راهداری | پایگاه سازه خبر
جمعه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۸ | Friday, 18 October , 2019
 راهداری

کل ناوگان اتوبوس بین‌شهری تا ۲۸ مهر به جابجایی زائران اختصاص یافت

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد: کلیه ناوگان اتوبوس بین شهری از روز پنج شنبه ۲۵ مهر ماه تا یکشنبه ۲۸ مهرماه برای جابه‌جایی زائران از مبادی مرزی چهارگانه اختصاص خواهد یافت.

احداث و تکمیل بیش از ۴۰۰ کیلومتر از راه‌های فرعی و روستایی آذربایجان شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: احداث و تکمیل بیش از۴۰۰ کیلومتر از راه‌های فرعی و روستایی استان در قالب “طرح ابرار” در دست اجرا است.

راه‌های ایران‌ ۵۰۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حمل و نقل جاده ای کشور گفت: وجود سلسله جبال البرز و زاگرس و اعمال تحریم‌ها، توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل هوایی و ریلی را مشکل کرده است.

تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت تسریع در اتمام عملیات اجرایی آزادراه تبریز_سهند

استاندار آذربایجان‌شرقی، پروژه آزادراه تبریز_سهند را از مهم‌ترین و اولویت‌دارترین پروژه‌های استان قلمداد کرد.

مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي آذربایجان شرقی:

۴درصد تصادفات آذربایجان شرقی در بزرگراه شهید کسایی تبریز رخ می دهد

مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي آذربایجان شرقی گفت: بزرگراه شهید کسائی ازنظرطولي ۲ درصد راههاي استان راشامل ميشود ولي ۴درصد تصادفات آذربایجان شرقی در این بزرگراه رخ می دهد.

رصد لحظه‌ای جاده‌ها از طریق ۳۰۳۷ دوربین نظارت تصویری و ترددشمار

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر ۲۲۴۳ دستگاه تردد شمار و ۷۹۴ دستگاه دوربین نظارت تصویری تردد، ترافیک و آخرین وضعیت جاده‌ها را رصد می‌کنند.

وزیر راه و شهرسازی:

همه پروژه‌های راهسازی فعال هستند

وزیر راه و شهرسازی گفت: با وجود نفوذ تروریستی آمریکا در برنامه‌های اقتصادی ایران، کلیه پروژه‌های راهسازی ایران در سراسر کشور فعال است و کارگاه‌ها مشغول انجام عملیات عمرانی هستند.

اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های پرتردد تا اول مهر

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و جاده اردبیل-آستارا از امروز تا ابتدای مهرماه خبر داد.

بیش از ۶۰ درصد اتوبوس‌های شهری فرسوده‌اند

مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور ضمن اشاره به آخرین آمار وسایل نقلیه فرسوده در کشور گفت: حدود ۷ درصد از خودروهای کل کشور و ۶۱ درصد از اتوبوس‌های شهری فرسوده‌اند.

نرخ بلیت اتوبوس‌های اربعین اعلام شد

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، نرخ بلیت اتوبوس‌های اربعین را اعلام کرد.

ایران جزو ۱۰ کشور برتر مدیریت راه‌ها با استفاده از پهپاد

دبیر کارگروه ساماندهی پهپادهای غیرنظامی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی، گفت: در حال حاضر و بر اساس آمارهای جهانی، ایران در زمینه توسعه فناوری‌های پهپاد جزو ۱۰ کشور برتر مدیریت راه‌ها با استفاده از پهپادها قرار دارد.

ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون از ۱۵ شهریور آغاز می شود

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: ثبت نام برای بیمه تکمیلی درمان رانندگان کامیون به همراه همسر و دو فرزند آنها از ۱۵ شهریور ماه جاری آغاز می شود و تا ۱۵ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

با حضور رییس جمهوری

طرح تکمیل ۲ هزار کیلومتر راه روستایی آغاز می شود

روز دوشنبه طرح اقدام برای راه‌های اولویت‌دار روستایی(ابرار) توسط حجت الاسلام حسن روحانی رسما آغاز می‌شود.

نیمی از مردم عوارض الکترونیکی پرداخت نکردند

مدیرکل بهره‌برداری آزادراه‌های کشور اعلام کرد که عوارض الکترونیکی خودروهای عمومی و سنگین که طی پنج ماه گذشته از آزادراه‌های دارای تجهیزات الکترونیکی اخذ عوارض استفاده کرده‌اند قسطی شده و به زودی چگونگی پرداخت آن‌ها ابلاغ می‌شود.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی خبر داد:

شناسایی ۶۳ نقطه پر حادثه در جاده های آذربایجان شرقی/ آغاز روسازی اتوبان تبریز – زنجان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

قطعه چهارم آزادراه تبریز – ارومیه تکمیل شد

رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: با اجرای اقدامات ایمنی در مسیر خاصبان – سرای در قطعه ۴ آزادراه تبریز – ارومیه عبور ترافیک از باند دوم این مسیر انجام و ساخت این قطعه تکمیل شد.

انتقاد معاون استاندار آذربایجان شرقی از ایجاد موانع در ورودی برخی از شهرهای استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اجرای دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی و برخورد جدی با متخلفان، گفت: امنیت و جان شهروندان نباید به هیچ بهانه‌ای در معرض خطر قرار گیرد.

باند دوم قطعه۵ آزادراه تبریز- ارومیه زیربار ترافیک می‌رود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌شرقی گفت: باند دوم قطعه پنجم آزادراه تبریز-ارومیه در مدت ۱۰ روز آینده به بهره‌برداری رسیده و زیر بار ترافیک می‌رود.

صدور بیش از ۴۰ هزار کارت هوشمند رانندگان در آذربایجان شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی گفت: ۴۰۹۹۵ راننده در استان کارت هوشمند دارند.

۳۰۰۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری نوسازی می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: سه هزار دستگاه ماشین‌آلات راهداری طی دو سال آینده با تامین اعتبار ۳۰ هزار میلیارد ریال نوسازی می‌شوند.

افزایش ۴ درصدی تردد در محور‌های برون شهری

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۹۴ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۴ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

اولتیماتوم ۲ ماهه دادستان بستان‌آبادبه شهرداران و راهداری

دادستان عمومی و انقلاب بستان‌آباد به شهرداران بستان‌آباد و تیکمه‌داش و اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان برای ساماندهی جاده‌های اصلی، فرعی و معابر شهری اولتیماتوم دو ماهه داد.

بهسازی آسفالت بزرگراه تبریز-آذرشهر- عجبشیر نیازمند ۳۰ میلیارد تومان اعتبار

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی با بیان این‌که آسفالت حدود ۳۰ کیلومتر از بزرگراه تبریز-آذرشهر- عجبشیر وضعیت مناسبی ندارد، گفت: حدود ۳۰ میلیارد تومان برای بهسازی و تعمیر وضعیت آسفالت این بزرگراه نیاز است.

مديركل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان خبر داد:

ثبت بيش از۶۸ميليون و۳۸۲هزار تردد خودرو درمحورهاي آذربايجان شرقی

بيش از۶۸ميليون و۳۸۲هزارترددخودرو درمحورهاي مختلف استان آذربايجان شرقي طي سه ماهه اول سال ۱۳۹۸ ثبت شد. 

تردد هرگونه وسائط نقلیه در آزادراه پیامبر اعظم(ص) متوقف می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب چاراویماق از تعیین ضرب‌الاجل ۱۰روزه در خصوص رفع نقایص آزادراه پیامبر اعظم (ص) خبر داد.

  گزارش
افت بازار مسکن از چه زمانی آغاز شد؟ پیش‌خرید مسکن در بافت‌های فرسوده با وام ۶ درصد برگزاری نشست علمی تخصصی واکاوی پوسته های معماری ایران در تبریز مشتری آپارتمان‌های قدیمی افزایش می‌یابد ۱۰درصد خانه‌های کشور خالی هستند/ سامانه املاک و اسکان ضدفساد است؟ شیب تند افزایش قیمت مسکن در اروپا ماه عسل گران‌فروشان در بازار مسکن تمام شد+ قیمت سایه روشن مداخله دولت در بازار مسکن وام مسکن چقدر از قیمت یک خانه را پوشش می‌دهد؟ تعداد مسکن و مستاجران در ۲۰ سال دو برابر شد!
  مصاحبه
دخالت دولت رکود ساخت و ساز را حل نمی کند / آمادگی بنیاد بتن آذرآبادگان برای مشارکت در پروژه های بازآفرینی شهری تحقق سهمیه ۱۰۰ در صدی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در احداث مسکن مهر / هم مسکن ساخته ایم هم اشتغالزایی کرده ایم عملکرد شهرداری تبریز در مهندسی ترافیک ضعیف است / طرح اجرا شده در میدان آذربایجان قابل قبول نیست برای بستن گلوگاه های فساد در نظام مهندسی تلاش می کنم /با استقرار در ساختمان نیمه کاره مخالفت می کردم / مشمول بخشنامه تعارض منافع نیستم استادیوم یادگار امام(ره) تبریز بودجه اختصاصی ندارد / نور استادیوم استاندارد است /کنترل استادیوم با ۱۰۰ دوربین نورپردازی تبریز در حد صفر است/ نورپردازی موجب رونق کسب و کارها می شود شورای پنجم عملکرد راضی کننده ای ندارد/ مخالف مسقف سازی قبور شهدا بودم/ مردم از چپ و راست خسته شده اند/ حذف فلکه بزرگ ولی عصر امنیتی نبود تعلیق ۹۸ مشاور املاک در تبریز / فعالیت بانوان به عنوان مشاور املاک ممنوع نیست / مشاورین املاک نقشی در افزایش قیمت ها ندارند آستانه تحمل بازار تبریز در وضعیت هشدار است / در شان بازار تبریز با آن رفتار نشده است رانندگان خود را با جاده تطبیق دهند / انتقادات به کیفیت جاده ها وارد است / استقرار سامانه های هوشمند در جاده های آذربایجان شرقی
  یادداشت
ایرج شهین باهر شهردار تبریز دکتر است یا مهندس؟! لزوم توقف استفاده از بتن در ساخت و سازها! نمای رومی و پوست اندازی تبریز! مهندسانی که پول می‌گیرند و نظارت نمی‌کنند! نظام مهندسی ساختمان از ناپاکی‌ها پاک می‌شود؟ بازگشت به نظام جوان اداری و نوآور تبعات سنگین رکود ۵ ساله تولید مسکن در کشور+نمودار طراحی اولین استخر اینفینیتی ۳۶۰ درجه دنیا+تصاویر انتقاد شهردار سابق تبریز از اوضاع نابسامان مقبره الشعرا/ نوین خواستار پاسخگویی مسئولان شد رسانه های تخصصی را بیشتر دریابید
  جدید ترین اخبار
کل ناوگان اتوبوس بین‌شهری تا ۲۸ مهر به جابجایی زائران اختصاص یافت احداث و تکمیل بیش از ۴۰۰ کیلومتر از راه‌های فرعی و روستایی آذربایجان شرقی راه‌های ایران‌ ۵۰۰ هزار میلیارد تومان ارزش دارد تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت تسریع در اتمام عملیات اجرایی آزادراه تبریز_سهند ۴درصد تصادفات آذربایجان شرقی در بزرگراه شهید کسایی تبریز رخ می دهد رصد لحظه‌ای جاده‌ها از طریق ۳۰۳۷ دوربین نظارت تصویری و ترددشمار همه پروژه‌های راهسازی فعال هستند اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های پرتردد تا اول مهر بیش از ۶۰ درصد اتوبوس‌های شهری فرسوده‌اند نرخ بلیت اتوبوس‌های اربعین اعلام شد

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir