هیئت رئیسه 30 روزه شد | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰ | Thursday, 20 January , 2022
شناسه خبر:46036    ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۹:۳۶
هیئت رئیسه ۳۰ روزه شد

۳۰ روز از انتخاب هئیت رئیسه توسط اعضای هیئت مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی گذشت.

به گزارش سازه خبر، در این ۳۰ روز اعضای هیئت مدیره مرتبا طبق سنوات گذشته هر شنبه بعد از ظهر جلسه تشکیل دادند و اعضای  هیئت رئیسه نیز پیگیر امورات جاری سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی بوده اند.

در این مدت اعضای هیئت مدیره با نماینده ولی فقیه در اذربایجان شرقی دیدار کردند، اعضای هیئت رئیسه دیداری با مدیر عامل و معاونین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز برگزار کردند، رئیس سازمان در کارگروه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی شرکت کرد و همچنین در طی این ۳۰ روز با مدیر مسئول “سازه خبر” دیدار کرد و همچنین گفتگویی نیز با خبرگزاری ایرنا داشت.

ناگفته نمایند که در این مدت بازار دیدارها نیز با هیئت رئیسه و مخصوصا رئیس سازمان داغ داغ بود و افراد و گروه های مختلف جهت تبریک در سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی حاضر شدند و حتی برخی دیدارها نیز خارج از سازمان برگزار شد.

ضمن تقدیر از فعالیت ها و تلاش های اعضای هیئت مدیره و هیئت رئیسه باید گفت که این موارد همگی برای اداره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی لازم هستند اما کافی نیستند. ای کاش اعضای هیئت رئیسه این سازمان کمی هم در جهت حل و فصل امورات اعضای این سازمان و رسیدگی به مطالبات آنها اقدامات لازم و اساسی انجام می دادند و اینگونه تلقی نمی شد که این هیئت مدیره و هیئت رئیسه نیز ادامه دهنده راه ادوار گذشته هستند.

مطالباتی همچون تعیین سرگروه های تخصصی و جذب پرسنل برای سازمان مطابق با قانون و نظام نامه، تعیین تکلیف بازرسان هیئت مدیره،تعیین اعضای شورای انتظامی،  ساماندهی وضعیت مبهم سامانه ارجاع کار” تندیس” و رفع ابهامات موجود،  تلاش برای اعتلای جایگاه تضعیف شده سازمان،  جلوگیری از دخالت ها و فشارهای بیرونی در مدیریت سازمان،  برقراری تعامل سازنده و مداوم با سایر سازمانهای مرتبط و اجتناب از جزیره ای عمل کردن،  برنامه ریزی برای اجرای قانون سلامت اداری و مبارزه با فساد در سازمان و جلوگیری از هرگونه سو استفاده از موقعیت و جایگاه ها،  شفاف سازی امورات اجرایی سازمان و گزارش دهی مستمر و مستند به اعضا و تقویت سامانه شفافیت،  برگزاری جلسات هیئت مدیره به صورت علنی و فراهم نمودن امکان حضور اعضای سازمان جهت حضور در جلسات،  برنامه ریزی برای طراحی و اجرای پروژه های کاری با هدف کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای اعضا،  اجرای دقیق بخشنامه ها و قوانین در خصوص تعارض منافع و ارجاع کار بدون هرگونه مماشات و اغماض و .. جزو مواردی هستند که اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی انتظار دارند که در اسرع وقت توسط هئیت رئیسه مورد رسیدگی قرار گرفته و نتیجه به صورت کاملا شفاف به اعضا اعلام گردد.

البته ناگفته نماند شاید اقداماتی توسط هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی برای حل و فصل امورات در این ۳۰ روز صورت گرفته باشد ولی به جهت عدم اطلاع رسانی تا این لحظه اخبار دقیقی در این زمینه وجود ندارد که به اطلاع مخاطبان “سازه خبر” رسانده شود.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir