شهرداری | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱ | Saturday, 3 December , 2022
 شهرداری

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز خبر داد:

اجرای عملی مناسب‌سازی شهر برای معلولان در سال ۱۴۰۲

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز از اجرای عملی مناسب‌سازی شهر برای معلولان برای اولین بار در سال آینده خبر داد.

شهردار تبریز خبر داد:

ورود جدی شهرداری تبریز به مسائل فرهنگی و اجتماعی در سال ۱۴۰۲

شهردار تبریز گفت: دیدگاه جامعه معلولین شهر برای ما مهم بوده و نیازمند حضور و مشارکت آنها در مدیریت شهر هستیم.

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز خبر داد:

کاهش ترافیک مرکز تبریز با اتمام فاز ۱ خط ۲ مترو

سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با تاکید بر لزوم تمرکز بر اتمام فاز ۱ خط ۲ مترو تبریز گفت: اتمام فاز ۱ خط ۲ گره ترافیکی مرکز شهر را کاهش می‌دهد.

تاکسی های تبریز زیر ذره بین نظارت!

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از افزایش تعداد گشت‌های کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی تبریز به صورت محسوس و نامحسوس خبر داد.

شهردار تبریز خبر داد:

آماده سازی برج خلعت‌پوشان برای جذب گردشگر

شهردار تبریز گفت: اتمام پروژه پل خلعت‌پوشان و بازگشایی مسیر به سمت میدان بسیج نیازمند جابجایی تاسیسات باقی مانده در مسیر بود که هم اکنون با خرید لوله های مورد نیاز کار جابجایی تاسیسات آغاز شده است.

راه‌اندازی سیستم جمع‌آوری شیرابه خودروهای حامل پسماند در سطح تبریز

با توجه به قرارگیری در فصول بارندگی و افزایش حجم شیرابه تولیدی از زباله‌های شهری، در راستای حفظ پاکیزگی و رعایت بهداشت شهری، سیستم جمع‌آوری شیرابه خودروهای حامل پسماند در سطح شهر راه‌اندازی شد.

شهردار تبریز:

گره زدن حریم کلانشهرها با تصمیمات سیاسی آسیب زننده است

شهردار تبریز با تاکید بر محافظت از حرایم شهرها، کارکرد اجتماعی را رویکرد جدید شهرداری ها دانست و گفت: رضایتمندی مردم از شهرداری ها، موجب تسری به کل حاکمیت خواهد شد.

معاون قضایی دیوان عدالت اداری

قانون ماده صد نیاز به اصلاح دارد

معاون قضایی در امور اقتصادی، اراضی و شهرسازی دیوان عدالت اداری از افزایش پرونده‌های ماده صد خبر داد و گفت: در سال جاری ۱۱ هزار و ۳۲۰ پرونده با موضوع ماده صد ثبت شده که اغلب در خصوص تخریب و اعاده دادرسی است.

اجرای عملیات خانه دوستدار کودک در پارک لاله تبریز

شهرداری منطقه ۶ تبریز از آغاز عملیات ساخت خانه مخصوص کودکان در پارک لاله خبر داد.

شفاف سازی فرماندار تبریز در مورد نحوه بررسی مصوبات شورای شهر

فرماندار تبریز اعلام کرد که ۹۱ درصد از مجموع مصوبات شورای اسلامی کلان شهر تبریز در سال جاری در هیات تطبیق مصوبات شهرستان تصویب شده‌ است.

مشکلات بیمارستان کودکان‌ مردانی آذر بررسی شد

شهردار تبریز به‌ همراه‌رئیس و چندی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز بر اساس برنامه دومین دور قرار خدمت از بیمارستان کودکان مردانی آذر در منطقه ۹ بازدید به عمل آورد.

شهردار تبریز تاکید کرد:

توجه به جذب سرمایه‌گذاری یکی از ضروریات مناطق دهگانه تبریز

شهردار تبریز گفت: مدیران و شهرداران مناطق دهگانه باید تمام تلاش خود را برای جذب سرمایه گذار به کار گیرند.

مطالعه دسترسی مسیر اهر به خاوران

شهردار تبریز با تاکید بر ضرورت نظارت بر پروژه‌های شهری بخصوص پروژه‌های ترافیکی، گفت: ممانعت از ورود ماشین‌های سنگین به داخل شهر، موجب کاهش میزان تصادفات خواهد شد.

ایجاداشتغال پایدار برای ۵ هزار زن بی‌سرپرست توسط شهرداری تبریز

شهردار تبریز گفت: در راستای تحقق سیاست در اولویت قرار گرفتن کارکرد اجتماعی شهرداری، علاوه بر ارائه تسهیلات کم‌بهره به زنان بی‌سرپرست و سرپرست خانوار، زمینه اشتغال ۵ هزار نفر از این افراد نیز فراهم می‌شود.

تصاویر|رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تبریز میهمان ” سازه خبر”

احد صادقی رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری و عضو شورای اسلامی شهر تبریز میهمان تحریریه ” سازه خبر” بود و به سوالات خبرنگاران این رسانه تخصصی حوزه شهری پاسخ داد.

چرا امسال نمک جامد در سطح شهر استفاده نمی‌شود؟

شهردار تبریز خواستار همراهی شهروندان و اصحاب رسانه جهت حذف روش سنتی نمک پاشی و اجرای طرح محلول پاشی معابر در زمستان سال جاری شد.

انتصاب سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز

با ابلاغ شهردار تبریز، سرپرست جدید سازمان میادین و مشاغل شهری شهرداری منصوب شد.

انتقاد زعفرانچیلر از بی توجهی به نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز در ۸سال گذشته!

 رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با توجه به برخی کاستی های ناشی از سالیان گذشته، مجموعه شورای شهر و شهرداری تبریز اولویت خود را برای جبران کاستی ها و اتمام پروژه های نیمه تمام قرار داده است.

احداث یک پیاده‌راه جدید در هر منطقه از تبریز

شهردار تبریز گفت: از سال آینده، هر منطقه شهرداری، مکلف به اجرای حداقل یک رشته پیاده راه شهری جدید در تبریز است و اجرای این طرح در اولویت برنامه های عمرانی شهرداری قرار خواهد گرفت.

هفت نامگذاری جدید در معابر و اماکن عمومی تبریز تصویب شد

در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تبریز هفت نامگذاری جدید برای معابر و اماکن عمومی شهر به تصویب رسید.

مخازن کافی برای ذخیره محلول داریم

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار تبریز از وجود مخازن کافی برای ذخیره محلول جهت استفاده در مواقع بارش برف خبر داد.

مگاپروژه عتیق؛ نماد بازآفرینی موفق شهر تبریز

طرح بزرگ و مدرن عمرانی، خدماتی و شهری موسوم به “مگاپروژه عتیق”، این روزها و در ادامه تلاش های شهرداری تبریز، در آستانه بهره برداری قرار گرفته و قرار است بخش مهمی از فازهای عمرانی و خدماتی آن، به عنوان یکی از مهم ترین پروژه های بازآفرینی شهری همزمان با دهه فجر امسال به بهره […]

اجرای ۱۵ پروژه عمرانی با پیوست فرهنگی برای نخستین بار در تبریز

شهردار تبریز ایجاد کارگروه‌های تخصصی حوزه‌های مختلف در بدنه شهرداری را بستری برای استفاده از دانش نیروهای متخصص این مجموعه دانست.

استاندار آذربایجان شرقی وعده داد:

پیگیری اعتبار فاینانس خط ۲ مترو تبریز

استاندار آذربایجان شرقی اهتمام مدیریت شهری تبریز را مبتنی بر فعال‌سازی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام قلمداد کرد.

شهردار تبریز خبر داد:

عزم جدی مدیریت شهری برای راه‌اندازی فاز ۱ خط ۲ مترو

شهردار تبریز از رفع کامل نواقص خط ۱ مترو خبر داد و گفت: ایستگاه گازران قطار شهری تبریز طبق روزشمار و وعده‌ای که به شهروندان داده بودیم، به بهره‌برداری رسید.

  گزارش
سدهای کدام استان بیشتر آب دارند؟ نهضت ملی مسکن تبریز در پیچ و خم بی تعاملی! مگاپروژه عتیق؛ نماد بازآفرینی موفق شهر تبریز حلول متروپل در آسمان اسکو! گرانی سیمان با پروژه نهضت ملی مسکن چه می‌کند؟ قصه پر غصه بازآفرینی شهری در تبریز! آذربایجان، از بزرگترین میدان ایران تا فاجعه شهرسازی! مصرف بالای گاز، متهم اصلی آلودگی هوای کلانشهرها بازار مسکن در برزخ! سیمان در آرامش دوران رکود!
  مصاحبه
مقاومت هیئت مدیره شهر شهریار برای واگذاری زمین به نهضت ملی مسکن / وجود بی عدالتی در ارجاع کار در نظام مهندسی آذربایجان شرقی تامین ۴۰ هزار میلیارد ریال برای نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی توسط بانک مسکن تلاش برای ایجاد عدالت در ارجاعات و سالم سازی محیط کارشناسی امکان همکاری بنیاد مسکن با بخش خصوصی برای اجرای نهضت ملی مسکن بازرسان نظام مهندسی ساختمان هم مشمول بخشنامه دو سال فعالیت حرفه ای می شوند اعطای تسهیلات نهضت ملی مسکن برای ساخت و ساز در بافت فرسوده تبریز مسیر تولید مسکن توسط توسعه محلی / بافت تاریخی شهر تبدیل به انبار شده است / اجرای پروژه آیمان با به روزترین طراحیها، متریال و مصالح نگرش ها در مورد سرمایه گذار باید تغییر کند / راه اندازی دو آکادمی پردیس فرهنگی، ورزشی در تبریز/ تدوین طرح های حمایتی برای نوسازی بافت فرسوده تبریز بدمسکنی پاشنه آشیل هوشیار است! / طلائیه،محمل رانت خواری در تبریز! / برداشت سخیف از بازآفرینی شهری / شهردار وقت پاسخگو باشد! آشفتگی در تبریز مشهود است/ دخالت اعضای شورا در انتصابات غیر قانونی است / کم‌فروشی نکرده‌ام/ ” تبریزیم” بازدهی لازم را نداشت
  یادداشت
نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی و انتخاباتهای بلاتکلیف مانده! عدم وجود تولید کنندگان مصالح ساختمانی در میان واحد های نمونه استاندارد آذربایجان شرقی! از تغییر در هیئت رئیسه تا ضرورت تغییر در روش مدیریت! اقدام بحث برانگیز رئیس نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی! ابطال ماده ۲۷ و برگزاری همایش بیهوده توسط نظام مهندسی آذربایجان شرقی! چرا تغییر رئیس نظام مهندسی آذربایجان شرقی ضروری است؟! “تبریز ما” جشنواره ای که تخصصی نبود! نقدی بر جشنواره شائبه برانگیز تبریز ما! اداره نظام مهندسی آذربایجان شرقی با یک ۱/۱۲ بودجه سال گذشته! آیا دستور مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی لغو می شود؟!
  جدید ترین اخبار
اجرای عملی مناسب‌سازی شهر برای معلولان در سال ۱۴۰۲ ورود جدی شهرداری تبریز به مسائل فرهنگی و اجتماعی در سال ۱۴۰۲ کاهش ترافیک مرکز تبریز با اتمام فاز ۱ خط ۲ مترو تاکسی های تبریز زیر ذره بین نظارت! آماده سازی برج خلعت‌پوشان برای جذب گردشگر راه‌اندازی سیستم جمع‌آوری شیرابه خودروهای حامل پسماند در سطح تبریز گره زدن حریم کلانشهرها با تصمیمات سیاسی آسیب زننده است قانون ماده صد نیاز به اصلاح دارد اجرای عملیات خانه دوستدار کودک در پارک لاله تبریز شفاف سازی فرماندار تبریز در مورد نحوه بررسی مصوبات شورای شهر

 

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir