بزرگ‌ترین پل آزاد راه تبریز–سهند به اتمام رسید | پایگاه سازه خبر
جمعه, ۱۳ تیر , ۱۳۹۹ | Friday, 3 July , 2020
شناسه خبر:33666    ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
بزرگ‌ترین پل آزاد راه تبریز–سهند به اتمام رسید

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند با بیان این‌که قبلا قول داده بودیم پل کرجان با تلاش همکاران به اتمام رسید و پل اسنجان و اندیشه هم طبق زمانبندی اعلام شده طی هفته‌های آینده به اتمام خواهد رسید، گفت: با اتمام این سه پل می‌توان گفت که این آزاد راه نیز در حال تکمیل است.

به گزارش سازه خبر، عباس مصطفوی در بازدید از آزاد راه تبریز – سهند با اشاره به این‌که پل کرجان بزرگ‌ترین پل آزاد راه تبریز- سهند محسوب می‌شود، اظهار کرد: آزاد راه تبریز سهند هشت پل اصلی و خاص داشت که تنها سه پل کرجان، اسنجان و اندیشه مانع اصلی برای عبور و مرور بودند.

وی با اشاره به پیگیری مجدانه استاندار آذربایجان شرقی و نیز نمایندگان استان و تلاش همکاران، گفت: امیدواریم به‌زودی خبرهای خوش در ارتباط با آزاد راه تبریز- سهند به مردم سهند و تبریز بدهیم و آرزوی دیرینه آنان را جامه عمل بپوشانیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند گفت: افتتاح آزاد راه تبریز- سهند تحول شگرفی در شهر جدید سهند بوجود خواهد آورد و توسعه هرچه بیشتر آن را سبب خواهد شد؛ طی دو سال اخیر نیز در شهر جدید سهند مهاجرت کاملا معکوس است

وی در مورد مساکن مهر نیز گفت: تمامی مسایل و مشکلات مساکن مهر طی دو سال گذشته حل شده و توانسته‌ایم در این مدت ۳۷۰۰ واحدمسکن مهر تحویل متقاضیان بدهیم.

وی با اشاره به این که پرونده مساکن مهر تقریبا می‌توان گفت بسته شده است، ادامه داد: اکنون در پی رفع نواقص‌ها و استاندارد آسانسورهای مساکن مهر و کیفی سازی محوطه‌ها هستیم که به‌زودی به اتمام می‌رسد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir