سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در کما! ضرورت ورود نهادهای مسئول به موضوع | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹ | Saturday, 19 September , 2020
شناسه خبر:29815    ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در کما! ضرورت ورود نهادهای مسئول به موضوع

انتخابات هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی برای بار سوم برگزار نشد  که این اتفاق علنا این سازمان را درگیر مشکلات جدیدتر کرد.

به گزارش سازه خبر، هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی روز گذشته با موضوع انتخاب هیئت رئیسه جدید برای یک سال آینده تشکیل جلسه داد ولی به دلیل عدم حضور ۶ نفر از اعضای هیئت مدیره جلسه از رسمیت افتاد و امکان برگزاری انتخابات هیئت رئیسه ممکن نشد.

این اتفاق در حالی رخ داد که هفته گذشته هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی با همه ۱۵ نفر عضو خود تشکیل جلسه داده بود و با اکثریت آرا مصوب شده بود که در هفته جاری مجدد تشکیل جلسه داده و هیئت رئیسه حتما انتخاب شود و این تاریخ غیر قابل تمدید تعیین شد. اما در جلسه هفته جاری ۶ نفر از اعضای هئیت مدیره شرکت نکردند و علنا انتخاب هیئت رئیسه به دلیل عدم وجود اکثریت صورت نگرفت که با توجه به این مسئله از امروز هیئت رئیسه قبلی از جمله رئیس سازمان هیچگونه سمتی در سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی ندارند.

شنیده ها حاکی است ۹ نفر از اعضای هیئت مدیره که روز گذشته در جلسه شرکت داشتند همگی امروز در سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی حضور یافته و به صورت گروهی بر روند اجرای امورات سازمان مدیریت و نظارت می کنند.

پیگیری های سازه خبر نشان می دهد دلیل عدم حضور ۶ نفر از اعضای هیئت مدیره در جلسات انتخاب هیئت رئیسه عدم تمایل آنها برای تغییر در ترکیب هیئت رئیسه، علی الخصوص رئیس سازمان می باشد که صد البته این خواسته منطقی به نظر نمی رسد چراکه اکثریت اعضای هیئت مدیره متفق القول خواستار ایجاد تغییرات اساسی در روند اجرای امورات سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی هستند که بواقع باید گفت بروز این وضعیت زیبنده سازمانی با بیش از ۳۳ هزار عضو آنهم از قشرمهندسان نیست و اینجاست که باید اداره کل راه و شهرسازی و حتی معاونت عمرانی استانداری آذربایجان شرقی وارد عمل شده و از طولانی شدن این روند نامبارک و زیاده خواهی عده ای جلوگیری کنند و نگذارند این وضعیت ادامه پیدا کرده و موضوع کشوری شده و نقل محافل سایر استانها گردد.

 

در این باره بیشتر بخوانید:

تغییر درهیئت رئیسه نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی از حرف تا عمل!

در نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی چه خبر است؟!

 

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir