تکمیل بهسازی باند دوم فرودگاه اردبیل تا ۲ ماه آینده | پایگاه سازه خبر
پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹ | Thursday, 24 September , 2020
شناسه خبر:34651    ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
تکمیل بهسازی باند دوم فرودگاه اردبیل تا ۲ ماه آینده

استاندار اردبیل گفت: عملیات بهسازی باند دوم فرودگاه اردبیل با صرف اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی تا ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد که با تکمیل این باند ضریب ایمنی فرودگاه اردبیل افزایش می‌یابد.

به گزارش سازه خبر، اکبر بهنام‌جو در جریان بازدید از فرودگاه اردبیل اظهار کرد: عملیات بهسازی باند دوم فرودگاه اردبیل با صرف اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی تا ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد که با تکمیل این باند ضریب ایمنی فرودگاه اردبیل افزایش می‌یابد.

وی افزود: پروژه بهسازی فرودگاه اردبیل یکی از بزرگترین عملیات بهسازی فرودگاهی در کشور بوده که تاکنون۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده و ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر نیز در آینده به این پروژه تزریق خواهد شد.

مشکل لغو پروازها در شرایط نامساعد جوی حل می‌شود

استاندار اردبیل بیان کرد: با وجود اجرای پروژه بهسازی باند دوم فرودگاه، هیچ مشکلی در انجام پروازها از فرودگاه اردبیل رخ نداده و با مساعد بودن شرایط جوی شاهد افتتاح این باند خواهیم بود.

بهنام‌جو تصریح کرد: لغو پروازها در شرایط نامساعد جوی یکی از مشکلات فرودگاه اردبیل است که با نصب چراغ‌ها و دستگاه‌های ویژه زاویه‌دهنده، نه تنها پروازها لغو نمی‌شوند، بلکه موجب افزایش پروازهای فرودگاه اردبیل نیز خواهد شد.

وی گفت: با صرف ۴۵ میلیارد تومان دیگر همه نیاز‌های فرودگاه اردبیل در بخش‌های عملیاتی و تجهیزاتی تأمین می‌گردد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir