هواشناسی | نخستين پايگاه خبری-تحليلی صنعت راه و ساختمان شمالغرب کشور
پنج شنبه, ۲ فروردین , ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
 هواشناسی

هواشناسی

ادامه بارش‌ها تا بعدازظهر فردا در کشور

سازمان هواشناسی از ادامه بارش‌ها در مناطق شرق، شمال شرق و مرکزی کشور خبر داد.

برف و باران در ۱۹ استان کشور

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران طی امروز و فردا در ۱۹ استان کشور خبر داد.

هواشناسی:

هشدار سازمان هواشناسی؛وزش باد ۹۰ کیلومتر/ احتمال خسارت به تاسیسات

سازمان هواشناسی از بارش باران و برف طی امروز، فردا و روز دوشنبه در برخی مناطق کشور خبر داد و اعلام کرد:‌ به دلیل وزش باد با سرعت ۹۰ کیلومتر درساعت احتمال وارد شدن خسارت به تاسیسات شهری و روستایی نیمه شرقی کشور وجود دارد.

پیش‌بینی شروع بارش‌ها از امروز در آذربایجان‌شرقی

طبق اطلاعیه‌ی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی، موج جدید بارش‌ها از امروز در آذربایجان‌شرقی شروع می‌شود. 

پیش‌بینی افزایش ۱۲ درجه‌ای دما در برخی مناطق کشور

سازمان هواشناسی از افزایش ۶ تا ۱۲ درجه‌ای دمای هوا در برخی مناطق کشور خبر داد و اعلام کرد: امروز در شمال غربی و استان‌های ساحلی خزر بارش‌های خفیف پیش‌بینی می‌شود.

پیش‌بینی ۳ روز بارانی برای کشور

سازمان هواشناسی از بارش باران و رعد و برق در اکثر مناطق کشور طی امروز، فردا و جمعه خبر داد.

پلیس اعلام کرد:

برف و باران در جاده های آذربایجان شرقی، غربی و زنجان

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: علاوه بر برفی بودن۴ محور و اکثر محورهای استان آذربایجان غربی، اکثر محورهای ۵ استان نیز بارانی است.

بارش برف و باران در اغلب مناطق کشور از فردا

از فردا نقاط مختلف کشور شاهد بارش برف و باران خواهد بود.

هواشناسی خبر داد:

برف و باران شدید در تبریز / مسافران زنجیر چرخ را فراموش نکنند

با ورود سامانه بارشی پیش بینی می شود شاهد بارش برف و کاهش محسوس دما در آذربایجان شرقی باشیم.

موج جدید بارش‌ باران و برف از فردا در کشور آغاز می شود

بنابر اعلام سازمان هواشناسی موج جدیدی از بارش‌ها از بعداز ظهر فردا در کشور آغاز می‌شود.

سازه پرس یک ساله شد

پایگاه خبری سازه پرس، نخستین پایگاه خبری تخصصی حوزه راه و ساختمان شمالغرب کشور به مرکزیت تبریز یک ساله شد.

هواشناسی

کاهش دما و بارندگی در ۱۰ استان کشور

سازمان هواشناسی از کاهش دما و بارش در ۱۰ استان کشور طی امروز و فردا خبر داد و اعلام کرد: هوای تهران فردا ۵ درجه سردتر می‌شود.

بارش‌های گسترده در نیمه غربی کشور

سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و اعلام کرد:‌ آخر هفته جاری دما در نیمه شمالی کشور افزایش می‌یابد و روز جمعه بارش‌های گسترده‌ای در نیمه غربی روی می‌دهد.

با حضور نماینده فرانسه انجام شد؛

بررسی دوباره قرارداد خرید ایرباس و ای تی آر

در نخستین نشست کارگروه مشترک حمل‌ و نقل ایران و فرانسه، قراردادهای خرید هواپیماهای ایرباس و ای تی آر مورد بررسی قرار گرفت.

برف و باران در راه کشور

سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز یکشنبه (فردا) خبر داد.

ورود سامانه جدید بارشی به کشور/نفوذ جریان‌های سرد شمالی

سازمان هواشناسی از ورود جریان‌های سرد شمالی به کشور طی امروز خبر داد و اعلام کرد: روز یکشنبه هفته آینده انتظار ورود سامانه بارشی از سمت غرب و شمال غرب کشور را داریم.

بارش برف و باران در ۶ استان ادامه دارد

سازمان هواشناسی از ادامه بارش برف و باران در ۶ استان کشور طی امروز و تا آخر هفته خبر داد.

هواشناسی

کاهش دما در نیمه شمالی و غربی کشور؛ برف و باران در راه است

سازمان هواشناسی از کاهش دما در نیمه شمالی و غربی کشور خبر داد و پیش‌بینی کرد از فردا در سواحل خزر، شمال شرق، دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و ارتفاعات البرز باران و برف ببارد.

ورود سامانه بارشی جدید به آذربایجان شرقی

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از ورود سامانه بارشی جدید به استان در شب یکشنبه خبر داد و گفت: با فعالیت این سامانه دمای استان حدود ۴ تا ۱۰ درجه سانتی گراد کاهش و غلظت آلاینده های جوی هوا نیز کاهش می یابد.

چگونه از تشدید آلودگی هوا جلوگیری کنیم؟

باتوجه به پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی آذربایجان شرقی مبنی بر پایداری هوا در روزهای آتی و امکان افزایش غلظت آلاینده‌های جوی، اداره کل حفاظت محیط زیست استان برای جلوگیری از تشدید آلودگی هوا اطلاعیه‌ای صادر کرد. 

تداوم آلودگی هوای تبریز

هوای تبریز برای دومین روز متوالی در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد.

ورود سامانه بارشی تازه‌ از شمال‌ غرب/ وزش باد شدید در‌ نیمه شمالی‌ کشور

روز‌ یکشنبه وزش باد شدید جنوبی در استان‌های گیلان، اردبیل و شمال غرب کشور، مناطقی از غرب و نیز بخش‌هایی از شمال شرق کشور پیش‌بینی می‌شود و در مناطقی از غرب کشور احتمال بروز پدیده گرد و خاک وجود دارد.

قرارداد تقویت سامانه‌های هشدار و خدمات اقلیمی هواشناسی ایران با فرانسوی‌ها امضا شد

قرارداد پروژه تقویت سامانه‌های هشدار و خدمات اقلیمی سازمان هواشناسی ایران با مؤسسه بین‌المللی هواشناسی فرانسه در تهران امضا شد.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان خبر داد

ورود امواج فرعی سامانه بارشی از روز چهارشنبه به آذربایجان شرقی

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: طبق پیش‌بینی‌ها، با ورود امواج فرعی سامانه بارشی در روز چهارشنبه شاهد وزش باد در استان خواهیم بود. 

  گزارش
گران‌ترین شهرهای جهان برای زندگی کدامند؟ ایده آجرهای توخالی پرشده با “هواژل” وسائط نقلیه متهم ردیف اول پرونده آلودگی هوای تبریز! عدم تناسب ورودی و خروجی وام مسکن بررسی وضعیت بناهای تاریخی آذربایجان شرقی و ۶استان دیگر پس از زلزله غرب زلزله بودجه بیشتر از یک‌دهه استان کرمانشاه را بلعید پروژه راه آهن میانه – تبریز ۱۸ ساله شد و به اتمام نرسید! اجرای طرح L.E.Z والزامات آن در تبریز راه آهن ارومیه – مراغه آماده بهره برداری شد/اتمام مراحل ریل گذاری درنگ در خانه «علی مسیو»، گشت‌وگذار در تاریخ مشروطه
  مصاحبه
نظام مهندسی از مسیر اصلی خود منحرف شده است/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم مشکلات تبریز با جذب سرمایه گذار حل می شود/ با ابلاغیه های وزیر مخالفم / در حق بانوان مهندس ظلم شده است شهردار تبریز تعامل خود را با نظام مهندسی بیشتر کند مدیریت واحد شهری، اجرایی نیست / میدان آذربایجان، فاجعه شهرسازی / شهین باهر با دقت و پاکدست عمل کند دومین جشنواره انتخاب مهندسان نمونه آذربایجان شرقی برگزار می شود / برگزاری جشن گلریزان مهندسان زندانی دریافت ۵ درصد حق از نظارت صاحب کار قانونی است / آقای وزیر، آیا تعارض منافع در سایر ارگانها وجود ندارد؟ ضرورت غبارروبی از نگین های تبریز/ از شهردار تبریز نباید انتظار معجزه داشت/ سازه پرس می تواند راه گشا باشد تبریز نیازمند رژیم فرهنگی است / انعقاد قرار داد پروژه اطلس با رقم بسیارناچیز/ معمار خوب کارآفرین است شهر زیبایی نساخته ایم / شهردار تبریز شنونده خوبی باشد می توان مسکن را از رکود خارج کرد / مسکن مهر تبریز بی کیفیت نیست
  یادداشت
آجرکاری مواج و پیچیده در کلیسای Eladio Dieste Cristo Obrero در اروگوئه بار سنگین بازآفرینی بافت‌های فرسوده تبریز ۲۰۱۸؛ تبریز همه تبریزی ها وقتی حروف الفبا به پلانهای معماری تبدیل می شوند ابهامات سقوط هواپیمای تهران – یاسوج به قلم خبرنگار صدا و سیما لوگوی اصلی تبریز ۲۰۱۸ کدام است؟ باز آفرینی شهری عامل ارتقا کیفیت زندگی ۵ نکته مهم در طرح بازآفرینی شهری تبریز و طرح های نازیبا نقدی بر لایحه پیشنهادی اصلاح قانون نظام مهندسی
  جدید ترین اخبار
ادامه بارش‌ها تا بعدازظهر فردا در کشور برف و باران در ۱۹ استان کشور هشدار سازمان هواشناسی؛وزش باد ۹۰ کیلومتر/ احتمال خسارت به تاسیسات پیش‌بینی شروع بارش‌ها از امروز در آذربایجان‌شرقی پیش‌بینی افزایش ۱۲ درجه‌ای دما در برخی مناطق کشور پیش‌بینی ۳ روز بارانی برای کشور برف و باران در جاده های آذربایجان شرقی، غربی و زنجان بارش برف و باران در اغلب مناطق کشور از فردا برف و باران شدید در تبریز / مسافران زنجیر چرخ را فراموش نکنند موج جدید بارش‌ باران و برف از فردا در کشور آغاز می شود

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir