ممنوعیت تردد خودروی غیر بومی در ماکو اعمال شد | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰ | Saturday, 17 April , 2021
شناسه خبر:39389    ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۰۰
ممنوعیت تردد خودروی غیر بومی در ماکو اعمال شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان ماکو گفت: خروج خودروهای دارای پلاک بومی شهرستان ماکو و همچنین ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به شهرستان ماکو از همه مبادی ممنوع شد.

به گزارش سازه خبر، رعنا قربانی در جلسه هماهنگی ممنوعیت خروج خودروهای دارای پلاک بومی شهرستان و همچنین ورود خودروهای دارای پلاک غیربومی به ماکو با وضعیت نارنجی با بیان اینکه وضعیت ماکو نارنجی بوده و با خودروهای غیر بومی که وارد شهرستان شوند برخورد خواهد شد، اظهار کرد: اکیپ ثابت نیروی انتظامی در ورودی شهر و اکیپ های سیار در سطح شهر مستقر خواهند شد و خودروهای با پلاک غیر بومی که وارد شهرستان می شوند را جریمه یا توقیف خواهندکرد.

وی افزود: دوربینهای ورودی شهر و داخل شهر برای خودروهای با پلاک غیر بومی به مبلغ  ۵۰۰ هزار تومان در طول شبانه روز و تمامی خودروها در صورت تردد شبانه به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهند نوشت.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان در پایان تاکید کرد: شهروندان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از خروج از این شهرستان در این روزهای بحرانی خودداری کنند تا از این بحران خارج شویم.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir