راهداری | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | Thursday, 25 April , 2019
 راهداری

جزئیات تازه پرداخت الکترونیکی اخذ عوارض آزادراه ها اعلام شد

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت ساخت با بیان اینکه روش‌های تازه‌ای در کنار روش‌های قبلی برای پرداخت الکترونیکی عوارضی آزادراه در نظر گرفته‌ایم، از تمدید مهلت پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها در ماه جاری خبر داد.

مرکزمدیریت راه های کشور:

۲۲مسیر شریانی و غیرشریانی مسدود است

مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت ترافیکی برخی از محورهای برون شهری، محورهای مسدود شریانی (۶ مسیر) و محورهای مسدود غیرشریانی ( ۱۶ مسیر) را دقایقی پیش اعلام کرد.

کاهش ۲۱ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری

کل تردد ثبت شده بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۶۹ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، در سیزدهم فروردین ۹۸ نسبت به روز قبل، ۲۱.۱ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

آزادراه قزوین- رشت بازگشایی شد

آزادراه قزوین-رشت (مسیر جنوب به شمال) بازگشایی شد.

افزایش ۵.۳ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری نسبت به روز گذشته/اوج تردد بين ساعات ۱۷ تا ۱۸

در شبانه ‌روز گذشته، كل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۷۱ ترددشمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۵.۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

اعلام محورهای پردد و دارای ممنوعیت تردد در سطح کشور

مرکز مدیریت راه های کشور در راستای خدمت به مسافران نوروزی طی اطلاعیه‌ای محورهای پرتردد و وضعیت ترافیک راه‌های کشور را اعلام کرد.

بیش از ۳ میلیون نفر با ناوگان عمومی جابه جا شدند

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: براساس اطلاعات موجود از آغاز طرح نوروزی ۲۵ اسفند ۹۷ تا سوم فروردین ۹۸، بیش از سه میلیون نفر مسافر با ۲۷۳ هزار و ۴۰۸ دستگاه سرویس توسط ناوگان عمومی حمل ونقل جاده‌ای جابه‌جا شدند.

حذف پرداخت نقدی عوارض در چهار آزادراه از ۲۸ اسفند

معاون ساخت بزرگراه‌های کشور گفت: طرح عوارض الکترونیکی خودروها از روز ۲۸ اسفند در چهار آزادراه اصلی کشور اجرایی می‌شود.

فردا در مورد کاهش حداکثر سرعت در جاده ها تصمیم گیری می شود

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: کمیسیون ایمنی راه‌ها روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه درباره کاهش حداکثر سرعت خودروها اعلام نظر می‌کند.

راه‌های ایجاد حمل‌ونقل هوشمند و ایمن در کشور گشایش می‌یابد

دبیرستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ایران در آینده نزدیک با بهره گیری از دانش و تخصص بومی و با یکپارچه سازی فعالیت‌ها به سمت توسعه حمل ونقل هوشمند گام بلندی برخواهد داشت.

معاون وزیر راه:

تردد در جاده ها روان شد

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور که معاون وزیر راه و شهرسازی است، گفت: تلاش شبانه روزی راهداران در سه روز اخیر، روانسازی تردد در جاده ها را به دنبال داشت.

افزایش ۱۰٫۷ درصدی تردد در جاده های برون شهری

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه‌ های تردد شمار طی ۲۴ ساعت گذشته تردد در مسیرهای برون شهری در مقایسه با روز قبل از آن ۱۰٫۷ درصد افزایش یافت.

ایمن سازی جاده ها به بخش خصوصی واگذار می شود

معاون توسعه آزادراه ‌های وزارت راه و شهرسازی گفت: ایمن سازی محورهای ارتباطی و جاده های کشور در صورت تمایل فعالان اقتصادی و موافقت این وزارتخانه به بخش خصوصی واگذار می شود.

طرح حفاظ بتنی در آزاد راه قزوین – کرج به بهره برداری رسید

در مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی طرح حفاظ بتنی با فناوری بلوک مفصلی آزادراه قزوین- کرج مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی:

یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال برای نگهداری راه ها هزینه می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال برای نگهداری راه های استان از محل اعتبارهای ملی و استانی هزینه می شود.

تخلف ۴۰ شرکت حمل و نقل مورد بررسی قرار می گیرد

مديركل دفتر حقوقی و تدوين مقررات‌ سازمان راهداری گفت: در نيمه آذر‌ماه سال جاری، كميسيون ويژه ماده ۱۲ رسيدگي به تخلفات شركت‌های حمل و نقل جاده‌ای در ۶ استان، به پرونده تخلف ۴۰ شركت حمل و نقلی رسيدگی و احكام حقوقی لازم را صادر كرد.

طرح ۲۵ ساله جاده چاراویماق – میاندوآب تعطیل است

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از عدم تخصیص و جذب اعتبارات لازم برای جاده چاراویماق – میاندوآب خبر داد و گفت: تخصیص نیافتن اعتبار ۸۰ میلیارد تومانی موجب توقف عملیات ساخت این طرح ۲۵ ساله شده است.

انسداد ۱۰ محور به دلیل بارش برف و‌ سیلاب

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد در محور کندوان و همچنین از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ امروز از رودهن به سمت آمل در محور هراز ممنوع است.

‌موافقت ‌رئيس سازمان برنامه و بودجه با نصب‌ ۲۰۰۰ دوربين ثبت تخلف در جاده‌ها ‌

عضو هيأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: رئيس سازمان برنامه و بودجه با نصب و راه‌اندازی ۲۰۰۰ دوربين ثبت تخلف سرعت در جاده‌های مواصلاتی كشور، به روش BOT موافقت كرد.

۵ هزار و ۳۰۰ نقطه حادثه خیز در کشور وجود دارد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: با اقدامات انجام شده هشت هزار نقطه حادثه خیز کشور به پنج هزار و ۳۰۰ مورد کاهش یافت.

تونل شیبلی از فردا مسدود می شود

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: به علت انجام عملیات کارگاه جاده ای در داخل تونل شیبلی، آزادراه تبریز- زنجان در محدوده عوارضی تبریز تا عوارضی بستان آباد از فردا چهارشنبه تا اطلاع بعدی مسدود است.

آزادراه تبریز- زنجان محدودیت ترافیکی ندارد

رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی گفت: هیچ گونه محدودیت ترافیکی در آزاد راه تبریز- زنجان اعمال نشده است.

مدیرکل راه های روستایی کشور:

۵۰ درصد پروژه‌های راه روستایی فعال است

مدیر کل راه های روستایی کشور گفت: از ۱۴ هزار پروژه راه روستایی سطح کشور تنها ۵۰ تا ۵۲ درصد پروژه ها فعال بوده و مابقی تعطیل هستند.

مدیرکل جدید راهداری آذربایجان شرقی منصوب شد

طی حکمی از سوی حسن نیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اروجعلی علیزاده به عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای منصوب شد. 

۳۵ کیلومتر از جاده مراغه – هشترود روکش آسفالت می شود

رئیس اداره راه و حمل و نقل جاده ای مراغه گفت: ۳۵ کیلومتر از جاده مراغه – هشترود با هشت میلیارد تومان اعتبار روکش آسفالت می شود.

  گزارش
روایت عباس آخوندی از سفر به تبریز، قم، اصفهان، نائین و کاشان معطلی۴ساله اجرای مالیات برخانه‌های خالی/نابسامانی بازار اجاره‌بها فروکش هیجان بازار مسکن متوسط قیمت مسکن در شهرهای مختلف جهان چقدر است؟ هم اینک وقت آبگیری است + فیلم و عکس سقوط وام‌ مسکن به سطح سال ۹۲ ارزان‌ترین و گران‌ترین شهرهای جهان برای خرید مسکن احداث اولین شهر شناور جهان در اقیانوس آرام+تصاویر معماری در مریخ از ایده تا اجرا+تصاویر لرزه بر تن خانه تاریخی «مجتهدی ها» در تبریز
  مصاحبه
“میدان چایی” ناجی تبریز در برابر سیل/ آبهای سطحی مشکل اساسی تبریز است منتقدان دستاوردهای بنده را به نام خود زدند / شهرداری تبریز انتظارات را پایین آورده است برخورد قاطع با اهمال در شهرداری /شهرداری ها به پیشگیری از ساخت ساز غیر مجاز توجهی ندارند بهرام چاووشی روسای ادوار نظام مهندسی آذربایجان شرقی را به مناظره دعوت کرد استحکام بنا عامل محرومیت مهندسان / اکثر پیمانکاران عمرانی آذربایجان شرقی ورشکست شده اند رئیس نظام مهندسی باید مجری مصوبات هیئت مدیره باشد / ضرورت توجه بیشتر به قانون در نظام مهندسی بروکراسی در نظام مهندسی باید کاهش یابد / رئیس نظام مهندسی باید تمام وقت خود را وقف سازمان نماید مسکن مهر سهم ۱۷ میلیون ایرانی از سفره انقلاب بود/ جانمایی مسکن مهر در دوره آخوندی در دهه ۷۰ انجام شده بود نگاه شهرداری تبریز به تمام نقاط شهر یکسان نیست / چالش های نظام مهندسی با برنامه ریزی حل می شود/ پرورش مهندس متعهد دغدغه بسیج مهندسی مهندسان به افراد پاکدست، حرفه ای و با سابقه رای دهند
  یادداشت
هیچ نامی بی‌حقیقت دیده‌ای؟ دماوند خاموش است رفع مشکل مسکن در گرو حل مسایل کلان اقتصادی مسکن کلید “رونق تولید” پاسخ به سه سؤال درباره رابطه رونق تولید و معیشت مردم صرفه‌جویی سالانه ۱۹ هزار میلیارد تومان با اجرای مبحث ۱۹ ساختمان سازه خبر دو ساله شد لزوم نگاه تحقیقاتی به پروژه‌­های اجرایی حوزه نگهداری راه گذر از تحریم ها با ظرفیت منطقه آزاد ارس نقش مناطق آزاد جدید در ایجاد امنیت مرزها
  جدید ترین اخبار
جزئیات تازه پرداخت الکترونیکی اخذ عوارض آزادراه ها اعلام شد ۲۲مسیر شریانی و غیرشریانی مسدود است کاهش ۲۱ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری آزادراه قزوین- رشت بازگشایی شد افزایش ۵.۳ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری نسبت به روز گذشته/اوج تردد بين ساعات ۱۷ تا ۱۸ اعلام محورهای پردد و دارای ممنوعیت تردد در سطح کشور بیش از ۳ میلیون نفر با ناوگان عمومی جابه جا شدند حذف پرداخت نقدی عوارض در چهار آزادراه از ۲۸ اسفند فردا در مورد کاهش حداکثر سرعت در جاده ها تصمیم گیری می شود راه‌های ایجاد حمل‌ونقل هوشمند و ایمن در کشور گشایش می‌یابد

 

 

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir