هواپیمایی | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
سه شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۷ | Tuesday, 14 August , 2018
 هواپیمایی

سازمان هواپیمایی کشوری:

ایرلاین های خارجی باید بلیت را برپایه ریال عرضه کنند

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: شرکت‌های هواپیمایی خارجی به فروش بلیت هواپیما در ایران با پول رایج کشور ملزمند.

با اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی

طرح توسعه فرودگاه تبریز اجرا می شود

مدیرکل فرودگاه‌‌های استان آذربایجان شرقی از انجام دو پروژه توسعه‌ای در فرودگاه شهید مدنی تبریز با اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی خبر داد. به گزارش سازه خبر، مصطفی صفایی، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی به پروژه‌های عمرانی فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز اشاره کرد و گفت: دو پروژه عمرانی در فرودگاه تبریز تعریف شده و اولین پروژه […]

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تشریح کرد:

جزئیات خرید ‌۱۰۰۰ میلیارد تومان تجهیزات فرودگاهی

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: امروز در هيچ فرودگاهی با چالشی که تغيير شرايط در روند کار اختلال ايجاد کند، مواجه نيستيم، خريدهايمان را در دو سال گذشته انجام داده‌ايم و امروز در حال نصب تجهيزات هستيم.

مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت:

فروش قشم‌ایر‌ به اصفهان نهایی نشده است

مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت از مذاکره با چند خریدار برای فروش شرکت هواپیمایی قشم‌ایر خبر داد و گفت: بخش خصوصی اصفهان نیز یکی از متقاضیان خریداری این خط هوایی است.

پس از تبریز، اصفهان هم صاحب ایرلاین شد

استاندار اصفهان از خرید شرکت هواپیمایی قشم خبر داد و گفت: قشم ایر مشکلات تحریمی ندارد و اجازه داشتن پرواز به اروپا و کیفیت هواپیماها و خدمات پروازی از مزایای آن است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها:

طول راه های هوایی کشور به ۹۵ هزار کیلومتر رسید

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: مرحله نخست طرح فراملی مدیریت آسمان ایران شهر به اجرا درآمده و اکنون طول شبکه راه های هوایی کشور به ۹۵ هزار کیلومتر رسیده است.

۵ فروند ATR از طریق فرودگاه ارومیه وارد کشور شد

پنج فروند هواپیمای ATR پس از سوختگیری در فرودگاه بین المللی ارومیه به سمت مهرآباد پرواز کردند.

رئيس فرودگاه سهند خبر داد:

مذاکره برای برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند

رئيس فرودگاه سهند از انجام مذاکره با شرکت هواپيمايی هما برای برقراری دوباره پرواز در اين فرودگاه خبر داد.

پروازهای فرودگاه سهند دوباره متوقف شد

مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از توقف دوباره پروازهای فرودگاه سهند به علت مشکل و نقص فنی خبر داد.

پنج فروند هواپیمای ATR ‌فردا وارد کشور می‌شود‌

صبح فردا پنج فروند هواپیمای ATR وارد ناوگان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

معاون سازمان هواپیمایی کشور:

هواپیما مجاز است با ایراد پرواز کند

معاون استاندارد سازمان هواپیمایی کشوری از تهیه گزارش مربوط به ادعاهای یکی از خلبانان هواپیمایی سپهران مبنی پرواز هواپیماها با نقص فنی خبر داد و گفت: هواپیما مجاز است با ایراد پرواز کند.

هواپیمایی سنگاپور بهترین ایرلاین جهان شد+ عکس

طبق اعلام موسسه اسکای ترکس ، شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز بهترین ایرلاین سال ۲۰۱۸ در جهان شد.

امکان پرداخت الکترونیکی خروج از کشور در فرودگاه تبریز فراهم شد

رئيس بانک ملي شعبه فرودگاه تبريز از امکان پرداخت الکترونيکی عوارض از فرودگاه تبريز خبر داد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران:

جوسازی‌ها مانع خرید دومین هواپیمای‌ فلایت چک شد

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، ضمن تاکید بر اهمیت صنعت هوانوردی در توسعه اقتصادی و اشاره به اهمیت این صنعت در تحقق عدالت جغرافیایی گفت: اقدام برای خرید دومین هواپیمای فلایت چک به خاطر حملات به شرکت فرودگاه‌ها و جوسازی علیه خرید هواپیما اول متوقف شد.

مدير ساماندهی عرصه و اماکن فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها:

فرودگاه های تبریز و سهند در مرحله رفع موانع برای دریافت سند تک برگ

مدير ساماندهی عرصه و اماکن فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: فرودگاه های تبریز و سهند در مرحله رفع موانع برای دریافت سند تک برگ می باشند.

رئيس فرودگاه سهند خبر داد:

تجهیز فرودگاه سهند با استفاده از به روزترین تجهیزات دنیا

رئيس فرودگاه سهند از به روزرسانی و ارتقای سامانه ضبط مکالمات هوانوردی اين فرودگاه با استفاده از درايوهای روز دنيا خبر داد.

۴هزار و ۲۹۵ زائر از فرودگاه تبریز به حج ۹۷ اعزام می شوند

در ایام حج امسال، حجاج ایرانی از طریق ۱۹ فرودگاه کشور به سرزمین وحی سفر می‌کنند که قرار است فرودگاه امام خمینی(ره) تعداد ۲۲ هزار و ۷۱۶ زائر را از استان‎های تهران، سمنان، قزوین، قم، لرستان، البرز، کاشان و مرکزی اعزام و پذیرش کند.

پس از استعفای علایی

مدیرعامل جدید هواپیمایی آسمان منصوب شد

با پایان یافتن ماموریت «حسین علایی» در هواپیمایی آسمان طی حکمی از سوی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری «محمد گرجی» به عنوان مدیرعامل جدید هواپیمایی آسمان منصوب شد.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی:

توسعه ترمینال شماره ۳ فرودگاه تبریز در حال اجراست

مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی از پیشرفت سه پروژه مهم فرودگاه بين‌المللي شهيد مدني تبریز خبر داد و گفت:ظرفیت پذیرش پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز به ۲ برابر افزایش می‌یابد.

پروازهای بین المللی فرودگاه ماکو راه اندازی می شود

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا به ظرفیت ورودی و خروجی فرودگاه منطقه آزاد ماکو در بخش پروازهای خارجی اشاره کرد و گفت: دفتر کنترل گذرنامه به زودی با هدف برقراری پروازهای بین المللی در این فرودگاه راه اندازی می شود.

۳۴ هزار هکتار از اراضی فرودگاه‌های کشور جانمایی شد

مدیر ساماندهی عرصه و اماکن فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها با اشاره به جانمایی ۳۴هکتار از اراضی فرودگاهی استان های مختلف در لایه حدنگار کشور از انجام تمام مراحل قانونی و دریافت ۲۰۰ فقره سند تک برگ متعلق به ۱۲ هزار هکتار از مساحت جانمایی شده خبر داد.

مديرکل فرودگاه‌های آذربايجان شرقی خبر داد:

افزایش پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه تبریز در تابستان ۹۷

مديرکل فرودگاه‌های استان آذربايجان شرقی از رايزنی با شرکت‌های هواپيمايی برای افزايش پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه تبريز در تابستان امسال خبر داد.

هواپیمایی آتا پروازهای خود به فرودگاه سبزوار را لغو کرد

مدیر فرودگاه سبزوار گفت: شرکت هواپیمایی آتا، به دلیل آنچه که مشکل ناوگان پروازی عنوان شده، اقدام به لغو پروازهای خود در مسیر سبزوار – تهران و بالعکس کرد.

مدیرعامل شرکت ای‌تی‌آر خبرداد:

مذاکره ای‌تی‌آر با آمریکا برای تحویل ۴هواپیما به ایران

مدیرعامل ای‌تی آر از مذاکره این شرکت با آمریکا برای تحویل ۴ فروند هواپیمای ای تی آر ۷۲-۶۰۰ تکمیل شده در خط مونتاژ به هواپیمایی جمهوری اسلامی خبر داد.

رئيس اداره تسهيلات و تجهيزات فرودگاه تبريز:

سطح ايمنی پروازها در فرودگاه تبريز ارتقا می یابد

رئيس اداره تسهيلات و تجهيزات فرودگاه تبريز از عملياتی شدن شبکه برق حلقوی (ring) در شبکه توزيع برق سطوح پروازی فرودگاه برای افزايش روشنايی و ايمنی خبر داد.

  گزارش
برنامه دولت برای کنترل قیمت مسکن جواب می‌دهد؟ خطر بازگشت رکود تورمی به مسکن/بازار به تسهیلات جدید واکنش نداد عامل گرانی مسکن،نوسانات ارزی است/اثرات مثبت مالیات بر عایدی مسکن بازار دلار، چگونه قیمت خانه را بالاوپایین می‌کند؟ رشد ۹۴ درصدی ارزش صادرات سنگ تزیینی در پنج سال جزئیات ۱۰ چالش زندگی در پایتخت/ وجود تمایل ۵۸ درصدی به ترک پایتخت خانه بخریم یا دست نگه داریم؟/برآوردی از بازار مسکن در ماههای آتی ثبت نام ۸۳ نفر در انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی گران‌ترین خانه‌های دوبی چه قدر می‌ارزند؟ بیداد بی قانونی در بازار رهن و اجاره
  مصاحبه
بخشنامه های آقای آخوندی کارشناسی شده نیست/ معتقد به حذف ارجاع نظارت هستم/ باید به شهین باهر فرصت داده شود هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم
  یادداشت
یک نکته طلایی درباره «سن بنا» مفهوم بازآفرینی پایدار شهری تبریز ۲۰۱۸ در کما / فرصت سوزی مدل ۲۰۱۸ در شهر اولین ها ضرورت بازتعریف ارائه خدمات مهندسی ساختمان نکاتی در باب طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان راهكارهای تعديل بازار مسكن پرسه در دالان تاریخ قانون نظام مهندسی، روز از نو روزی از نو؟! احیای جاده ابریشم، این بار از مسیر شمال جهش در قیمت خودرو از کجا شروع شد؟
  جدید ترین اخبار
ایرلاین های خارجی باید بلیت را برپایه ریال عرضه کنند طرح توسعه فرودگاه تبریز اجرا می شود جزئیات خرید ‌۱۰۰۰ میلیارد تومان تجهیزات فرودگاهی فروش قشم‌ایر‌ به اصفهان نهایی نشده است پس از تبریز، اصفهان هم صاحب ایرلاین شد طول راه های هوایی کشور به ۹۵ هزار کیلومتر رسید ۵ فروند ATR از طریق فرودگاه ارومیه وارد کشور شد مذاکره برای برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند پروازهای فرودگاه سهند دوباره متوقف شد پنج فروند هواپیمای ATR ‌فردا وارد کشور می‌شود‌

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir