بهره برداری از 30 هزار واحد مسکن محرومان به همت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) | پایگاه سازه خبر
شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰ | Saturday, 17 April , 2021
شناسه خبر:40056    ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
بهره برداری از ۳۰ هزار واحد مسکن محرومان به همت ستاد اجرایی فرمان امام(ره)

امروز طی مراسمی از ۳۰ هزار واحد مسکن ساخته شده برای محرومان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بهره‌برداری شد.

به گزارش سازه خبر به نقل از فارس، طی مراسمی ۳۰ هزار واحد مسکن محرومان که توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ساخته شده است، به بهره‌برداری رسید. این واحدهای مسکونی در چند استان کشور از جمله زنجان،‌ اصفهان، یزد و لرستان، ساخته شده و تحویل محرومان شده است.

به صورت همزمان ساخت ۱۲۰ هزار واحد مسکن دیگر برای محرومان توسط همین ستاد کلید خورد. این مراسم با حضور محمد مخبر, رئیس ستاد اجرای فرمان امام(ره)؛ محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در حاشیه این مراسم گفت: یکی از کارهایی که ستاد پیگیری می‌کند ساخت مسکن برای محرومان است. ممکن است این محرومان در سیل و زلزله خانه خود را از دست داده باشند که ستاد اجرایی در این زمینه ورود میکند.

بنا به گفته مخبر، از ۱۲۰ هزار واحدی که امروز کلنگ ساخت آنها زده شد، ۲۰ هزار واحد مربوط به ساخت مسکن برای محرومان و ۱۰۰ هزار واحد نیز مربوط به ساخت واحدهای طرح اقدام ملی مسکن است که در اکثر استان‌ها اجرا خواهد شد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در این باره گفت: ساخت این واحدها با ستاد اجرایی بوده و در برخی استان‌ها حتی ۳۰ تا ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما تصمیم‌گیری در باره نحوه تحویل آنها برعهده وزارت مسکن و شهرسازی خواهد بود.

وی افزود: ۳۰ هزار واحدمسکونی در سراسر کشور با حمایت ستاد ساخته شده و ۲۰ هزار واحد دیگر را برای محرومان شروع کرده ایم و ۱۰۰ هزار واحد نیز در قالب اقدام ملی مسکن توسط ستاد ساخته خواهد شد.

وی ادامه داد: این ۱۰۰ هزار واحد در زمین های ستاد اجرایی در اکثر استان ها ساخته خواهد شد.

مخبر تاکید کرد که ما مصر هستیم حداکثر ظرف ۱۸ ماه این واحد ها تحویل شوند.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir