راهداری | نخستين پايگاه خبری صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
سه شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۷ | Tuesday, 14 August , 2018
 راهداری

مدیر کل ساخت و توسعه شبکه راه‌های منطقه شمال غرب کشور خبر داد؛

بهره‌برداری از جاده میانه – میاندوآب تا پایان سالجاری

مدیر کل ساخت و توسعه شبکه راه‌های منطقه شمال غرب کشور از افتتاح جاده میانه – میاندوآب تا پایان سالجاری خبر داد و گفت: برای افتتاح ۱۰ کیلومتر باقیمانده از این جاده ۵۰ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

معاون وزیر راه و شهر سازی خبر داد:

احداث ۱۹۰ کیلومتر بزرگراه در آذربایجان غربی

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت و توسعه جاده‌های آذربایجان غربی در قالب طرح‌های اجرایی از جمله تکمیل کریدور غرب کشور، آزادراه ارومیه- تبریز و چهارخطه شدن جاده‌های دسترسی به پایانه‌های مرزی اجرا می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی:

۸۰ درصد دوربین‌ کنترل ترافیک برخی استانها خرابند

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: برخی استان‌ها اعلام می‌کنند که حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد دوربین‌های کنترل ترافیک راه‌ها خراب هستند.

استاندار آذربایجان‌شرقی خبر داد:

بهره‌برداری ۱۰۰ درصدی از بزرگراه تبریز- اهر در سال ۹۸

استاندار آذربایجان‌شرقی از بهره‌برداری ۱۰۰ درصدی از بزرگراه تبریز- اهر و محورهای هریس و ورزقان در سال ۹۸ خبر داد.

تخصیص تسهیلات نوسازی ناوگان سنگین آغاز شد

صندوق توسعه ملی از وصول بیش از ۶۰۰ میلیون دلار طرح های توسعه ناوگان حمل و نقل تجاری سنگین درون و برون شهری برای جایگزینی بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو عمومی تا سال ۱۳۹۹ خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

‌ثبت ۱۴هزار شکایت رانندگان حمل و نقل جاده‌ای در سامانه‌های ارتباطی

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: با تقویت و فعال‌سازی بیش از پیش سامانه‌های رسیدگی به مطالبات رانندگان، بیش از ۱۴ هزار شکایت از سوی رانندگان حوزه حمل و نقل جاده‌ای کالا دریافت شد و در فرآیند رسیدگی قرار گرفت.

قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:

مطالبات برحق رانندگان در اولویت است

قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: آشنایی با مشکلات رانندگان در پایانه بار بندرعباس و بررسی مطالبات به حق آن‌ها از اولویت‌های اصلی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌باشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

تعطیلی ۷۰ شرکت حمل ‌و نقلی در رابطه با مشکلات رانندگان

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد با اشاره به ثبت ۱۴هزار شکایت در رابطه با مشکلات رانندگان، از تعطیلی دائم و موقت ۷۰ شرکت حمل‌‌ونقل در همین راستا خبر داد.

ساخت هفت هزار و ۸۰۰ کیلومتر بزرگراه در دست اقدام است

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل و نقل کشور گفت: اکنون ۱۶ طرح آزادراهی در کشور به طول هفت هزار و ۸۰۰ کیلومتر در دست ساخت است.

زیرسازی خط‌آهن قزوین-رشت تکمیل شد

معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از عملیات احداث راه‌آهن قزوین-رشت با اشاره به اتمام زیرسازی این خط‌ ریلی، پیشرفت فیزیکی روسازی این پروژه را ۷۵ درصد اعلام کرد.

پروانه فعالیت شرکت های حمل و نقل متخلف تمدید نمی‌شود

عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: با ابزارهایی چون جلوگیری از تمدید پروانه فعالیت شرکت‌های متخلف و عدم ارائه بارنامه، این شرکت‌ها ناچار به مذاکره شده اند.

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خبر داد:

لزوم اجرای دستورالعمل نوسازی ۳۰۰۰ دستگاه ناوگان عمومی جاده‌ای

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در جریان سفر یک‌روزه به استان آذربایجان غربی بر لزوم اجرای دستورالعمل نوسازی ۳ هزار دستگاه ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای در یک دوره ۵ ساله تأکید کرد.

۱۷ شركت حمل‌و‌نقل متخلف در استان تهران تعطيل شد

پس از برگزاری جلسات كمیسیون ماده ۱۲ در قالب ستاد (سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای) و اداره‌كل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران و بررسی ۷۳ پرونده تخلف شرکت‌های حمل‌ونقلی استان، رای بر تعطیلی ۱۳ شرکت از سوی ستاد و ۴ شرکت از سوی اداره کل استان صادر شد.

تا نیمه دوم امسال‌

سامانه یکپارچه عوارض الکترونیکی اجرا می شود

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها از اجرای سیستم یکپارچه اخذ عوارض الکترونیکی تا نیمه دوم سال جاری خبر داد و گفت: برای این اقدام یک روش پرداخت تعریف خواهد شد و از اتلاف وقت خودروها پشت درگاه عوارضی جلوگیری می‌‌شود.

۸ کیلومتر از بزرگراه «اردبیل – مشگین‌شهر» زیربار ترافیک می‌رود

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۸ کیلومتر از محور چهارخطه «اردبیل – مشگین‌شهر» در تیرماه زیر بار ترافیکی می‌رود.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

جزئیات طرح ۱۰میلیاردی نوسازی ناوگان فرسوده برون‌شهری

معاون وزیر راه و شهرسازی جزئیات طرح ۱۰ میلیاردی دولت برای نوسازی ناوگان فرسوده برون‌شهری را تشریح کرد.

کرایه حمل بار از ابتدای سال ۹۷ افزایش پیدا کرده است

عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به افزایش کرایه حمل از ابتدای سال ۹۷ گفت: کارگروهی به منظور پیگیری مطالبات رانندگان با دستور وزیر راه و مسکن تشکیل شده است.

قول مساعد بازگشایی محور «زنجان – شمال»

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: قول‌های مساعدی برای بازگشایی محور «زنجان – شمال» کشور داده شده است.

تمهیدات راهداری آذربایجان‌شرقی برای سفرهای تابستانی تشریح شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به فعالیت ۷۰۰ راهدار در طول تابستان، برنامه‌های این اداره‌کل را برای خدمات‌رسانی به مردم در طول سفرهای تابستانی را تشریح کرد.

مشاور وزیرا راه:

سرعت مجاز در بزرگ‌راه‌ها باید کاهش یابد

مشاور وزیر راه و شهرسازی معتقد است با توجه به شرایطی که در بسیاری از بزرگراه‌های ایران وجود دارد، کاهش سرعت مجاز در این راه‌ها می‌تواند به بالا رفتن ایمنی و کاهش تصادفات کمک کند.

كمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شركت‌های حمل‌ونقل تشكیل شد

كمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شركت‌های حمل‌ونقل در اجرای بند ۴ ابلاغیه اخیر معاون وزیر ورئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با هدف تسریع در رسیدگی به مشكلات رانندگان در بخش تضییع حقوق آنان توسط برخی شركتهای حمل‌و‌نقل متخلف تشكیل شد.

سرعت طرح ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت برای اولین‌بار در آزادراه کنارگذر جنوبی تهران

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران تنها آزادراهی است که سرعت طرح در آن ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت است و این به دلیل طول شیب مناسب و شرایط خاص توپوگرافی آزادراه است

آغاز عملیات روسازی بتنی آزادراه‌های کشور بر اساس مطالعات محققان دانشگاهی

عملیات روسازی بتنی آزادراه‌های ایران، بر اساس یافته‌ها و نتایج مطالعات محققان واحد علوم و تحقیقات و توسط شرکت راهسازی و عمران ایران کلید خورد.

ساخت طولانی‌ترین آزادراه کشور

معاون ساخت و توسعه آزاد راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل از ساخت طولانی‌ترین آزادراه کشور خبر داد.

معاون وزیر راه:

قطعه ۴ آزادراه تبریز-ارومیه افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: در راستای تکمیل بخشی از کریدور آزادراهی شرق به غرب، ۳۵ کیلومتر از آزادراه ارومیه-تبریز نیمه اول امسال بهره‌برداری می‌شود.

  گزارش
برنامه دولت برای کنترل قیمت مسکن جواب می‌دهد؟ خطر بازگشت رکود تورمی به مسکن/بازار به تسهیلات جدید واکنش نداد عامل گرانی مسکن،نوسانات ارزی است/اثرات مثبت مالیات بر عایدی مسکن بازار دلار، چگونه قیمت خانه را بالاوپایین می‌کند؟ رشد ۹۴ درصدی ارزش صادرات سنگ تزیینی در پنج سال جزئیات ۱۰ چالش زندگی در پایتخت/ وجود تمایل ۵۸ درصدی به ترک پایتخت خانه بخریم یا دست نگه داریم؟/برآوردی از بازار مسکن در ماههای آتی ثبت نام ۸۳ نفر در انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی گران‌ترین خانه‌های دوبی چه قدر می‌ارزند؟ بیداد بی قانونی در بازار رهن و اجاره
  مصاحبه
بخشنامه های آقای آخوندی کارشناسی شده نیست/ معتقد به حذف ارجاع نظارت هستم/ باید به شهین باهر فرصت داده شود هدف وزیر راه و شهرسازی حذف نظام مهندسی است / عملکرد شهین باهر در شهرداری تبریز متوسط است نظام مهندسی متولی اشتغالزایی برای مهندسان نیست/ اجرای بخشنامه ها باعث تضعیف نظام مهندسی در ساخت و ساز می شود توجه ملی به تبریز ۲۰۱۸ وجود ندارد / ضرورت برداشتن نگاه امنیتی از تبریز / از برگزاری کنگره بین المللی شهریار انصراف می دهم اجرای ابلاغیه های وزیر راه وشهرسازی جلو فساد را می گیرد / انتصاب شهین باهر سیاسی بود عدم اجرای درست ابلاغیه های وزیر باعث بروز دلالی می شود / اجرای مبحث ۱۹ در ساختمانها جدی گرفته شود رویداد ۲۰۱۸ برای تبریز زود بود / شهین باهر نباید به بوسنی سفر می کرد/ اکبرنژاد توصیه برادرش را نکرده مهندسان باید مهارت آموزی کنند / اجرای طرح های استاد و شاگردی، تکاپو و کارورزی در اولویت مشکلات نظام مهندسی با بخشنامه حل نمی شود / شهین باهر رویه های زائد شهرداری را حذف کند نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم
  یادداشت
یک نکته طلایی درباره «سن بنا» مفهوم بازآفرینی پایدار شهری تبریز ۲۰۱۸ در کما / فرصت سوزی مدل ۲۰۱۸ در شهر اولین ها ضرورت بازتعریف ارائه خدمات مهندسی ساختمان نکاتی در باب طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان راهكارهای تعديل بازار مسكن پرسه در دالان تاریخ قانون نظام مهندسی، روز از نو روزی از نو؟! احیای جاده ابریشم، این بار از مسیر شمال جهش در قیمت خودرو از کجا شروع شد؟
  جدید ترین اخبار
بهره‌برداری از جاده میانه – میاندوآب تا پایان سالجاری احداث ۱۹۰ کیلومتر بزرگراه در آذربایجان غربی ۸۰ درصد دوربین‌ کنترل ترافیک برخی استانها خرابند بهره‌برداری ۱۰۰ درصدی از بزرگراه تبریز- اهر در سال ۹۸ تخصیص تسهیلات نوسازی ناوگان سنگین آغاز شد ‌ثبت ۱۴هزار شکایت رانندگان حمل و نقل جاده‌ای در سامانه‌های ارتباطی مطالبات برحق رانندگان در اولویت است تعطیلی ۷۰ شرکت حمل ‌و نقلی در رابطه با مشکلات رانندگان ساخت هفت هزار و ۸۰۰ کیلومتر بزرگراه در دست اقدام است زیرسازی خط‌آهن قزوین-رشت تکمیل شد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir