بنیاد مسکن | پایگاه سازه خبر
چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲ | Wednesday, 29 March , 2023
 بنیاد مسکن

اجرای ۲۳۴ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرای بیش از ۲۳۴ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در روستاها خبر داد.

۳۴۲ هزار مسکن شهری و روستایی در کشور در حال ساخت است

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور با بیان اینکه ۱۰۲ هزار مسکن شهری در مناطق مختلف کشور در حال ساخت است ،گفت:در حال حاضر عملیات اجرایی ۲۲۹ هزار مسکن روستایی نیز در نقاط مختلف کشور آغاز شده که محوریت این کار مردم هستند. ۱۱ هزار واحد مسکونی نیز در بافت های فرسوده تهران ساخته می […]

بازسازی واحدهای زلزله‌زده خوی تا خرداد ماه به پایان می رسد

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بازسازی مناطق زلزله زده شهرستان خوی تا پایان خرداد سال آینده به پایان خواهد رسید.

احداث ۴۲۰ واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در خوی

معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: این استان به عنوان استان معین بازسازی در زلزله خوی، ۴۲۰ واحد مسکونی در شهر «فیرورق» این شهرستان برای زلزله زدگان می‌سازد.

افزایش تقاضا برای ساخت و ساز در روستاهای آذربایجان شرقی

مدیرکل بنیاد مسکن‌ انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: توسعه روستاها اولویت بنیاد مسکن بوده و با توجه به روند مهاجرت معکوس، ساخت و ساز در روستاها با افزایش تقاضا مواجه شده است.

اجرای بیش از ۳۲۷ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور

اکبر نیکزاد با اعلام اینکه بیش از ۳۲۷ هزار واحدمسکونی در روستاها،شهرها و بافت‌های فرسوده پایتخت توسط بنیاد در دست اجرا است از افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکونی با همکاری بنیاد مستضفعان خبر داد.

۲۶۸۰واحد مسکونی در خوی تعمیر و بازسازی می شود

 مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی از ابلاغ دستور کار تعمیرات ۲ هزار و ۶۷۰ واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی استان خبر داد.

تسهیلات ۲۵۰ و ۳۰۰ میلیون تومانی به واحدهای زلزله‌زده خوی پرداخت می‌شود

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اتمام آواربرداری درخوی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: طبق مصوبه دولت مقرر شده تا به هر واحد روستایی تخریب شده ۲۵۰ میلیون تومان و به هر واحد شهری تخریب شده ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات با سود پنج درصد پرداخت شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی:

کار ارزیابی واحدهای خسارت دیده زلزله خوی به اتمام رسید

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی با اشاره به اعزام ۱۳۰ تیم ارزیاب به مناطق زلزله زده شهرستان خوی، گفت: کار ارزیابی واحدهای مسکونی آسیب دیده از زلزله در ۷۰‌ روستا و ۲ شهر خوی و فیرورق به اتمام رسید.

احداث ۳۱۶ هزار مسکن با توافق بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با توافق بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی، در حال حاضر بیش از ۳۱۶ هزار واحد مسکن در دست احداث است.

معاون بنیاد مسکن:

بنیاد مسکن مسئولیتی در اسکان موقت زلزله‌زدگان ندارد

معاون بنیاد مسکن اظهار داشت: پیش از این میزان وام مسکن شهری ٢۵٠ میلیون تومان و ۵٠ میلیون تومان وام بلاعوض بود و برای مسکن روستایی هم وام ٢٠٠ میلیون تومانی و ۵٠ میلیون تومان وام بلاعوض، اما احتمالا با توجه به افزایش نرخ تورم و با توجه شرایط حال حاضر مبلغ تسهیلات افزایش پیدا […]

تحویل اسکلت‌های پیش‌ساخته به زلزله زدگان خوی

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه زلزله ۵.۹ ریشتری خوی در مجموع به ۹ هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی آسیب وارد کرد، از اتمام آواربرداری واحدها تا پیش از پایان سال جاری و تحویل مصالح و اسکلت‌های پیش‌ساخته خبر داد.

خسارت به ۹۲۵۰ خانه در خوی

رییس بنیاد مسکن گفت: طبق آخرین آماری که تا کنون تهیه شده در جریان زمین‌لرزه خوی ۱۷۵۰ واحد مسکونی تخریب و ۷۵۰۰ واحد دچار خسارت شده که باید تعمیر شود.

خسارت زلزله خوی به بیش از ۳۰۰۰ واحد مسکونی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، زلزله شنبه شب خوی به سه هزار و ۵۰ واحد مسکونی خسارت زده است.

۱۰۶ هزار واحد مسکونی نهضت ملی وارد فاز اجرا شد

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرایی و عملیاتی شدن ۱۰۶ هزار واحد مسکونی نهضت ملی در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد خبر داد.

بازنگری طرح های هادی ۶۰۰ روستای آذربایجان شرقی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون طرح هادی ۱۰۹ روستای استان مورد بازنگری قرار گرفته است.

آغاز ساخت بیش از ۲۰۳ هزار واحد روستایی در طرح نهضت ملی مسکن

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: هم اکنون بیش از ۲۰۳ هزار واحد در روستاها توسط بنیاد مسکن در چارچوب طرح نهضت ملی مسکن عملیاتی شده که میانگین پیشرفت فیزیکی آنها ۴۵ درصد است.

استاندار آذربایجان شرقی:

از روند اجرای پروژه های مسکن در آذربایجان شرقی گله مندیم!

استاندار آذربایجان شرقی، وجود بروکراسی اداری در تامین و واگذاری زمین را مهم‌ترین مانع اجرای پروژه‌های مسکن در استان دانست و گفت: اولویت و ماموریت نخست اداره کل راه و شهرسازی استان، بحث مسکن است و این مجموعه باید نقش تسهیل‌کننده داشته و موانع اجرای پروژه‌ها را رفع کند.

۱۵۳ هزار مسکن روستایی آذربایجان‌شرقی مقاوم‌سازی شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: بر اساس سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ حدود ۳۰۵ هزار و ۴۰ واحد مسکن روستایی در این استان وجود دارد که تاکنون حدود ۱۵۳ هزار واحد از آن ها مقاوم سازی شده است.

ساخت ۱۰۳ هزار واحد مسکن شهری توسط بنیاد مسکن

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از اجرای ۱۰۸ هزار واحد مسکن شهری در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد خبر داد و گفت: ۱۰۳ هزار واحد مسکن شهری نهضت ملی وارد فاز اجرا شده که میانگین پیشرفت فیزیکی آنها ۲۳ درصد است.

۲۸ هزار واحد نهضت ملی مسکن، بهمن‌ماه به بهره‌برداری می‌رسد

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه بیش از ۳۱۱ هزار واحد مسکونی در شهرها و روستاها توسط بنیاد مسکن در حال احداث است گفت: ۲۸ هزار واحد مسکن نهضت ملی، بهمن‌ماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

تحویل ۱۳ هزار واحد مسکونی به خانوارهای دارای دومعلول

اکبر نیکزاد از تکمیل و تحویل ۱۳ هزار واحد مسکونی برای خانوارهای دو معلول خبر دادو گفت: بیش از یکهزار واحد باقیمانده که پیشرفت مناسبی دارندحداکثر تاشهریور ۱۴۰۲ تکمیل و تحویل می‌شوند.

تأمین زمین طرح نهضت ملی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: مقرر شده تا شناسایی اراضی، الحاق، تفکیک، طراحی و آماده سازی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعت توسط بنیاد مسکن انجام شود.

احداث ۵۰۲ واحد مسکن برای محرومان آذربایجان شرقی

 مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: عملیات ساخت ۵۰۲ واحد مسکونی در مناطق محروم استان در قالب تفاهمنامه های این بنیاد با کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و بسیج سازندگی آغاز شده است.

استاندار آذربایجان شرقی:

۵۰۰ روستای آذربایجان‌شرقی خالی از سکنه است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بخش مسکن، اثر مستقیم بر زندگی مردم دارد، گفت: متأسفانه روند پیشرفت پروژه‌های مسکن در استان بسیار کند است و این موضوع یکی از عوامل نارضایتی مردم بوده و باید همه دستگاه‌های مسئول برای رفع کاستی‌ها در این بخش تلاش مضاعف کنند.

  گزارش
توییت جدید زلزله‌شناس هلندی توییتر را لرزاند / عکس موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ ثبت ۷هزار زمین لرزه در سال ۱۴۰۱ زلزله‌ ترکیه-سوریه و خوی؛ تلفات انسانی و حاشیه‌ساز شدن «هارپ» انجام ۲۲ گفتگوی اختصاصی توسط ” سازه خبر” در ۱۴۰۱ / اعطای ۵ نشان طلایی المان‌های نوروزی بخش تفکیک‌ناپذیر مبلمان شهری زلزله چقدر خسارت به ترکیه وارد کرد؟ چرا نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی شهرداری را مقصر می داند؟! ژاپن خودروی پرنده آزمایش کرد زلزله ترکیه و پایان حکومت ۲۰ ساله اردوغان؟
  مصاحبه
اتصال ایستگاه خاوران به ایستگاه تبریز با تهاتر نفت / طرح پیاده راه جمهوری نیازمند تغییر است/ به موضوع ارجاع کار در نظام مهندسی ورود می کنم آذربایجان شرقی نیازمند پروژه های بنیادی است / ضرورت اتصال ایستگاه راه آهن خاوران به ایستگاه تبریز/ ماده ۲۷ باطل نشده است نحوه فشار صفحه عربستان به ایران و ترکیه تفاوت دارد / شاید انفجار هسته ای قوی بتواند گسلی را فعال کند وقوع زلزله در خوی کاملا طبیعی است / وقوع انفجار شایعه است اجرای پروژه های عمرانی در تبریز با پیوست فرهنگی و بر اساس نیاز مردم/ نگرانی در مورد پروژه شهید فروزنده وجود ندارد اجرای۱۰۰ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیاردی بخش خصوصی در آذربایجان شرقی رانت اطلاعاتی، گلوگاه فساد نظام مهندسی آذربایجان شرقی / ایراد سامانه ” تندیس” کاملا محرز است تشکیل بیش از ۹۵درصد کلاسهای دانشگاه آزاد تبریز / ساختمان ۵۸ کلاسه پایدار اما نیازمند مقاوم سازی است زمین های شهرک جوانان تبریز مورد تائید است وجود تحرکات مثبت در شورا و عملکرد شهردار تبریز / عده ای از دودستگی ها سود می برند!/ ایجاد اداره کل آب و انرژی در شهرداری تبریز
  یادداشت
موثرترین و پربحث ترین چهره های حوزه شهرو ساختمان آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۱ آیا اعضای شورای شهر تبریز خبرنگار گریزند؟! چه کسی برای عضویت در شورای انتظامی نظام مهندسی مناسب است؟ ایستادگی رمز موفقیت ” سازه خبر” ” سازه خبر” ۶ ساله شد برگزاری انتخابات گروه های تخصصی نظام مهندسی آذربایجان شرقی در هاله ای ابهام! زلزله خوی و یک سوال از نظام مهندسی ساختمان! حواسمان هست که نمک نمی پاشید ” بازآفرینی شهری” راهکار رهایی از مشکلات ناشی از توسعه  سریع شهرنشینی کدام کاندیدا شانس بیشتری برای بازرسی نظام مهندسی آذربایجان شرقی دارد؟
  جدید ترین اخبار
اجرای ۲۳۴ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها ۳۴۲ هزار مسکن شهری و روستایی در کشور در حال ساخت است بازسازی واحدهای زلزله‌زده خوی تا خرداد ماه به پایان می رسد احداث ۴۲۰ واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در خوی افزایش تقاضا برای ساخت و ساز در روستاهای آذربایجان شرقی اجرای بیش از ۳۲۷ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در سراسر کشور ۲۶۸۰واحد مسکونی در خوی تعمیر و بازسازی می شود تسهیلات ۲۵۰ و ۳۰۰ میلیون تومانی به واحدهای زلزله‌زده خوی پرداخت می‌شود کار ارزیابی واحدهای خسارت دیده زلزله خوی به اتمام رسید احداث ۳۱۶ هزار مسکن با توافق بنیاد مسکن و وزارت راه و شهرسازی

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir