آغاز عملیات اجرایی احداث 1600واحد مسکونی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در آذربایجان شرقی | پایگاه سازه خبر
جمعه, ۱۳ تیر , ۱۳۹۹ | Friday, 3 July , 2020
شناسه خبر:33654    ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
آغاز عملیات اجرایی احداث ۱۶۰۰واحد مسکونی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در آذربایجان شرقی

رئیس هیأت مدیره مرکز عمران ستاد اجرایی حضرت امام(ره) گفت: ستاد اجرایی حضرت امام در کشور ۵۰ هزار واحد مسکن ارزان قیمت در کشور ایجاد می‌کند البته تاکنون ۴۰۰ پروژه در قالب مسکن برکت در کشور آغاز شده است.

به گزارش سازه خبر، علی اکبر محرابیان در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث یک هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان آذربایجان شرقی و ۶۰۰ واحد مسکونی بنیاد برکت در تبریز، اظهار داشت: این ستاد در حوزه خدمات‌رسانی در سه محور اشتغال، محرومیت‌زدایی و اجرای طرح‌های اقتصادی در چارچوب اقتصاد مقاومتی با هدف توانمندسازی مناطق محروم کشور فعالیت می‌کند.

وی گفت: ساخت مسکن، نیروی محرکه توسعه و اشتغال کشور است طوری که بیش از ۶۰ فعالیت صنعتی تحت تاثیر ساخت مسکن قرار دارد.

محرابیان تاکید کرد: ارتقای تولید ارتباط بسیار زیادی با ساخت مسکن و ایجاد اشتغال دارد بر این اساس ستاد اجرایی حضرت امام در کشور ۵۰ هزار واحد مسکن ارزان قیمت در کشور ایجاد می‌کند البته تاکنون ۴۰۰ پروژه در قالب مسکن برکت در کشور آغاز شده است.

محرابیان ادامه داد: بر این اساس برای ساخت ۲۵ هزار واحد مسکونی با بانک مسکن قرارداد منعقد شده و پیمانکارها نیز معرفی شده اند.
گفتنی است سهمیه آذربایجان شرقی از طرح برکت و مسکن های ساخت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بیش از ۴۰ هزار واحد مسکونی است و از این تعداد ۱۸ هزار واحد مربوط به ساخت مسکن در شهرهای بیش از ۱۰۰ هزار نفر ، ۱۵ هزار مسکن در شهر جدید سهند و ۵ هزار واحد مسکن سهمیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرهای زیر ١٠٠هزار نفر می باشد.

     ارسال به دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ می باشد.
کپی برداری و استفاده از منابع این پایگاه داده با ذکر منبع بلامانع می باشد.
پست الکترونیک: info@sazehpress.ir