحدمسکونی در ایران به دلیل بلایایی همچون سیل و زلزله خبر داد.

سازه پرس یک ساله شد

پایگاه خبری سازه پرس، نخستین پایگاه خبری تخصصی حوزه راه و ساختمان شمالغرب کشور به مرکزیت تبریز یک ساله شد.

اولین دستور انقلابی برای ساخت مسکن ارزان/بنیادی که برای محرومان متولد شد

یکی از اولین دستورات اقتصادی امام پس از پیروزی انقلاب تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با هدف کمک به ساخت مسکن محرومان بود.

معاون بنیاد مسکن:

بازسازی زلزله کرمانشاه ۳۲۰۰ میلیارد تومان پول می‌خواهد

به گفته معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با توجه به افزایش آمار خسارتهای زلزله استان کرمانشاه نسبت به برآورد اولیه، هم اکنون برای بازسازی کرمانشاه به ۲۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و ۵۰۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض احتیاج داریم.

معضل حاشیه‌نشینی از کلان‌شهر تبریز به سمت روستاهای تبریز سوق یافته است

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه معضل حاشیه‌نشینی از کلان‌شهر تبریز به سمت روستاهای تبریز سوق یافته است گفت: طرح هادی ۷۰۰ روستای آذربایجان شرقی نیاز به بازنگری دارد.

مدیرکل برنامه‌ریزی بنیاد مسکن خبر داد:

بررسی افزایش سقف وام مسکن روستایی تا ۲۵ میلیون تومان

مدیرکل برنامه‌ریزی و هماهنگی طرح‌های بنیاد مسکن از طرح افزایش وام مسکن روستایی به ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان در سال آینده خبر داد و گفت:سقف وام مسکن روستایی ۱۸ میلیون تومان است که در مناطق مرزی این سقف به ۲۰ میلیون تومان می رسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی مطرح کرد:

تحویل ۱۰۵ هزار واحد مسکن مهر به مردم در آذربایجان شرقی/ تعیین سه نقطه برای شهرک‌های لجستیک تبریز

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی با اشاره به تحویل ۱۰۵ هزار واحد مسکن مهر به مردم گفت: دفتر مرکز تحقیقات شمال غرب کشور در تبریز راه اندازی شده و ما در گام اول پهنه بندی گسل شمال تبریز را دنبال و ضوابط و مقررات شهرسازی را با توجه به وجود این گسل‌ها تدوین […]

رئیس بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی:

سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور بازسازی می‌شود

رئیس بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی با بیان اینکه سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور بازسازی می شود تصریح کرد: از ۵ میلیون واحد نیازمند بازسازی در مناطق روستایی کشور، تاکنون بیش از ۲ میلیون واحد بازسازی شده است.

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی:

اتمام طرح های هادی آذربایجان شرقی نیازمند اعتبار است

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: برای اتمام طرح های هادی نیمه تمام و نگهداری طرح های انجام شده در روستاهای استان نیازمنداعتبارات دولتی هستیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل :

طرح های نیمه تمام بنیاد مسکن اردبیل تکمیل می شود

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: برغم مشکلات مالی و اعتباری این اداره کل تمام توان خود را برای تکمیل طرح های راکد و نیمه تمام مسکن شهری متمرکز کرده است.

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی:

بیش از ۱۱۳ هزار واحد مسکونی شهری‌و‌روستایی در سال‌های ۹۴ تا کنون خسارت دیدند

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی گفت: مجموع واحدهای مسکونی خسارت‌دیده در سال‌های ۹۴ تاکنون بر اثر حوادث‌طبیعی، ۱۱۳ هزار و ۱۰۱ واحد است که بالغ بر ۱۹۱ میلیارد تومان تسهیلات و ۳۵ میلیاردتومان بلاعوض برای بازسازی آنها در نظر گرفته شد و بر اساس پیش‌بینی‌های بنیاد، واحدهای خسارت‌دیده سال‌های ۹۴ و ۹۵ تا پایان […]

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن:

انجام اقدامات لازم برای پرداخت تسهیلات به واحدهای مسکونی زلزله‌زده

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن با تأکید بر اینکه کار آواربرداری با اسقرار اکیپ‌های اعزامی شش استان معین در مناطق زلزله‌زده آغاز شده گفت: کار کارشناسی واحدهایی که در زلزله آسیب‌ دیده‌اند آغاز شده تا استارت پرداخت تسهیلات با تشکیل پرونده زده شود.

معاون اموربازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

۳۰ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی تخریب و آسیب دیدند

معاون اموربازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام این مطلب که در مجموع ۳۰ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در کرمانشاه در اثر زلزله تخریب شده و آسیب دیده‌اند، گفت:هم اکنون ۱۰۰ نفر از همکاران بنیاد کار کارشناسی واحد به واحدهای مسکن مهر را آغاز کرده اند و امیدواریم بتوانیم ظرف یک هفته تمامی واحدهای […]

آغاز بازسازی مناطق زلزله زده از هفته آینده

معاون بنیاد مسکن انقلاب از تخریب ۱۰۰ درصدی ۱۵۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی بر اساس جدیدترین بررسی‌های انجام شده خبر داد.

با گذشت ۱۱ سال از آغاز طرح مقاوم‌سازی؛

۴۶ درصد از مسکن روستایی اردبیل مقاوم نیست/وضع نامطلوب ۳ شهر

۱۱ سال از آغاز طرح ویژه بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی در کشور سپری شده است، با این حال براساس آخرین آمارها همچنان ۴۶ درصد از مسکن روستایی در اردبیل مقاوم نیست.

مدیر کل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان زنجان:

۲۴۹ واحد مسکونی شهری در زنجان کلنگ زنی و افتتاح می شود

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از کلنگ زنی ۱۶۴ واحد مسکونی شهری و افتتاح ۸۵ واحد مسکونی در زنجان خبر داد وگفت: ۲۴۹ واحد مسکونی شهری در زنجان کلنگ زنی و افتتاح می شود.

مقاوم سازی سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در کشور

معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در کشور زیرپوشش ساخت، مقاوم سازی و بازسازی قرار می‌گیرد.

رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان تاکید کرد:

لزوم ورود انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی به کارهای عملیاتی

رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز و مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی بر لزوم ورود این انجمن به کارهای عملیاتی و حضور پررنگ تر در جوامع اسلامی تاکید کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی :

افتتاح ۱۷۰ میلیارد ریال پروژه های بنیاد مسکن استان در روز روستا

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت روز روستا با اعتباری بالغ بر یکصد و ۷۰ میلیارد ریال پروژه های مربوط به بنیاد مسکن در سطح استان مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی تشریح کرد:

آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده سراب و سیل زده آذرشهر

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده سراب و سیل زده آذرشهر را تشریح کرد.

معاون بنیاد مسکن:

اعطای وام بلاعوض برای خریداران واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی

معاون امورمسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: برای اجرای مسکن اجتماعی و حمایتی، سالیانه باید ۴۲۰۰ میلیارد ریال (۴۲۰ میلیارد تومان) یارانه دولتی اختصاص یابد.

معاون بنیاد مسکن:

مسکن اجتماعی وارد فاز تحویل زمین شد

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن از اعلام اسامی شهرها به سازمان ملی زمین و مسکن برای تحویل زمین طرح مسکن اجتماعی خبر داد.

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان شرقی تشریح کرد:

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده فساد مالی بنیاد مسکن و شورای شهر تبریز

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان شرقی آخرین وضعیت پرونده‌های اختلاس و ارتشاء بنیاد مسکن، شورای شهر و شهرداری تبریز را تشریح کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی:

آواربرداری واحدهای زلزله زده شربیان به پایان رسید

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی از اتمام آوار برداری کلیه واحدهای آسیب دیده در مناطق زلزله زده شربیان سراب خبر داد.

معاون امورمسکن شهری بنیاد مسکن:

منابع مالی برای مسکن اجتماعی اختصاص نیافته است

معاون امورمسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می‌گوید: تاکنون هیچگونه منابع مالی و تسهیلات بانکی برای اجرای طرح مسکن اجتماعی و حمایتی اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه اختصاص نیافته است.

  گزارش
گران‌ترین شهرهای جهان برای زندگی کدامند؟ ایده آجرهای توخالی پرشده با “هواژل” وسائط نقلیه متهم ردیف اول پرونده آلودگی هوای تبریز! عدم تناسب ورودی و خروجی وام مسکن بررسی وضعیت بناهای تاریخی آذربایجان شرقی و ۶استان دیگر پس از زلزله غرب زلزله بودجه بیشتر از یک‌دهه استان کرمانشاه را بلعید پروژه راه آهن میانه – تبریز ۱۸ ساله شد و به اتمام نرسید! اجرای طرح L.E.Z والزامات آن در تبریز راه آهن ارومیه – مراغه آماده بهره برداری شد/اتمام مراحل ریل گذاری درنگ در خانه «علی مسیو»، گشت‌وگذار در تاریخ مشروطه
  مصاحبه
نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم مشکلات تبریز با جذب سرمایه گذار حل می شود/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم / در حق بانوان مهندس ظلم شده است شهردار تبریز تعامل خود را با نظام مهندسی بیشتر کند مدیریت واحد شهری، اجرایی نیست / میدان آذربایجان، فاجعه شهرسازی / شهین باهر با دقت و پاکدست عمل کند دومین جشنواره انتخاب مهندسان نمونه آذربایجان شرقی برگزار می شود / برگزاری جشن گلریزان مهندسان زندانی دریافت ۵ درصد حق از نظارت صاحب کار قانونی است / آقای وزیر، آیا تعارض منافع در سایر ارگانها وجود ندارد؟ ضرورت غبارروبی از نگین های تبریز/ از شهردار تبریز نباید انتظار معجزه داشت/ سازه پرس می تواند راه گشا باشد تبریز نیازمند رژیم فرهنگی است / انعقاد قرار داد پروژه اطلس با رقم بسیارناچیز/ معمار خوب کارآفرین است شهر زیبایی نساخته ایم / شهردار تبریز شنونده خوبی باشد می توان مسکن را از رکود خارج کرد / مسکن مهر تبریز بی کیفیت نیست
  یادداشت
آجرکاری مواج و پیچیده در کلیسای Eladio Dieste Cristo Obrero در اروگوئه بار سنگین بازآفرینی بافت‌های فرسوده تبریز ۲۰۱۸؛ تبریز همه تبریزی ها وقتی حروف الفبا به پلانهای معماری تبدیل می شوند ابهامات سقوط هواپیمای تهران – یاسوج به قلم خبرنگار صدا و سیما لوگوی اصلی تبریز ۲۰۱۸ کدام است؟ باز آفرینی شهری عامل ارتقا کیفیت زندگی ۵ نکته مهم در طرح بازآفرینی شهری تبریز و طرح های نازیبا نقدی بر لایحه پیشنهادی اصلاح قانون نظام مهندسی
  جدید ترین اخبار
بلااستفاده شدن بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی به‌دلیل سیل و زلزله سازه پرس یک ساله شد اولین دستور انقلابی برای ساخت مسکن ارزان/بنیادی که برای محرومان متولد شد بازسازی زلزله کرمانشاه ۳۲۰۰ میلیارد تومان پول می‌خواهد معضل حاشیه‌نشینی از کلان‌شهر تبریز به سمت روستاهای تبریز سوق یافته است بررسی افزایش سقف وام مسکن روستایی تا ۲۵ میلیون تومان تحویل ۱۰۵ هزار واحد مسکن مهر به مردم در آذربایجان شرقی/ تعیین سه نقطه برای شهرک‌های لجستیک تبریز سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور بازسازی می‌شود اتمام طرح های هادی آذربایجان شرقی نیازمند اعتبار است طرح های نیمه تمام بنیاد مسکن اردبیل تکمیل می شود

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir