شهرداری | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
سه شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۷ | Tuesday, 14 August , 2018
 شهرداری

تردد ناوگان حمل بار درکلانشهرها منوط به داشتن پروانه از شهرداری ها شد

مدیرعامل سازمان حمل ونقل بارشهرداری تبریز گفت: برابر مصوبه هئیت دولت تردد ناوگان حمل بار درکلانشهرها منوط به داشتن پروانه از شهرداری ها است.

فیش های نوسازی و مشاغل شهرداری تبریز از شهریور امسال توزیع می شود

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تبریز گفت: یکی از منابع درآمد پایدار شهرداری ها عوارض نوسازی و مشاغل و پسماند است که شهرداری تبریز یک بار در سال فیش این عوارض را توزیع می کند که امسال نیز از شهریورماه اغاز می شود.

تداوم فعالیت اتوبوسهای خطوط شبانه تبریز در مسیر تندرو

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از استمرار فعالیت اتوبوسها در قالب خطوط شبانه در مسیر تندرو خبر داد.

شهردار تبریز تاکید کرد:

ضرورت جلوگیری از هزینه تراشی پروژه ها پس از افتتاح

شهردار تبریز گفت: ساز و کار اجرایی در شهرداری تبریز وارد فاز جدیدی شده است و برای تحقق کاهش هزینه ها ،بروکراسی غیر ضروری را در دستور مناطق و سازمان ها قرار دادیم.

پیشرفت ۵۰ درصدی اراضی ۱۲۰ هکتاری شهرک خاوران تبریز

شهردار منطقه ۹گفت: اراضی ۱۲۰ هکتاری شهرک مدرن خاوران که متعلق به تعاونی مسکن علوم پزشکی و شهرداری منطقه ۹ می باشد، با تفاهم نامه ای که بمنظور آماده سازی این اراضی، مابین شهرداری این منطقه و سازمان عمران شهرداری تبریز منعقد گردیده، هم اکنون این پروژه دارای پیشرفت ۵۰ درصدی می باشد.

با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال

هشت پروژه عمرانی، خدماتی در تبریز به بهره برداری می رسد

شهردار منطقه یک تبریز از افتتاح و بهره برداری هشت پروژه عمرانی، خدماتی با مبلغ ۵۰ میلیارد ریال خبرداد.

شهین باهر تاکید کرد:

ضرورت کاهش برون سپاری پروژه های شهرداری تبریز

شهردار تبریز با تاکید بر کاهش برون سپاری پروژه های شهرداری، گفت: صد در صد اجرای مسیرگشایی امتداد خیابان ارتش توسط توانمندی های شهرداری صورت می گیرد و سازمان موتوری مراحل اجرایی آن را به عهده دارد.

طرح مطالعات جامع مشترک پدافند غیرعامل کشور و شهرداری تبریز اجرایی می شود

مدیر پدافند غیر عامل شهرداری تبریز گفت: با توجه به توافقات کتبی فی مابین شهردار محترم کلانشهر با سازمان پدافند غیرعامل کشور مبنی برانجام طرح مطالعات جامع پدافند غیرعامل شهرداری تبریز، طرح فوق با دستور شهردارتبریز درحال اختصاص بودجه برای شناسایی با شرکت مورد تائید سازمان پدافند غیر عامل کشور در حال اقدام است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز:

مردم فقط یک سوم هزینه جابجایی با اتوبوس را پرداخت می کنند

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بر لزوم پرداخت سهم دولت جهت تامین هزینه های جاری ناوگان حمل و نقل عمومی درونشهری اتوبوسرانیها تاکید کرد.

رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورا خبرداد:

وضعیت ناعادلانه دریافتی‌ها در شهرداری تبریز/ تخلفات کارگزینی چند برابر تخلفات حوزه عمران

رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه اگر امتیازی در بحث‌های کارگزینی شهرداری هست، باید شامل حال همه کارکنان باشد، گفت: تاکید شورا در مورد وضعیت پرسنلی، یکسان‌سازی حقوق‌هاست که متاسفانه وضعیت ناعادلانه دریافتی‌ها در شهرداری تبریز را شاهد هستیم.

عملیات اجرای روسازی ایستگاه BRT در تبریز با کفپوش های ترافیکی آغاز شد

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز از آغاز عملیات اجرای روسازی ایستگاه BRT فردوسی با کفپوش های ترافیکی توسط سازمان عمران و با همکاری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز خبر داد.

“باغشمال” تبریز احیا می شود

با حمایت های ویژه شورای شهر و شهرداری کلانشهر تبریز، پارک بزرگ باغشمال در وسعتی بالغ بر ۱۰ هکتار به عنوان شریان تنفسی مرکز این شهر احداث می شود. به گزارش سازه خبر، شهرداری تبریز با همکاری لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان برای توسعه فضای سبز شهری و همچنین تقویت شریان تنفسی شهر، پارک ۱۰ هکتاری […]

تشکیل جلسه برای استفاده از فرصت باقیمانده رویداد تبریز ۲۰۱۸!

بیست ویکمین جلسه کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز۲۰۱۸ با موضوع بررسی آخرین اقدامات کمیته و انجام هماهنگیهای لازم جهت اجرای برنامه های کمیته در ماههای باقیمانده ۲۰۱۸ برگزار شد.

شهردار تبریز:

۲۰ پارک محله ای در تبریز افتتاح می شود

شهردار تبریز با اشاره به احداث هشتمین پارک محله ای با کاربری های مختلف فضای سبز، ورزشی و فرهنگی در طی ۹ ماه گذشته، گفت: توزیع متوازن کاربری های عمومی در محلات یکی از اساسی ترین راهکارهای حل معضلات کلان شهری مانند ترافیک است.

سه محله حاشیه‌نشین تبریز سامان‌دهی می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی از ساماندهی سه محله حاشیه نشین تبریز خبر داد. 

شهردار تبریز:

عدم اجرای قانون شهرداری ها را با مشکل درآمد مواجه کرده است

شهردار تبریز اظهارکرد: عدم اجرای صحیح قوانین شهری و یا نواقص قانونی یکی از مهم ترین موضوعات شهرداری ها است.

نهضت آسفالت در تبریز آغاز شد + مسیرهای تعیین شده

شهردار تبریز ضمن تاکید بر لزوم ساماندهی زیرساختهای شهری و تامین آسایش و رفاه شهروندان، دستور آغاز نهضت آسفالت معابر و خیابان های سطح شهر را صادر کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد:

تشکیل تیم های کارشناسی برای شناسایی ظرفیت‌های سرمایه گذاری تبریز

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از تشکیل تیم های مختلف جهت شناسایی ظرفیت های سرمایه گذاری کلانشهر تبریز خبر داد.

پارک نیاوران و فرهنگسرای مرزداران تبریز افتتاح می شود

شهردارتبریز از افتتاح پارک نیاوران و فرهنگسرای مرزداران در محدوده منطقه ۵ تبریز خبر داد و گفت: با فاصله گرفتن از پروژه های ویترینی و اجرای پروژه های ضروری اولویت دار سیسات توسعه فضای سبز محله ای را در پیش گرفته ایم و در همین راستا قرار است هر ماه یک پارک در تبریز افتتاح […]

برترین های مسابقه بین المللی طراحی معماری “پل باغ ال گلی” تبریز معرفی شدند

۱۰ طرح برتر مسابقه طراحی پل باغ ائل گلی و ائل باغی شهرداری تبریز با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و شهردار تبریز انتخاب شدند.

شهردار تبریز خبر داد:

تبریز دارای ۴۴۰۰ هکتار بافت فرسوده و حاشیه نشین

شهردار تبریز اعلام کرد این کلان شهر حدود ۲ هزار و ۴۰۰ هکتار بافت حاشیه نشین و ۲ هزار هکتار بافت فرسوده دارد. 

شورای اسلامی تبریز تعطیل شد

مدیر روابط عمومی شورای شهر تبریز گفت: با تصمیم اعضای شورای اسلامی شهر جلسات شورا به مدت دو هفته برگزار نخواهد شد.

پس از استعفای نماینده استاندار در ستاد استانی تبریز ۲۰۱۸

شهردار تبریز هم از زیر باز مسئولیت رویداد تبریز ۲۰۱۸ شانه خالی کرد!

شهردار کلانشهر تبریز با بیان اینکه این مجموعه متولی تبریز ۲۰۱۸ نیست اظهار اشت: مجموعه شهرداری در حوزه تبریز ۲۰۱۸ حتی فراتر از وظایف خود عمل کرده و کم‌کاری نهادهای دیگر را هم جبران نموده است.

پارک های میزبان مسابقات ورزش های بومی-محلی تبریزمعرفی شدند

اسامی پارک های میزبان مسابقات ورزش های بومی-محلی نخستین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز اعلام شد.

توسط شورای اسلامی شهر

تخفیف ۵۰ درصدی عوارض در مناطق حاشیه نشین تبریز تصویب شد

سخنگوی شورای اسلامی شورای شهر تبریز از تصویب اعطای مجوز تخفیف ۵۰ درصدی عوارض شهرداری در مناطق حاشیه نشین، بافت فرسوده و کم برخوردار شهر تبریز خبر داد.

  گزارش
برنامه دولت برای کنترل قیمت مسکن جواب می‌دهد؟ خطر بازگشت رکود تورمی به مسکن/بازار به تسهیلات جدید واکنش نداد عامل گرانی مسکن،نوسانات ارزی است/اثرات مثبت مالیات بر عایدی مسکن بازار دلار، چگونه قیمت خانه را بالاوپایین می‌کند؟ رشد ۹۴ درصدی ارزش صادرات سنگ تزیینی در پنج سال جزئیات ۱۰ چالش زندگی در پایتخت/ وجود تمایل ۵۸ درصدی به ترک پایتخت خانه بخریم یا دست نگه داریم؟/برآوردی از بازار مسکن در ماههای آتی ثبت نام ۸۳ نفر در انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی گران‌ترین خانه‌های دوبی چه قدر می‌ارزند؟ بیداد بی قانونی در بازار رهن و اجاره
  مصاحبه
بخشنامه های آقای آخوندی کارشناسی شده نیست/ معتقد به حذف ارجاع نظارت هستم/ باید به شهین باهر فرصت داده شود هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم
  یادداشت
یک نکته طلایی درباره «سن بنا» مفهوم بازآفرینی پایدار شهری تبریز ۲۰۱۸ در کما / فرصت سوزی مدل ۲۰۱۸ در شهر اولین ها ضرورت بازتعریف ارائه خدمات مهندسی ساختمان نکاتی در باب طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان راهكارهای تعديل بازار مسكن پرسه در دالان تاریخ قانون نظام مهندسی، روز از نو روزی از نو؟! احیای جاده ابریشم، این بار از مسیر شمال جهش در قیمت خودرو از کجا شروع شد؟
  جدید ترین اخبار
تردد ناوگان حمل بار درکلانشهرها منوط به داشتن پروانه از شهرداری ها شد فیش های نوسازی و مشاغل شهرداری تبریز از شهریور امسال توزیع می شود تداوم فعالیت اتوبوسهای خطوط شبانه تبریز در مسیر تندرو ضرورت جلوگیری از هزینه تراشی پروژه ها پس از افتتاح پیشرفت ۵۰ درصدی اراضی ۱۲۰ هکتاری شهرک خاوران تبریز هشت پروژه عمرانی، خدماتی در تبریز به بهره برداری می رسد ضرورت کاهش برون سپاری پروژه های شهرداری تبریز طرح مطالعات جامع مشترک پدافند غیرعامل کشور و شهرداری تبریز اجرایی می شود مردم فقط یک سوم هزینه جابجایی با اتوبوس را پرداخت می کنند وضعیت ناعادلانه دریافتی‌ها در شهرداری تبریز/ تخلفات کارگزینی چند برابر تخلفات حوزه عمران

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir