راهداری | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷ | Saturday, 23 June , 2018
  نخستین پایگاه خبری تخصصی صنعت ساختمان آذربایجان شرقی
 راهداری

كمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شركت‌های حمل‌ونقل تشكیل شد

كمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شركت‌های حمل‌ونقل در اجرای بند ۴ ابلاغیه اخیر معاون وزیر ورئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با هدف تسریع در رسیدگی به مشكلات رانندگان در بخش تضییع حقوق آنان توسط برخی شركتهای حمل‌و‌نقل متخلف تشكیل شد.

سرعت طرح ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت برای اولین‌بار در آزادراه کنارگذر جنوبی تهران

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران تنها آزادراهی است که سرعت طرح در آن ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت است و این به دلیل طول شیب مناسب و شرایط خاص توپوگرافی آزادراه است

آغاز عملیات روسازی بتنی آزادراه‌های کشور بر اساس مطالعات محققان دانشگاهی

عملیات روسازی بتنی آزادراه‌های ایران، بر اساس یافته‌ها و نتایج مطالعات محققان واحد علوم و تحقیقات و توسط شرکت راهسازی و عمران ایران کلید خورد.

ساخت طولانی‌ترین آزادراه کشور

معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل از ساخت طولانی‌ترین آزادراه کشور خبر داد.

معاون وزیر راه:

قطعه ۴ آزادراه تبریز-ارومیه افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: در راستای تکمیل بخشی از کریدور آزادراهی شرق به غرب، ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه-تبریز نیمه اول امسال بهره‌برداری می‌شود.

معاون استاندار تاکید کرد:

ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاد‌ه‌ای در آذربایجان شرقی

هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت توجه به نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای در استان گفت: باید از پتانسل ها و ظرفیت های استان به منظور نوسازی این ناوگان استفاده کرد.

۷ محور کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسدود بودن ۷ محور تا اطلاع ثانوی خبر داد.

بهره‌وری حمل ‌و نقل جاده‌ای ایران یک سوم نرم جهانی است

مدیر کل دفتر حمل ونقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: متوسط مسافتی که ناوگان حمل‌ ونقل باری جاده‌ای در کشورطی می‌کند بسیار پائین‌تر از کشورهای پیشرفته است که نشان از پائین بودن بهره‌وری این بخش دارد.

معاون وزیر راه:

پوشش دوربین‌های ثبت تخلف در آزادراهها ۲۰ کیلومتر است

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: به‌منظور افزایش ایمنی سفرهای جاده‌ای با حمایت مجلس پروژه نصب ۴ هزار و ۲۹۲ دستگاه سامانه ثبت تخلفات در راه ها در دستور کار سازمان قرار دارد.

معاون ساخت آزادراه‌های شرکت ساخت پاسخ داد:

هزینه آزادراه‌های دولتی چگونه تامین می‌شود؟

آزادراه‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین راه‌های توسعه جاده‌های زمینی کشور در طول سال‌های گذشته با توجهات جدی روبرو شده‌اند و در کنار افزایش برنامه‌ریزی‌ها برای ساخت آنها مدیریت هزینه‌هایشان نیز به عنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های موجود بارها مورد بررسی قرار گرفته است.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي آذربايجان شرقي:

جاده مراغه – هشترود پول دارد، اما پیمانکار ندارد

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي آذربايجان شرقي گفت: دو سال، با وجود تخصيص اعتبار نبود پيمانكار اجراي طرح را به تأخير انداخته است.

عوارض آزادراه‎ها ۲۰درصد گران شد

معاون وزیر راه و شهرسازی با یادآوری این که از نیمه سال ۹۵ و کل سال ۹۶ افزایش قیمت نداشته ایم گفت: پس از ۱۸ ماه میانگین ۲۰ درصد نرخ عوارض آزاد راهها افزایش یافت.

پلیس از مسدود بود ۶ محور در آذربایجان شرقی و ۵ استان دیگر کشور خبر داد

پلیس راه راهور ناجا از مسدود بودن ۶ محور مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی خبر داد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا خبر داد:

ترافیک سنگین در ۱۳ محور کشور/ وزش باد شدید در استان های غربی

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در ۱۳ محور کشور خبر داد.

معاون ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل:

۴۳ هزار کیلومتر بزرگراه در کشور احداث شده است

معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: در حال حاضر بیش از  ۴۳ هزار کیلومتر راه اصلی و بزرگراه در کشور احداث شده است.

افزایش ۶/۳ درصدی تردد جاده ای در شبانه روز گذشته

مرکز مدیریت راه های کشور بر اساس اطلاعات ۲۱۶۹ ترددشمار فعال در محورهای برون ‌شهری، از افزایش ۶٫۳ درصدی رفت و آمدها در شبانه روز گذشته نسبت به روز پیش از آن خبر داد.

پلیس اعلام کرد:

برف و باران در جاده های آذربایجان شرقی، غربی و زنجان

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: علاوه بر برفی بودن۴ محور و اکثر محورهای استان آذربایجان غربی، اکثر محورهای ۵ استان نیز بارانی است.

۲۵ پلیس راه پیش ساخته در ۱۶ استان افتتاح شد

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به افتتاح ۲۵ باب پاسگاه پیش‌ساخته پلیس راه در ۱۶ استان کشور گفت:‌ این پروژه به تدریج گسترش می‌یابد.

پلیس اعلام کرد:

برف و مه جاده های کشور را فرا گرفت / مسافران زنجیر چرخ را فراموش نکنند

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ضمن اعلام محورهای برفی و بارانی، گفت: توصیه می‌کنیم مسافران و رانندگانی که قصد سفر به محورهای برف‌گیر و زمستانی را در روزهای آتی دارند،‌ حتما تجهیزات زمستانی بویژه زنجیر چرخ برای سفر به همراه داشته باشند.

به دلیل برف و باران

۵ محور اصلی و فرعی کشور مسدود شد

پلیس راه راهور ناجا از انسداد ۵ محور فرعی و اصلی در کشور به دلیل بارش برف و احتمال ریزش بهمن خبر داد.

رئیس سازمان راهداری خبر داد:

آمادگی راهداران برای بارش های پیش‌رو

رئیس سازمان راهداری با بیان اینکه « سامانه بارشی که فردا وارد کشور می‌شود تا پایان هفته جاری در کشور خواهد بود »گفت: ادارات کل استان‌ها برای انجام عملیات راهداری آماده هستند.

سازه پرس یک ساله شد

پایگاه خبری سازه پرس، نخستین پایگاه خبری تخصصی حوزه راه و ساختمان شمالغرب کشور به مرکزیت تبریز یک ساله شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

پیشرفت ۱۸ درصدی آزاد راه هشترود – مراغه

معاون ساخت و توسعه آزاد راه های وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر خود به شهرستان بناب در بازدید از روند اجرای آزاد راه هشترود – مراغه از پیشرفت ۱۸ درصدی این آزاد راه خبر داد.

در نشست خبری نقشه راه ایمنی جاده‌های کشور مطرح شد:

تشریح سه سناریو برای دستيابی به افق نقشه ایمنی جاده‌های کشور/ بودجه مورد نیاز ۵۶۰ هزار میلیارد تومان

معاون مرکز تدوین مقررات و امینی حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی علت افزایش تلفات در صورت ادامه روند فعلی را خودرو محور بودن حمل‌ونقل کشور عنوان کرد و ادامه داد: توسعه کشور به‌گونه‌ای است که خودرو محوری در حوزه درون‌شهری و برون‌شهری افزایش خواهد یافت که ناشی از قیمت یارانه‌ای سوخت است.

راه آهن ارومیه – مراغه بهمن امسال به بهره برداری می رسد

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: راه آهن سراسری ارومیه- مراغه بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.

  گزارش
تلاش های ادامه دار برای اتمام قدیمی‌ترین پروژه شمالغرب کشور در تبریز زشت ترین آسمان خراش های جهان ‏+ تصاویر ۲۰ فرودگاه شلوغ دنیا را بشناسید چگونه می‌توان قیمت مسکن را کنترل کرد؟/اماواگرهای پیشنهادتازه مجلس جهش مسکن، ثبات تورم مسکن مهر نود و هشتی می‌شود؟! نظام مهندسی در مسیرتغییرات مدنظر وزیر راه و شهرسازی افلاک نمای نروژ رونمایی شد تصاویر استادیوم فوتبال ترکیه برای میزبانی یورو ٢٠٢٤ رونمایی شد ماجرای وام‌داران بی‌مسکن/قدرت خرید مسکن صندوق یکم کاهش یافت
  مصاحبه
هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم مشکلات تبریز با جذب سرمایه گذار حل می شود/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم / در حق بانوان مهندس ظلم شده است
  یادداشت
بازار مسکن دوباره به لاک رکود خزیده است؟ ۵ شهر اروپا که مردمش خودروی شخصی را دوست ندارند! آشنایی با شرط و شروط‌های لازم در قرارداد رهن ضرورت طراحی خلاقانه پل های عابرگذرشهری+تصاویر تبریز در گرداب زیرگذرها!+ تصاویر تبریز سخنگو می خواهد! معماری چرنوبیل از گذشته، حال و آینده شهر ارواح ۴۸ توصیه مهم در زمان خرید مسکن ده فیلم کوتاه از زندگی شبانه بناهای شاخص اروپا
  جدید ترین اخبار
كمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شركت‌های حمل‌ونقل تشكیل شد سرعت طرح ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت برای اولین‌بار در آزادراه کنارگذر جنوبی تهران آغاز عملیات روسازی بتنی آزادراه‌های کشور بر اساس مطالعات محققان دانشگاهی ساخت طولانی‌ترین آزادراه کشور قطعه ۴ آزادراه تبریز-ارومیه افتتاح می شود ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاد‌ه‌ای در آذربایجان شرقی ۷ محور کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است بهره‌وری حمل ‌و نقل جاده‌ای ایران یک سوم نرم جهانی است پوشش دوربین‌های ثبت تخلف در آزادراهها ۲۰ کیلومتر است هزینه آزادراه‌های دولتی چگونه تامین می‌شود؟

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir