شهرداری | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۷ | Saturday, 19 January , 2019
 شهرداری

مسیرهای پارکبانی تبریز با سیستم هوشمند مدیریت می شود

طرح پارکبانی به منظور رعایت قوانین و افزایش امنیت خودروهای پارک شده در پارکینگ های حاشیه ای راه اندازی شده است و با دستور و سیاست گذاری های اخیر شهردار کلانشهر تبریز، کلیه مسیرهای پارکبانی شهر از سیستم دستی خارج و با سیستم اپلیکیشن و هوشمند مدیریت می شود.

مناطق ۱۰گانه شهرداری به دستگاه فلاسک حمل آسفالت مجهز می شوند

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از تجهیز مناطق ۱۰گانه شهرداری تبریز به دستگاه حمل فلاسک در سال آینده خبر داد.

اجرای طرح پاکسازی زمین‌های خالی و قطعات راکد

شهردار منطقه۴ تبریز از اجرای طرح پاکسازی زمین‌های خالی و قطعات راکد خبر داد.

نخستین سرای محله در تبریز افتتاح می شود

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از راه اندازی نخستین خانه و سرای محله در منطقه کوثر شرقی (ترلان دره سی) تبریز خبر داد.

۱۳۰۰ متر مربع فضای سبز در میدان شهید بهشتی ایجاد می شود

شهردار منطقه هشت تبریز از تبدیل کاربری هزار و سیصد متر مربع از ضلع شمالی میدان شهید بهشتی به فضای سبز خبر داد.

عدم اخذ مجوز ترافیکی مدارس باعث ایجاد مشکل شده است

عدم اخذ مجوزهای ترافیکی اکثر مدارس غیر انتفاعی، باعث ایجاد مشکلات ترافیکی در سطح شهر شده است.

معاون شهردار تبریز:

یک سوم مساحت شهر تبریز مشمول بازآفرینی شهری است

معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز گفت: در این شرایط اقتصادی نباید از دولت و یا شهرداری انتظار داشت که تمام هزینه را آنها تقبل کنند، ما باید شرایطی را فراهم کنیم که خود مردم برای بازآفرینی شهری  اقدام کنند.

صرفه جویی میلیاردی در تملکات شهرداری

شهردار منطقه هشت تبریز گفت: مبلغ ۴۰ میلیارد ریال،تکلیف بودجه‌ای شهرداری منطقه هشت با اولویت قطار شهری است. به گزارشس سازه خبر رضا پاک نهاد در تبیین گزارش عملکرد حوزه املاک منطقه هشت شهرداری تبریز گفت: وضعیت درآمدی این منطقه در سالجاری، چندان مناسب نبود ولی با تلاش همکاران این منطقه، شاهد تحقق تکالیف بودجه […]

سرویس دهی به سه میلیون مسافر خروجی از تبریز طی ۹ ماه گذشته

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز از سرویس دهی به نزدیک به سه میلیون مسافر خروجی از این شهر طی ۹ ماه گذشته خبر داد.

از سال ۸۵ تاکنون

شهرداری تبریز ۱۵۰ پروژه مشارکتی با بخش خصوصی اجرا کرده است

مدیر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز حذف بروکراسی پیچیده اداری را گامی مهم برای تکریم سرمایه گذاران عنوان کرد.

شهردار تبریز خبر داد:

احیای ۴هکتار از بافت فرسوده توسط شهرداری تبریز

شهردار تبریز از احیا ۴هکتار از بافت فرسوده تبریز توسط شهرداری خبر داد و گفت: کاری که امروز در حوزه بافت فرسوده در تبریز انجام داده ایم، فرصتی خوب برای شهرداری ها است.

آیین نامه انتخاب مدیران شهرداری تبریز به شورا ارائه شد

رئیس شورای شهر تبریز گفت: آیین نامه انتخاب مدیران توسط شهردار تبریز ارائه شد که جای قدردانی است.

شهردار تبریز:

انتخاب کارشناسان قیمت گذاری املاک، عادلانه و رندمی انجام می شود

شهردار تبریز گفت: انتخاب کارشناسان قیمت گذاری املاک عادلانه و رندمی انجام می‌شود.

بودجه پیشنهادی سال ۹۸ شهرداری تبریز بررسی شد

جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سال ۹۸ شهرداری تبریز در شهرداری منطقه دو تبریز برگزار شد.

کف سازی ۱۵ هزار مترمربع از بازار تبریز با استفاده از مصالح بومی

شهردار منطقه هشت تبریز از کف سازی بیش از ۱۵ هزار و ۳۳۰ مترمربع از بازار تبریز با اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از محل منابع شهرداری خبر داد.

ضرورت ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی

بهینه سازی زیرساخت های اساسی و کارشناسی و آسیب شناسی جدی بحث دوچرخه باید در اولویت برنامه های مجموعه حمل و نقل شهرداری تبریز باشد.

اتمام خاکریزی فضای سبز ضلع شرقی خیابان ۵۵ متری ارتش

شهردار منطقه ۳ تبریز از اتمام خاکریزی فضای سبز ضلع شرقی خیابان ۵۵ متری ارتش خبر داد و گفت: پیوست فضای سبز خیابان ارتش همزمان با این پروژه اجرا می شود.

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد:

ضرورت جابه‌جایی و ایمن‌سازی مراکز پرخطر آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی سرعت بخشی در اجرای طرح بازآفرینی شهری و ایمن‌سازی کانون‌های پرخطر و نقاط حاشیه‌ای شهر تبریز از جمله مناطق جمعیتی مجاور جایگاه‌های سوخت، دکل‌های برق و کریدورهای صوتی را خواستار شد.

قطعه روانکار چرخ قطار در تبریز بومی سازی شد

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز گفت: به همت جمعی از کارشناسان حوزه مترو، قطعه روانکار چرخ قطار و ریل در تبریز بومی سازی شد.

فرهنگسرای پارک کوهستان اندیشه احداث می شود

به منظور توسعه مراکز فرهنگی و آموزشی ، شهرداری منطقه ۷ تبریز احداث یک باب فرهنگسرا در پارک کوهستان اندیشه را توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه در دست اجرا دارد.

در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تبریز مطرح شد:

ضرورت توسعه شهرک های اسکان موقت کلانشهر تبریز

معاون حمل و نقل شهردار تبریز گفت: آزاد راه شهید کسایی بدلیل نقش عملکردی آن بعنوان آزاد راه سفرهای ترانزیتی و سفرهای عبوری با مبداء و مقصد شهر تبریز به لحاظ ترافیکی بسیار اهمیت داشته و انجام مطالعه یکپارجه و اجرای اصلاحات و ایمن سازی این آزاد راه همکاری و تعامل سازمانها و دستگاهها را […]

معاون شهردار تبریز:

آزاد راه شهید کسایی تبریز باید ایمن سازی شود

معاون حمل و نقل شهردار تبریز گفت: آزاد راه شهید کسایی بدلیل نقش عملکردی آن بعنوان آزاد راه سفرهای ترانزیتی و سفرهای عبوری با مبداء و مقصد شهر تبریز به لحاظ ترافیکی بسیار اهمیت داشته و انجام مطالعه یکپارجه و اجرای اصلاحات و ایمن سازی این آزاد راه همکاری و تعامل سازمانها و دستگاهها را […]

شهردار تبریز:

رویداد ۲۰۱۸ نقطه شروعی برای تبدیل تبریز به شهر گردشگر پذیر بود

شهردار تبریز از رویداد جهانی «تبریز۲۰۱۸» به عنوان نقطه آغاز روند تبدیل تبریز به یک شهر گردشگرپذیر یاد کرد.

طرح ساماندهی خودروهای بین شهری مانع ترافیک در مسیر میدان بسیج می شود

اجرای طرح ساماندهی خودروهای بین شهری مسیر خیابان بسیج از تخلف رانندگان جلوگیری کرده و مشکلات موجود ترافیکی در این مسیر را رفع می کند .

چشم انداز ۱۲ ساله شهر تبریز آماده شد

شهردار تبریز بر ضرورت مدیریت هماهنگ شهری تاکید کرد و گفت: با اینکه مدیریت واحد شهری در کشور نداریم ولی می توانیم با هماهنگی بین دستگاه های مختلف، مدیریت هماهنگ شهری را در تبریز پیش ببریم.

  گزارش
حق مسکن کارگران چقدر می‌شود؟ معرفی سریع‌ترین هواپیمای الکتریکی جهان تا سال ۲۰۲۰ سازمان نظام مهندسی ساختمان؛ از بلاتکلیفی تا پیشنهادهای عجیب نرخ تلفات هوایی در ۲۰۱۸ صعودی بود! بازنگری حق مسکن؛ نیاز جامعه کارگری حذف سوداگری درکنار حمایت از تولید مسکن/ مالیات بر عایدی قانون شود بهترین ایرلاین‌های جهان در سال ۲۰۱۸ معرفی شدند دوره رونق مسکن تکمیل شده است تخت سلیمان،بزرگترین آتشکده ساسانی در وسط دریاچه ای عجیب! دریافت وام مسکن چقدر آب می‌خورد؟
  مصاحبه
رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید مسکن مهر سهم ۱۷ میلیون ایرانی از سفره انقلاب بود/ جانمایی مسکن مهر در دوره آخوندی در دهه ۷۰ انجام شده بود نگاه شهرداری تبریز به تمام نقاط شهر یکسان نیست / چالش های نظام مهندسی با برنامه ریزی حل می شود/ پرورش مهندس متعهد دغدغه بسیج مهندسی مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند مهندسان به کاندیداهایی رای دهند که به اصول فنی تسلط داشته و پایبند باشند افزایش ۲۶ درصدپروازهای فرودگاه تبریز/ در هفته دو نوبت پرواز از فرودگاه سهند انجام می شود تشریح خدمات وزارت راه و شهرسازی در شهرهای جدید/ جزئیات دستور کار ساخت نسل نوی شهرهای جدید بررسی اقدامات شرکت ساخت در آذربایجان شرقی/ احداث ۳۳۰ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در استان مهندسان مقصران اصلی فساد در نظام‌مهندسی هستند / مهندسان به‌صورت جدی وارد انتخابات شوند
  یادداشت
گذر از تحریم ها با ظرفیت منطقه آزاد ارس نقش مناطق آزاد جدید در ایجاد امنیت مرزها مالیات بر عایدی سرمایه، تنها راه کنترل دلالان بازار خودرو خودروهای پیش‌فروشی بهتر هستند یا تحویل فوری؟ چه کسی رئیس می شود؟! رونق ساختمانی پشت سد گرانی هزینه های ساخت و ساز شکل صحیح مداخله دولت در بازار مسکن بام سبز چیست ؟ یک نکته طلایی درباره «سن بنا» مفهوم بازآفرینی پایدار شهری
  جدید ترین اخبار
مسیرهای پارکبانی تبریز با سیستم هوشمند مدیریت می شود مناطق ۱۰گانه شهرداری به دستگاه فلاسک حمل آسفالت مجهز می شوند اجرای طرح پاکسازی زمین‌های خالی و قطعات راکد نخستین سرای محله در تبریز افتتاح می شود ۱۳۰۰ متر مربع فضای سبز در میدان شهید بهشتی ایجاد می شود عدم اخذ مجوز ترافیکی مدارس باعث ایجاد مشکل شده است یک سوم مساحت شهر تبریز مشمول بازآفرینی شهری است صرفه جویی میلیاردی در تملکات شهرداری سرویس دهی به سه میلیون مسافر خروجی از تبریز طی ۹ ماه گذشته شهرداری تبریز ۱۵۰ پروژه مشارکتی با بخش خصوصی اجرا کرده است

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir