بازسازی ۱۱۰۰ واحد مسکونی سیل لرستان توسط بنیاد مسکن استان اردبیل | پایگاه سازه خبر
جمعه, ۱۳ تیر , ۱۳۹۹ | Friday, 3 July , 2020
شناسه خبر:32876    ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
بازسازی ۱۱۰۰ واحد مسکونی سیل لرستان توسط بنیاد مسکن استان اردبیل

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل اعلام کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان به عنوان استان معین، یک‌هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی مناطق سیل‌زده استان لرستان را در کمتر از یک سال احداث کرده و به مالکان واگذار کرد.

به گزارش سازه خبر، فرهاد سبحانی گفت: عملیات بازسازی ۲۵۰ واحد مسکونی در شهر معمولان و ۸۳۵ واحد مسکونی در مناطق روستایی استان لرستان بعد از سیل مخرب عید نوروز پارسال توسط بنیاد مسکن استان اردبیل آغاز شده و در کمتر از یک سال به اتمام رسید.

وی اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل در قالب ستادهای معین بازسازی در مناطق سانحه‌دیده را هم از نظر سرعت اجرای پروژه و هم از نظر کیفیت اجرایی در سطح کشور مثال‌زدنی خواند و افزود: بنیاد مسکن در بازسازی مناطق آسیب‌دیده از حوادثی مانند سیل و زلزله تجربه موفق کشوری کسب کرده است.

او احداث ۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی توسط ستاد معین بازسازی مناطق زلزله‌زده استان اردبیل در استان کرمانشاه را نمونه‌ای از اقدامات شاخص این نهاد در خارج از استان اردبیل ذکر کرد.

وی گفت: ستاد معین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل بلافاصله پس از سیل یک سال پیش لرستان، از مناطق زلزله‌زده غرب کشور بویژه از روستاهای سرپل ذهاب به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام شده و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده را با شرایط مطلوب به پایان رساند.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir