تخصیص بیش از ۶۵۰میلیاردتومان اعتبار برای خط آهن بستاد آباد – تبریز | پایگاه سازه خبر
سه شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۳۹۹ | Tuesday, 2 March , 2021
شناسه خبر:38791    ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۷:۴۴
تخصیص بیش از ۶۵۰میلیاردتومان اعتبار برای خط آهن بستاد آباد – تبریز

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تلاش می کنیم پروژه احداث خط آهن بستان آباد به تبریز در شهرک خاوران تا قبل از پایان دولت بهره برداری شود.

به گزارش سازه خبر، جواد رحمتی در حاشیه بازدید از پروژه احداث خط آهن بستان آباد به تبریز در شهرک خاوران اظهار کرد: برای این پروژه در سال جاری ۴۸۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده بود اما تاکنون بیش از ۶۵۰ میلیارد برای آن تخصیص یافته است.

او ادامه داد: سعی می کنیم که زیرسازی این پروژه حداکثر تا دو ماه آینده تمام شود. روسازی و ایستگاه این خط آهن در خاوران نیز تا پایان اردیبهشت آینده به اتمام می رسد.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی عنوان کرد: برای ایستگاه فعلی تبریز هنوز تصمیمی گرفته نشده است اما اصرار ما این است که این خط آهن زیرسطحی باشد. اجرای روسطحی این پروژه جلوی توسعه استان را می گرفت و به همین دلیل ما با اجرای روسطحی مخالفت کردیم.

او افزود: سعی می کنیم ایستگاه بین خاوران و ترمینال هم برای قطار تبریز – میانه و هم برای حمل و نقل درون شهری استفاده شود. این فاصله به عنوان ابتدای خط ۳ و انتهای خط ۲ مترو به صورت رینگ وصل و توسط ریل باس پوشش داده می شود.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir