اعتبارات عمرانی راه و شهرسازی اردبیل به ۱۶۰ میلیارد تومان افزایش یافت | پایگاه سازه خبر
دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹ | Monday, 13 July , 2020
شناسه خبر:28301    ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
اعتبارات عمرانی راه و شهرسازی اردبیل به ۱۶۰ میلیارد تومان افزایش یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با پیگیری‌های انجام شده توانستیم شاهد افزایش حجم پروژه‌های راهسازی در استان باشیم به طوری که این میزان پروژه از ۲۵۰ کیلومتر در سال ۹۶ امسال به ۷۰۰ کیلومتر افزایش یافته است.

به گزارش سازه خبر، محبوب حیدری در بازدید از عملیات روکش آسفالت راه کریق به آرموداق نیر اظهار داشت: با پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده توانستیم شاهد افزایش حجم پروژه‌های راهسازی در استان باشیم به طوری که این میزان پروژه از ۲۵۰ کیلومتر در سال ۹۶ امسال به ۷۰۰ کیلومتر افزایش یافته است.

وی با اشاره به افزایش چشمگیری اعتبارات عمرانی راه و شهرسازی استان تصریح کرد: این اعتبارات در سال ۹۶ به میزان ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده که با افزایش قابل توجه امسال این اعتبارات به ۱۶۰ میلیارد تومان رسیده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به فقر بزرگراهی در استان اردبیل گفت: با توجه به این امر بهسازی و توسعه راه‌های ارتباطی استان مورد توجه ویژه دولت قرار گرفته و با اختصاص اعتبارات مناسب به حوزه راه‌های استان در تلاش برای بهبود وظعیت راه‌های استان است.

حیدری تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی و راهسازی را از اولویت‌ها برشمرد و بیان کرد: تلاش و جدیت بر این است تا با پیگیری‌های لازم زمینه برای جذب اعتبارات مورد نیاز برای اجرای پروژه‌های در دست اجرا در استان را فراهم آورده و شاهد تکمیل و راه‌ندازی این پروژه‌ها باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به پروژه روکش آسفالت محور کریق به آرموداق اظهار کرد:‌ در مجموع هشت کیلومتر این محور بهسازی می‌شود که براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از این میزان ۴٫۵ کیلومتر امسال تکمیل شده و ۳٫۵ کیلومتر آن نیز در سال آینده بهسازی خواهد شد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir