مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:*هر گونه تصرف معابر عمومی ممنوع است | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹ | Monday, 26 October , 2020
شناسه خبر:36188    ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:
هر گونه تصرف معابر عمومی ممنوع است

مدیرعامل سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری تبریز گفت: هیچ‌کس حق ندارد اموالی که مورد استفاده عموم است و مالک خاص ندارد را تصرف کند یا مانع بهره‌برداری دیگران از آن شود.

به گزارش شهریار، اصغر آدی بیگ با اعلام این مطلب گفت: هیچ کس نباید کوچه‌ها و معابر را با نصب المان، نرده و… مسدود نماید و هر گونه تصرف معابر عمومی ممنوع است. بنابراین معابر و خیابان‌های عمومی هر چند بن‌بست باشد، غیر قابل تملک یا دخل و تصرف یا مسدود کردن است. مگر اینکه مجوزهای لازم را از طرف سازمان آتش نشانی، اورژانس و سازمان ترافیک اخذ کرده باشد.

آدی بیگ افزود: در صورتی که کوچه، معبر یا خیابان عمومی از سوی افرادی بدون مجوز قانونی مسدود شود و در مواقع بروز هر گونه حادثه مانع امداد رسانی به موقع برای حادثه دیدگان  شود جرم محسوب می شود و انسداد کوچه و معبر به هر دلیلی باید با مجوز صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بارها شاهد بوده ایم خودروهای امدادی (اورژانس و آتش نشانی) در پشت این راه بندها گرفتار شده اند و باعث حوادث ناگوار گردیده اند. امیدوارم شهروندان عزیز با رعایت موارد قانونی و اخذ مجوزهای لازم در این خصوص از بروز چنین حوادثی پیشگیری نمایند.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir