راهداری | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۸ | Thursday, 12 December , 2019
 راهداری

جاده های آذربایجان شرقی، اردبیل، آذربایجان غربی و چند استان دیگر برفی و بارانی است

مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، خراسان رضوی، مازندران، کرمان، خراسان شمالی، گلستان و گیلان نشان می‌دهد.

۵۰۰۰ کیلومتر راه طی ۲ سال بهسازی و احداث می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: همدان امروز در حوزه زیرساخت های حمل و نقل حرفی برای گفتن دارد به‌طوریکه این استان در حوزه جاده‌ها، بزرگراهی و ریلی استان مناسبی است.

برف و باران در‌جاده‌های ۱۳ استان

مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش پراکنده برف و باران در محورهای استا‌ن‌هایی نظیر خراسان رضوی، ‌اردبیل، قم، اصفهان، کردستان، ‌لرستان، گیلان، مازندران، خراسان شمالی و قزوین گفت: خودروها به زنجیرچرخ مجهز باشند.

قطعات دوم و سوم بزرگراه تبریز- اهر افتتاح شد

قطعات دوم و سوم بزرگراه تبریز- اهر به‌ طول ۳۵ کیلومتر و صرف ۱۰۲میلیارد تومان هزینه افتتاح شد.

رشد ۶.۵ درصدی تردد در محورهای برون شهری

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۱۹۷ ترددشمار فعال در شبانه روز گذشته در محورهای برون‌شهری، ۶.۵ درصد افزایش تردد نسبت به روز قبل را نشان می‌دهد.

بارنامه وانت بارها الکترونیکی شد

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد که در راستای اجرای تکالیف مقرر در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به منظور تسهیل فرآیند صدور بارنامه برای وانت بارها، برای فعالیت در جاده‌های برون شهری، به زودی سیستم تحت وب صدور بارنامه الکترونیکی وانت بارها راه‌اندازی می شود.

شناسایی ۲۵۱ نقطه پرحادثه اولویت‌دار در جاده‌های کشور

وزیر راه و شهرسازی گفت: ۲۵۱ نقطه پرحادثه اولویت‌دار در جاده های کشور شناسایی شده که ۶۱ نقطه برطرف شده است.

آغاز طرح راهداری زمستانی از یکم آذر‌/آماده‌باش ۷۰۰ باب‌ راهدارخانه در جاده‌ها

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز طرح راهداری زمستانی از اول آذر، گفت: در حال حاضر ۶۵۰ باب راهدارخانه ثابت در سطح جاده‌های کشور داریم، ضمن آنکه ۵۰ باب راهدارخانه هم به صورت موقت در طرح راهداری زمستانی به آن اضافه می‌شود.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز تاکید کرد:

ضرورت اتصال شهرک اندیشه به اتوبان تبریز- سهند

معاون فنی وعمرانی شهردار تبریز بر ضرورت اتصال شهرک اندیشه به اتوبان تبریز – سهند به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای شهرداری منطقه ۷ تبریز تاکید کرد.

خسارت ۱۰۰ میلیاردی زلزله به راه‌ها و پل‌های آذربایجان‌شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: زلزله ۵٫۹ ریشتری بامداد جمعه در ترکمنچای، خسارتی معادل ۱۰۰ میلیارد ریال به راه‌های و پل‌های استان وارد کرده است.

آشکارسازی ۱۵۸۵ نقطه پرحادثه جاده‌ای در سطح کشور

مدیرکل دفتر نگهداری راه‌ها در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه ۳۳۹۲ نقطه‌ دارای تصادف در جاده‌‌ها شناسایی شده است، از آشکارسازی ۱۵۸۵ نقطه پرحادثه خبر داد و گفت: پس از آشکارسازی، رفع این نقاط جاده‌ای دنبال می‌شود.

شرکت هوشمند حمل و نقل کالا تشکیل می‌شود

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از تاسیس شرکت حمل و نقل بزرگ مقیاس هوشمند کالا و تدوین دستوالعمل نحوه فعالیت این شرکت ها خبر داد.

رصد جاده‌ها از طریق ۷۹۴ ‌دوربین نظارت تصویری

مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در مسیر رفت و برگشت محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز‌ و آزادراه قزوین-رشت تردد روان است، گفت: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه قزوین-کرج نشان می‌دهد.

تأثیر تابلوهای تبلیغاتی جاده‌‌‌ای در افزایش سوانح رانندگی

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به افزایش تابلوهای تبلیغاتی در جاده‌ها و تأثیر آن در بروز تصادفات، گفت: تعدد این تابلوها مخاطرات ایمنی در رانندگی دارد و در صورت حواس‌پرتی راننده به بروز تصادف می‌انجامد.

حذف ۲۷ نقطه‌ی پرحادثه‌ در جاده‌های آذربایجان شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: حذف حدود ۲۷ نقطه‌ی پرحادثه‌ی استان در سال جاری در دستور کار قرار دارد که تاکنون بیش از ۷۰ درصد پیشرفت را در این زمینه شاهد هستیم.

ساخت ۱۱۰۰ کیلومتر آزادراه تا پایان دولت+ هزینه هر کیلومتر آزادراه

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل اعلام کرد که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال حدود هزار و ۱۰۰ کیلومتر آزاد راه درکشور ساخته می‌شود. اما توانایی ساخت هزار کیلومتر آزاد راه در سال در صورت تامین شدن سرمایه مورد نیاز آن وجود دارد.

منطقه یک آزادراه تهران- شمال دهه فجر امسال افتتاح می‌شود

پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد منطقه یک آزاد راه تهران- شمال، بالاخره رئیس بنیاد مستضعفان اعلام کرد: منطقه یک آزادراه تهران- شمال در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

اجرای طرح ارتقای فرهنگ ایمنی ترافیک در ۴۰ مدرسه آذربایجان‌شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: طرح ارتقای فرهنگ ایمنی و ترافیکی در ۴۰ مدرسه واقع در حاشیه راه‌های استان در حال اجراست.

تردد جاده‌ای ۶.۵ درصد کاهش یافت

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۲۷ تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری، میزان تردد نسبت به روز قبل ۶.۵ درصد کاهش داشته است.

تردد ۱۶۷ میلیون در جاده‌های آذربایجان‌شرقی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان‌شرقی از تردد ۱۶۷ میلیون و ۳۵۸ هزار خودرو در محورهای مختلف استان خبر داد.

گزارش باران در جاده های ۱۰ استان کشور

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور از وضعیت جوی راهها علاوه بر ادامه بارش‌ها در جاده‌های استان‌های البرز ، تهران و قم در راههای ۷ استان دیگر نیز بارش‌ها ادامه دارد.

محدودیت‌های ترافیکی در تعطیلات‌ ایام شهادت امام رضا(ع) و وفات رسول اکرم (ص)

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: تردد خودرو از محور قدیم مشهد-ملک‌آباد به صورت ۲۴ ساعته در روزهای دوم تا ششم آبان‌ماه، ممنوع است و مسیر برای تردد زائران پیاده اختصاص می‌یابد.

اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال برای دسترسی به مجتمع‌های بین راهی

۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد راه‌های دسترسی به مجتمع‌های بین‌راهی و نصب تابلوهای اطلاع‌رسانی محل استقرار این مجتمع‌ها در جاده‌های کشور اختصاص یافته است.

اختصاص ۹۰۰۰ اتوبوس برای بازگشت زوار/ آماده‌سازی ناوگان برای ایام شهادت امام رضا

مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: برای سفرهای اربعین با توجه به تقاضای زوار و زمان و روز تقاضا، ۹۰۰۰ دستگاه اتوبوس اختصاص یافت که هم‌اکنون در حال انجام سفرهای بازگشت زوار هستند.

کل ناوگان اتوبوس بین‌شهری تا ۲۸ مهر به جابجایی زائران اختصاص یافت

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد: کلیه ناوگان اتوبوس بین شهری از روز پنج شنبه ۲۵ مهر ماه تا یکشنبه ۲۸ مهرماه برای جابه‌جایی زائران از مبادی مرزی چهارگانه اختصاص خواهد یافت.

  گزارش
بهترین زمان خرید مسکن چه موقع است؟ تکمیل اولین پل بزرگراهی غول‌آسای بین مرزی روسیه و چین گران‌ترین خانه‌های آمریکا معامله آپارتمان در تهران ۴۰ درصد کاهش یافت جهش اقتصادی آذربایجان‌غربی به روایت آمار پیش بینی وضعیت بازار مسکن تا پایان امسال «سرپل‌ذهاب» دو سال پس از زلزله/ دردسر ساکنان اتاقک‌های ۱۶ متری ضرورت تنویر افکار عمومی توسط شهردار تبریز در خصوص پارک های احداث شده! قیمت خانه‌های لوکس در شهرهای مختلف آمریکا سال ۹۹، سال رونق مالی پروژه های عمرانی
  مصاحبه
تحریک گسل تبریز شایعه است / نامشخص بودن گسل مسبب زلزله میانه خانه دار شدن ۵۰۰ هزار نفر در آذربایجان شرقی توسط بانک مسکن / سقف وام مسکن باید برداشته شود / بخشودگی جرایم با اجرای طرح میثاق دخالت دولت رکود ساخت و ساز را حل نمی کند / آمادگی بنیاد بتن آذرآبادگان برای مشارکت در پروژه های بازآفرینی شهری تحقق سهمیه ۱۰۰ در صدی بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در احداث مسکن مهر / هم مسکن ساخته ایم هم اشتغالزایی کرده ایم عملکرد شهرداری تبریز در مهندسی ترافیک ضعیف است / طرح اجرا شده در میدان آذربایجان قابل قبول نیست برای بستن گلوگاه های فساد در نظام مهندسی تلاش می کنم /با استقرار در ساختمان نیمه کاره مخالفت می کردم / مشمول بخشنامه تعارض منافع نیستم استادیوم یادگار امام(ره) تبریز بودجه اختصاصی ندارد / نور استادیوم استاندارد است /کنترل استادیوم با ۱۰۰ دوربین نورپردازی تبریز در حد صفر است/ نورپردازی موجب رونق کسب و کارها می شود شورای پنجم عملکرد راضی کننده ای ندارد/ مخالف مسقف سازی قبور شهدا بودم/ مردم از چپ و راست خسته شده اند/ حذف فلکه بزرگ ولی عصر امنیتی نبود تعلیق ۹۸ مشاور املاک در تبریز / فعالیت بانوان به عنوان مشاور املاک ممنوع نیست / مشاورین املاک نقشی در افزایش قیمت ها ندارند
  یادداشت
سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در کما! ضرورت ورود نهادهای مسئول به موضوع تغییر درهیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی از حرف تا عمل! در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی چه خبر است؟! زلزله ترس ندارد آمادگی می خواهد تفاوت‌های طرح اقدام‌ملی با مسکن مهر چیست؟ درمان رکود بازار مسکن با تولید هدفمند و اجرای مالیات های تنظیمی چرا قیمت مسکن کاهشی شد؟ ایرج شهین باهر شهردار تبریز دکتر است یا مهندس؟! لزوم توقف استفاده از بتن در ساخت و سازها! نمای رومی و پوست اندازی تبریز!
  جدید ترین اخبار
جاده های آذربایجان شرقی، اردبیل، آذربایجان غربی و چند استان دیگر برفی و بارانی است ۵۰۰۰ کیلومتر راه طی ۲ سال بهسازی و احداث می‌شود برف و باران در‌جاده‌های ۱۳ استان قطعات دوم و سوم بزرگراه تبریز- اهر افتتاح شد رشد ۶.۵ درصدی تردد در محورهای برون شهری بارنامه وانت بارها الکترونیکی شد شناسایی ۲۵۱ نقطه پرحادثه اولویت‌دار در جاده‌های کشور آغاز طرح راهداری زمستانی از یکم آذر‌/آماده‌باش ۷۰۰ باب‌ راهدارخانه در جاده‌ها ضرورت اتصال شهرک اندیشه به اتوبان تبریز- سهند خسارت ۱۰۰ میلیاردی زلزله به راه‌ها و پل‌های آذربایجان‌شرقی

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir