شورای شهر | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷ | Saturday, 23 June , 2018
  نخستین پایگاه خبری تخصصی صنعت ساختمان آذربایجان شرقی
 شورای شهر

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس:

جانب عدالت در جریان دستگیری اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری تبریز رعایت نشد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از آنچه که برخورد نامناسب و دور از عدالت و انصاف با تعدادی از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم تبریز خواند، به شدت انتقاد کرد.

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی:

پرونده تخلف اعضای شورای شهر تبریز به دیوان عالی ارجاع شد

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی اعلام کرد: پرونده تخلف تعدادی از اعضای شورای اسلامی دوره چهارم و شهرداری تبریز به دلیل اعتراض متهمان، به دیوان عالی کشور ارجاع شد.

نشست علمی کمیته معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز برگزار شد

نشست علمی کمیته معماری و شهرسازی کمیسیون توسعه پایدار و محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر تبریز برگزار شد.

پروژه میدان آذربایجان تبریز با ۷۰ میلیارد تومان اجرا و تکمیل می شود

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برای اجرا و تکمیل پروژه عمرانی میدان آذربایجان اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است که تاکنون با صرف حدود ۵۰ میلیارد تومان از آن شاهد پیشرفت فیزیکی هشتادو پنج درصدی آن هستیم.

قائم مقام شهردار تبریز تاکید کرد:

فاصله گیری شهرداری تبریز از اجرای پروژه های ویترینی

قائم مقام شهردار تبریز از اتمام فاز دو پروژه تقاطع غیر همسطح میدان آذربایجان تا ۱۰ روز دیگر خبر داد و گفت: مسیر رفت و برگشت زیرگذر اتصالی فرودگاه به سمت بلوار آذربایجان و برعکس در حال آسفالت ریزی است.

نخستین جلسه کمیته بهسازی محیط بافت مرکزی تبریز تشکیل شد

نخستین جلسه کمیته بهسازی محیط بافت مرکزی کلانشهر تبریز با هدف بررسی راهکارهای رفع مشکلات شهروندان در حوزه های مختلف تشکیل شد.

کمیته تخصصی خانه های تاریخی در تبریز راه اندازی می شود

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز ازراه اندازی کمیته تخصصی خانه های تاریخی با نمایندگان اداره کل میراث فرهنگی و شهرداری تبریز در راستای تدوین نظام نامه احیای خانه های تاریخی خبر داد .

انتقاد دبیری از دولت در مورد عدم تخصیص بودجه رویداد تبریز ۲۰۱۸

عضو شورای اسلامی شهر تبریز از عدم تخصیص بودجه مصوب رویداد بین المللی تبریز ۲۰۱۸ از سوی دولت انتقاد کرد.

ایستگاه های بار درحاشیه ۶خیابان تبریز ایجاد می شود

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز از ایجاد ایستگاههای بار در حاشیه ۶ خیابان خبر داد.

سنگفرش و آبنماهای پارک ائل‌گلی تبریز مرمت می شود

سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای تبریز از اجرای عملیات مرمت سنگفرش اطراف استخر و تعمیرات اساسی آبنماهای پارک ائل‌گلی خبر داد.

با ۳۰ میلیار ریال اعتبار

برج خلعت پوشان تبریز احیا می شود

شهرداری کلانشهر تبریز با مشارکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، نسبت به قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز حریم بستر و ساماندهی مسیر مهرانه رود از ورودی دروازه تهران اقدام می کند.

مسابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ تبریزیم برگزار می شود

فراخوان مسابقه عکاسی با تلفن همراه با هشتگ #تبریزیم در شهرداری تبریز منتشر شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی:

حاشیه‌نشینی در تبریز نگران‌کننده‌ است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه برخی مسوولان پایتخت‌نشین گمان می‌کنند شهرستانی‌ها کندذهن هستند، گفت: ۴۰۰ کیلومتر آزادراه در استان در حال اجرا بوده که هر کدام از آنها مشارکتی است و باید مدیرکل جدید به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

سالنامه آماری ۱۳۹۵ شهر و شهرداری کلانشهر تبریز منتشر شد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از انتشار و توزیع سالنامه آماری شهر و شهرداری کلانشهر تبریز خبر داد.

جزییات تعرفه عوارض تابلوهای تبلیغاتی و مشاغل تبریز اعلام شد

سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، عوارض تابلوهای تبلیغاتی و مشاغل را در سال ۱۳۹۷ اعلام کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز:

شورا دریافت ۴۲۰ میلیون دلار فاینانس پروژه خط دو قطار شهری تبریز را تصویب کرد

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از موافقت اعضا، برای اخذ وام۴۲۰ میلیون دلاری خط دو قطار شهری با عاملی بانک رفاه کارگران خبر داد و گفت: مقرر شده تسهیلات فاینانس توسعه خطوط ریلی شهر تبریز به پروژه خط دو جذب و تخصیص شود.

شهردار تبریز عنوان کرد:

بهره برداری از ایستگاه متروی سه راه امین تبریز تا پایان شهریورماه امسال

شهردار تبریز از بهره برداری ایستگاه متروی سه راه امین تبریز تا پایان شهریورماه امسال خبر داد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو:

قوه قضائیه پرده‌نشینان پرونده فساد شورای شهر تبریز را مشخص کند/حمایت برخی نمایندگان از اعضای خاطی شورای شهر تبریز

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: از رئیس کل دادگستری استان می‌خواهیم پرده‌نشینان پرونده فساد شورای شهر تبریز را مشخص کنند.

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تبریز مطرح کرد:

فقرزدایی و ساماندهی حاشیه نشینی لازمه توسعه پایدار شهری

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تبریز گفت: لازمه توسعه پایدار شهری، مبارزه با فقر و حاشیه نشینی است.

کرایه اتوبوس های شرکت واحد تبریز افزایش یافت + نرخ های جدید

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از افزایش نرخ کرایه بهاء اتوبوس‌های شرکت واحد خبر داد.

با تصویب اعضای شورای اسلامی صورت می گیرد

افزایش کرایه تاکسی های تبریز در مسیرهای خاص

اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه فوق العاده صبح امروز خود ضمن تاکید بر عدم افزایش نرخ کرایه تاکسی ها در این شهر خواستار افزایش کرایه ها در مسیرهای مشخص شدند!

زوائد بصری محدوده میدان ساعت تبریز برطرف می شود

سرپرست منطقه هشت شهرداری تبریز، بهمراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه از محدوده میدان ساعت بازدید و نسبت به رفع مشکلات این محدوده دستورات لازم را صادر کرد.

شهردار تبریز در بازدید از دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز:

دریاچه مصنوعی پارک بزرگ به زیباترین تفرجگاه اکولوژیکی شهر تبدیل می شود

شهردار تبریز گفت: با احداث دریاچه مصنوعی در پارک بزرگ تبریز پتانسیل بزرگی از نظر گردشگری و محیط زیستی در قسمت غرب تبریز ایجاد خواهد شد.

انتقاد فرماندار تبریز از شهرداری در خصوص نحوه صدور پایان کار ساختمان ها!

فرماندار تبریز از شهرداری در خصوص نحوه صدور پایان کار ساختمان ها  انتقاد کرد.

عضو شورای شهر تبریز عنوان کرد :

متروی تبریز پروژه‌ای ۱۵ ساله که هزینه می بلعد!

عضو شورای شهر تبریز با ازریابی عملکرد ۸ ماهه شهردار تبریز گفت: متروی تبریز پروژه‌ای است که از ۱۵ سال گذشته کلید زده شد و در طول این سال‌ها دهان باز کرده و همواره هزینه بلعیده است.

  گزارش
تلاش های ادامه دار برای اتمام قدیمی‌ترین پروژه شمالغرب کشور در تبریز زشت ترین آسمان خراش های جهان ‏+ تصاویر ۲۰ فرودگاه شلوغ دنیا را بشناسید چگونه می‌توان قیمت مسکن را کنترل کرد؟/اماواگرهای پیشنهادتازه مجلس جهش مسکن، ثبات تورم مسکن مهر نود و هشتی می‌شود؟! نظام مهندسی در مسیرتغییرات مدنظر وزیر راه و شهرسازی افلاک نمای نروژ رونمایی شد تصاویر استادیوم فوتبال ترکیه برای میزبانی یورو ٢٠٢٤ رونمایی شد ماجرای وام‌داران بی‌مسکن/قدرت خرید مسکن صندوق یکم کاهش یافت
  مصاحبه
هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم مشکلات تبریز با جذب سرمایه گذار حل می شود/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم / در حق بانوان مهندس ظلم شده است
  یادداشت
بازار مسکن دوباره به لاک رکود خزیده است؟ ۵ شهر اروپا که مردمش خودروی شخصی را دوست ندارند! آشنایی با شرط و شروط‌های لازم در قرارداد رهن ضرورت طراحی خلاقانه پل های عابرگذرشهری+تصاویر تبریز در گرداب زیرگذرها!+ تصاویر تبریز سخنگو می خواهد! معماری چرنوبیل از گذشته، حال و آینده شهر ارواح ۴۸ توصیه مهم در زمان خرید مسکن ده فیلم کوتاه از زندگی شبانه بناهای شاخص اروپا
  جدید ترین اخبار
جانب عدالت در جریان دستگیری اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری تبریز رعایت نشد پرونده تخلف اعضای شورای شهر تبریز به دیوان عالی ارجاع شد نشست علمی کمیته معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز برگزار شد پروژه میدان آذربایجان تبریز با ۷۰ میلیارد تومان اجرا و تکمیل می شود فاصله گیری شهرداری تبریز از اجرای پروژه های ویترینی نخستین جلسه کمیته بهسازی محیط بافت مرکزی تبریز تشکیل شد کمیته تخصصی خانه های تاریخی در تبریز راه اندازی می شود انتقاد دبیری از دولت در مورد عدم تخصیص بودجه رویداد تبریز ۲۰۱۸ ایستگاه های بار درحاشیه ۶خیابان تبریز ایجاد می شود سنگفرش و آبنماهای پارک ائل‌گلی تبریز مرمت می شود

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir