پیاده راه سلامت به دلیل خطر ریزش مسدود شد | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹ | Monday, 26 October , 2020
شناسه خبر:36230    ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
پیاده راه سلامت به دلیل خطر ریزش مسدود شد

به جهت ریزش احتمالی کانال ایلی سو به خاطر فرسودگی، در مسیر پیاده راه جاده سلامت حد فاصل آخر شریعتی تا میدان ابوریحان و به منظور صیانت از جان همشهریان و جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی، این مسیر توسط شهرداری منطقه ۳ مسدود شد.

به گزارش سازه خبر، با توجه به اینکه طی اخطارهای اعلامی و بنرهای نصب شده در مسیر پیاده راه سلامت حد فاصل آخر شریعتی و میدان ابوریحان داده شده ، از شهروندان درخواست شده بود از تردد در این مسیر خودداری نمایند، اما با توجه به عدم اعتنای شهروندان به هشدارها، این مسیر توسط شهرداری منطقه ۳ تبریز مسدود شد.
مسدود کردن این مسیر پیاده روی و ورزش  به جهت واقع شدن کانال هدایت آبهای سطحی “ایلی سو” در زیر این مسیر، و احتمال ریزش آن به جهت فرسودگی انجام گرفته تا از هرگونه آسیب و خطر بر شهروندان در رفت و آمد و هنگام ورزش صبحگاهی جلوگیری شود.
این مسیر تا پایان عملیات نوسازی و مرمت دال های بتنی کانال ایلی سو مسدود خواهد بود که بعد از اتمام این عملیات مسیر مذکور برای ورزش و پیاده روی شهروندان باز خواهد شد.

شهرداری منطقه ۳ تبریز تاکیدا از همه شهروندان تقاضا کرده که از هر گونه حضور و تجمع در این مسیر- پیاده راه جاده سلامت-  در رفوژ وسط خیابان آزادی (آخر شریعتی تا میدان ابوریحان) خودداری نمایند.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir