لزوم ثبت نام خودروهای فرسوده باری در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹ | Saturday, 30 May , 2020
شناسه خبر:28606    ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
لزوم ثبت نام خودروهای فرسوده باری در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل

عدم ثبت نام دارندگان خودروهای فرسوده باری در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه ای موجب قطع سهمیه سوخت، قطع بیمه و عدم شماره گذاری پلاک این خودروها می شود.

به گزارش سازه خبر، فاضل نادری‌مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز با اعلام این خبر، گفت: طبق دستورالعمل اجرایی مفاد ۴ و ۶ آئین نامه اجرایی ماده ۸ قانون هوای پاک، کلیه خودروهای حمل و نقل بار فعال درون‌شهری و حومه که به سن فرسودگی رسیده اند باید تا پایان سال جاری جهت ثبت درخواست نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل بار از طریق سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری و حومه ای اقدام کنند.

او ادامه داد: این خودروها شامل وانت با سوخت پایه گازسوز ۱۳ سال، وانت با سوخت پایه بنزینی دوگانه سوز و دیزلی ۱۲ سال و کشنده، کامیونت و کامیون با سوخت پایه گازوئیل ۲۰ سال می شود که لازم است جهت ثبت درخواست نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل بار از طریق سامانه مذکور به آدرس utcms.ir اقدام کنند.

نادری عنوان کرد: با ثبت نام در این سامانه، ناوگان مذکور از اعمال مقررات جریمه سن فرسودگی خودروهای باری اعم از قطع سهمیه سوخت، قطع بیمه و عدم شماره گذاری پلاک خودروهای حمل و نقل باری فرسوده، موضوع ماده ۸ قانون هوای پاک تا زمان فراهم شدن شرایط نوسازی مستثنی می شود.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir